Skocz do zawartości

Bitrate kanałów IPTV Orange?


andii57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Porównując do UPC, czyli DVB-C nie odczuwam znaczącej różnicy jakości obrazu ogólnie  patrząc całościowo. Korzystałem tam z karty CI+.

Owszem, przy jednostkowych kanałach: Eleven 3, Canal 3,4, (a te i tak są w usłudze Canal+ online w lepszej jakości) jest troszkę gorzej. Rekompensata w postaci C+ 4K z HDR.

Doraźnym rozwiązaniem, wiem kosztownym,  na razie dopuki Orange nie poprawia jakości może być..zakup dobrego telewizora i odpowiednie ustawienia.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dziubu123 napisał(a):

Czy wie ktoś z forumowiczów gdzie szukać pomocy w sprawie mocno słabej jakości kanałów w iptv ?

Nie mam pomysłu, zgłosiłem również problem do Orange. Na ten moment otrzymałem telefon zwrotny, Pan najpierw zapytał, czy próbowałem resetować modem, ale po chwili, gdy nakreśliłem mu dokładniej problem, to przyznał, że przekaże problem do centrali i w ciągu 36 godzin odezwą się z rozwiązaniem problemu. Ciekawe co wymyślą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgłosiłem chęć otrzymania bonifikaty w zamian za fatalną jakość kanałów C+ sport 3,4,5. Otrzymałem nast. odpowiedź:

 

"Pozytywnie rozpatrzyliśmy zgłoszenie nr Z******* z 23.01.2024 r. w sprawie rekompensaty za działanie kanałów od Canal +. Do kolejnej faktury wprowadziłam dodatkowy zwrot 49,99 zł, czyli równowartość opłaty za Canal + Prestige. Nie mniej jednak w celu sprawdzenia opisanych niedogodności będzie potrzebna wizyta technika w lokalu. Tym samym skontaktuje się z Panem 30.01.2024 r. aby umówić wizytę technika. Miło mi było pomóc w zgłoszonej sprawie. Pozdrawiam ,Doradca Klienta Orange. Sprawdź przysługujące Ci prawa. Wejdź na stronę operatora Orange i wpisz w wyszukiwarce Informacje prawne."

 

Ps. Technik był już w tej sprawie u mnie dwa razy ,bez skutku. 

Wnioskuję że Orange zdaje sobie sprawę z istniejących problemów z ich telewizją.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...