Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie bomby ze strony n-ki. A gdzie abonenci n-ki? Większość chyba jeszcze w szkole. Co ciekawe na temat konferencji n-ki więcej piszą w dziale Cyfry+ niż n-ki. :roll:

 

Cieszmy się, że Animal Planet HD i Nat Geo Wild HD nie są na wyłączność. O Nat Geo Wild słyszałem wiele dobrego. Ciekawi mnie, jaką będzie miało ramówkę Animal Planet HD jeśli taką samą, jak Animal Planet SD to będzie źle. :wink:

abonenci n-ki pewnie pracy, w szkole itp;) za to widze, ze Abonent Polsatu chyba na bezrobociu bo coś pisze;)

 

Ogolnie dwa nowe kanały HD (a czy to bedzie HD to się jeszcze zobaczy). DVB-T, swietna sprawa, tym ktorym brakowalo polsatu beda mogli go miec. Reszta nowosci konkretniej mnie nie interesuje, no moze ten multiroom jest dosc ciekawy ale potrzebne sa konkrety i ceny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pakiet dokumentalny w N nadal jest stosunkowo kiepski, jednak jednak jaskółka (NGC Wild) wiosny nie czynii, w Nce po prostu jest zbyt duża dominacja sieczki od Discovery której po prostu nie da się oglądać. Należy pamiętać że pełnowartościowy NGC nadal zostaje w C+.

 

Z tymi zmianami w nBoxie to praktycznie kopiowanie ruchów C+. Multiroom, dvb-t, gry na dekoderze to wszystko C+ już ma, większy dysk to naturalne posunięcie w dobie taniejących dysków, youtube? na co komu filmiki w większości kiepskiej jakości na TV i to z utrudnioną nawigacją :D (mam taką funkcję na konsoli i może z 2 razy mi się zdarzyło z tego skorzystać).

 

Szczerze? Liczyłem na coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat Geo Wild HD - fajnie ale program ma taką samą ramówkę jak kanał SD i teraz właśnie leci jakiś program w SD. Będzie sytuacja jak z Eurosportem 2 HD gdzie HD ze świeczką szukać (dobrze że US Open się zaczeło to przynajmniej mecze z dwóch głównych kortów są w HD)

Animal Planet HD - zamiast kolejnego badziewia od Discovery wolałbym jakiś dobry kanał popularno-naukowy a takim na pewno w tej chwili do wzięcia jest History HD

 

nFilmy - na razie mam odkodowane, jakość słabiutka jak na HD

 

Ale ogólnie coś wreszcie się ruszyło w pakiecie KNŚ. Do tego ciekawy dekoder nazwany turbo. Ciekawi mnie na jakiej zasadzie będzie można go nabyć (czy będzie można wymienić zwykły recorder na turbo). Może na tym nowym nie będzie wkurzających problemów ze ściąganiem się VOD czy zanikami dźwięku na TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można ogłosić wielkie lanie, jakie spuściła N-ka konkurencji. Multiroom rodem z francuskiego Le Cube. Za ok. 100zł można mieć pełny pakiet z VoD i czternastoma kanałami HD. Tuner z dyskiem 500GB z menu 3D -- konkurencja może o tym pomarzyć. Wykorzystanie Internetu... Tutaj tylko N potrafi działać. Konkurencja śpi.

Na początku mały wydatek. Ale potem mamy już prawdziwe centrum multimedialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dodali kanały bez podwyżki abonamentu, ale nie będą ładować kanałów w nieskończoność. Za jakiś czas na pewno będzie podwyżka i raczej nie będzie mała.

za to widze, ze Abonent Polsatu chyba na bezrobociu bo coś pisze;)

Rozczaruję Cie. Nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu, a tylko Cyfry+. I nie jestem na bezrobociu choć nie pracuje, a także nie chodzę do szkoły. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na pewno będzie podwyżka i raczej nie będzie mała.

Lubię takie teksty, są niesamowicie odkrywcze. Za jakiś czas to podwyżka będzie w każdej platformie.

Rozczaruję Cie. Nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu, a tylko Cyfry+.

To po co masz wpisany Cyfrowy Polsat w stopce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten multiroom trzeba jeszcze poczekać. M. Sojka mówił, że są w czasie wczesnych testów. Potem przyjdzie pora na wypróbowanie tej usługi na określonej grupie abonentów. Ja typuję I półrocze 2010.

 

Jak wprowadzą nowy nbox turbo, przystawkę i multiroom, to sprzętowo n miażdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy podano daty wprowadzenia tych "nowości" w n. O ile pamiętam to w momencie startu dwa lata temu (chyba już przeszło) zapowiedzieli multiroom. I co :?: Nadal w fazie wczesnych testów.

Bełkot marketingowy Sojki, Ludzie usłyszą i zaraz biegną kupować Nkę, a później narzekają, że nie ma nic z tego co zapowiedzieli na konferencji bo trzeba jeszcze "chwilę" na to poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na pewno będzie podwyżka i raczej nie będzie mała.

Lubię takie teksty, są niesamowicie odkrywcze. Za jakiś czas to podwyżka będzie w każdej platformie.

Rozczaruję Cie. Nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu, a tylko Cyfry+.

To po co masz wpisany Cyfrowy Polsat w stopce?

Co do podwyżki chciałem uświadomić abonentów n-ki, że ich także spotka podwyżka i to nie mała. Nikt im nie będzie ładował kanałów w nieskończoność.

 

A co do Cyfrowego Polsatu po prostu na mnie nie stoi, ale mam do niego swobodny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się spierał, bo najnormalniej w świecie nie pamiętam jak było dokładnie,

ale pamiętam żę bez promocji która mnie bardziej intersowała zapłacił bym za recorder na początku 350 zł

ale na serio nie pamiętam jaki to był wariant

i przeszedłem co Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem zadowolony z nowego Tunera TURBO , Gorzej jeśli idzie o pakiet Kultura Nauka Świat , pakiet ten od samego początku był zaniedbywany , i dołączenie do niego 2 nowy nowych pozycji w postaci Nat Wild HD i Animal Planet HD to troszkę za mało. Nie wydaje się wam.

 

Ja tak sobie myślę że "N" tymi kanałami chciała nieco zatrzeć złe wrażenie abonentów na ten pakiet, ja bardziej myślałem że w końcu w "N"-ce zobaczymy HISTORY HD jak domagało się wielu abonentów tego pakietu,ale cóż zawiodłem się po raz kolejny.

 

Widać że włodarze "N"-ki nie bardzo mają pomysł na rozwój tego pakitu.

 

Może za rok , bo nie wydaje mi się aby chcieli coś dorzucić do pakietu KLN jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem zadowolony z nowego Tunera TURBO , Gorzej jeśli idzie o pakiet Kultura Nauka Świat , pakiet ten od samego początku był zaniedbywany , i dołączenie do niego 2 nowy nowych pozycji w postaci Nat Wild HD i Animal Planet HD to troszkę za mało. Nie wydaje się wam.

Nie tyle za mało co po prostu wystarczyłby jeden kanał przyrodniczy. W tej chwili zdecydowanie brakuje tutaj kanału popularno-naukowego w HD, a że będą już 3 kanały HD w tym pakiecie to kolejne rozszerzenie tego pakietu jest wątpliwe albo poniesie ze sobą podwyżkę abonamentu do 20zł za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...