Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy tydzień Eurobasketu:

 

CZWARTEK 31.08.2017
12:35 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Islandia - Grecja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Francja - Finlandia; STEREO, 16:9, Na żywo
PIĄTEK 01.09.2017
19:50 Koszykówka ME mężczyzn - Turcja -Rosja, Na żywo
SOBOTA 02.09.2017
12:35 Koszykówka - ME mężczyzn - Poska - Irlandia, Na żywo
15:20 Koszykówka ME mężczyzn Grecja - Francja, Na żywo
18:50 Koszykówka - ME mężczyzn Finlandia - Słowenia, Na żywo
NIEDZIELA 03.09.2017
15:20 Koszykówka ME - mężczyzn - Słwenia - Grecja, Na żywo
16:25 Koszykówka ME mężczyzn Słowenia - Grecja, Na żywo
18:50 Koszykówka ME mężczyzn - Finlandia - Polska, Na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borczuch to w ciągu ostatniego roku ciągle coś komentuje. Bardzo dużą część Pucharu Francji, Puchar Niemiec, turnieje towarzyskie, zwykłe mecze towarzyskie, Gold Cup, El.LE. Jasina i Iwański bardzo mało ostatnio komentują.Laskowski w sumie tez nie licząc PK.

Iwański więcej siedzi w studio niż komentuję..a szkoda bo może ma swoję wady komentatorskie,ale biję na głowę takiego Jońce,Jasinę czy Borczucha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borczuch to w ciągu ostatniego roku ciągle coś komentuje. Bardzo dużą część Pucharu Francji, Puchar Niemiec, turnieje towarzyskie, zwykłe mecze towarzyskie, Gold Cup, El.LE. Jasina i Iwański bardzo mało ostatnio komentują.

Laskowski w sumie tez nie licząc PK.

Nie ilość,a jakość. Borczuch dostaje mniej ważne mecze,a teraz troszkę więcej komentuje bo urlopy, Jasina ostatnio właśnie sporo komentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ilość,a jakość. Borczuch dostaje mniej ważne mecze,a teraz troszkę więcej komentuje bo urlopy, Jasina ostatnio właśnie sporo komentuje.

Nie do końca. Ja np. obejrzę z 15 meczy w TVP Sport to z 7 komentuje Borczuch, z 3 Szpakowski, 1 Laskowski. I co z tego ,że final LE skomentuje Laskowski to przez inne mecze muszę się męczyć z Borczuchem. A po drugie to i ważne mecze komentuje. Mecze PSG w Pucharze Francji, mecze Jagielonii, Arki, to nie są mało ważne mecze w TVP.

Iwański więcej siedzi w studio niż komentuję..a szkoda bo może ma swoję wady komentatorskie,ale biję na głowę takiego Jońce,Jasinę czy Borczucha..

Zgadzam się z tobą. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Laskowski w tym czasie robił chociażby NHL nie zapominaj o tym . Borczuch zdaje się nie dostał finalu LE, LM, Pucharu Francji czy Niemiec . Obstawili je wspomniana przeze mnie czwórka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finał komentował? Zdaje mi się,ze Jasina, Niemiec Iwański , LE- Laskowski LM-Szpak. Dla mnie Borczuch to nr 5 . Wiesz elita się nie przepracowuje w sensie komentowania jakby zrobić analizę w Polsacie to też by wyszło,że wcale najwięcej nie komentuje Borek . Nie chodzi o ilość ,a jakość , Jak jest mecz kadry, finał LM wiadomo,ze to zrobi Borek i o to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @fan tv, Borczuch dostawał też ważne mecze. Musialem go słuchać przy Real-Man.Utd i jeszcze jakis inny wielki mecz towarzyski komentował na bank, ale juz nke dam reki ktory...

 

Iwański jaki jest, ale jesr numero tres wiec w studio sie marnuje! A komentują takie dziady właśnie i człowieka strzela tylko potem jak tego słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje Ligi Europy - 3 runda to kolejny skandal i brak wykorzystania anten którymi dysponują.

Pocieszające to próba jednoczesnej transmisji w TVP Sport z dwóch aren.... jednak transmisja meczu Lecha w sat w jakości SD na TVP 3 to jaja jakieś z wieku XX no i pokrzywdzeni kibice Arki bo ten mecz tylko online. A mamy TVP HD w którym Rodzinka PL (50 powtórka) ale lepsze to niż mecz w HD..... no nie jestem w stanie zrozumieć takiej polityki. 

Inna sprawa to komentarz - w meczu Lecha w 91 minucie komentatorzy "zabili mecz" podczas gdy do końca było jeszcze 6 minut i wszystko mogło się zdarzyć. Potyczka Arki w drugą stronę - gadające głowy w 85 minucie widzieli Arkę w fazie play off i to do tego stopnia że nie potrafili trzeźwo opisywać rzeczywistości, Duńczycy cisnęli niemiłosiernie a tu słyszymy że Duńczycy są dziś bezradni.... Ja nie wiem  czy przez tyle lat odrobiny pokory ci ludzie nie nauczyli się do tej dyscypliny czy próbowali zaklinać rzeczywistość. Ogólnie jak mawia młodzież "żal" patrzeć na te produkcje TVP zaczynając od jakości VHS w kanale TVP HD z meczu Jagiellonii w 1 rundzie przez niewykorzystane prawa i wolne anteny i kończąc na jakości gadających głów. 

To co na + to nieudolna próba wypełnienia misji publicznej - choć osoby bez płatnego źródła dostępu do TVP mieli tylko do dyspozycji internet więc jaka to TV publiczna jak komercyjna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus dla TVP za to w jaki sposób to pokazali, ale wielki plus, że w ogóle pokazali..... Kilka lat temu nikt się kompletnie nie kwapił, żeby pokazywać eliminacje Ligi Europy..... Pokazuje Canal+ walkę o europejskie puchary w Lotto Ekstraklasie, pokazuje Polsat w Pucharze Polski,  a jakoś nie mają najmniejszej ochoty pokazać tych meczów. Tak więc TVP tutaj spełniło swoją misję i moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również się  zgadzam z tym poglądem, jednak jak coś chcesz robić to zrób to dobrze.... nie wiem czy konkurencja tak odleciała TVP pod względem sprzętu i dziennikarstwa ale mankamentów to miało sporo co opisałem.... w przyszłym "sezonie eliminacyjnym do LE i LM" CP bić się będzie o te prawa bo w ten sposób promować będą produkt który do nich należy. Taką zawsze mieli politykę, choć prawdą jest że takie transmisje często z reklam się zwrócić nie chcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest na SAT. :)

Wczoraj TVP Sport ukręcił drugi w historii dzienny wynik procentowy, to tak dla tych co podważali sens transmisji polskich klubów w pucharach:

http://sport.tvp.pl/33479687/rekordowy-wynik-tvp-sport

Ale kolarskich MŚ w MTB nie pokazywali choć mają prawa. Prymat piłki. TVP nie powinna kierować się komercją . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...