Skocz do zawartości

Instalacja


vovov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieznalazlem tego teamu, jezeli jest to sorry wywalcie moj temat.

 

Wlasnie kupilem Nke :D Jutro instaluje. Zachacze go o wysiegnik, wszystko podlacze i? Co dalej. Gosciu z avansu (calkiem spoko) mowil ze trzeba sie skontaktowac z infolinia 0-801... A co jak ja mam tylko komorke.. ? Co wtedy zrobic? Macie jakies rady na poczatek? Jkaich bledow nie popelnic? Czytalem instrukcje dostepna na stronie N.

 

P.S Tania antena byla w avansie... 89 zl za 84 cm (?) + konweter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

TUTAJ masz opisane idealnie jak ustawiać antenę :wink:

 

Gdy ustawisz antenę wyświetli się ekran aktywacyjny, że należy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta żeby aktywować. Numery telefonów to:

z tel. stacjonarnego: 0 801 0 55555

z komórki: (48 12) 291 55 55

Czekasz kilkanaście minut i masz aktywację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiedzialem w ktorym temacie zwrocic sie o pomoc wiec pytam tutaj (jako ze jest to poniekad instalacja). Sprawa ma sie tak-Zachcialo mi sie na n-boxie Astry wiec kupilem sobie Twin monoblock wszystko smiga genialnie Sila powyzej 80% jakosc podobnie wiecej niz 80% z malym wyjatkiem mianowicie TVN HD. Gdy sprawdzam ustawienie anteny na tym transporderze na dwie sekundy wskakuje sila100% i jakosc100% po czym sila redukuje sie do 0 a jakosc do 67%.... Moje pytanie co jest nie tak? Ustawienie anteny wydaje sie ok wszystkie kanaly z Astry i Hot Birda oprocz tego smigaja super POMOCY A drugie pytanie dotyczy thomsona z Cyfry+ ale z tym juz uciekam do odpowiedniego dzialu Pozdrawiam i z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przy pojedynczym bylo ok a co ciekawsze na pozostalych transporderach jakosc byla slabsza niz jest obecnie. Czy jet mozliwe ze z jakiegos powodu moje nowe Lnb nie odbierze tego transpordera? Troche mi zal tego TVN HD fakt ze narazie malo programow jest w prawdziwym HD ale mysle ze w przyszlosci sie to zmieni dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień lekko kąt skręcenia polaryzacji w uchwycie tak, aby było na większą korzyść HotBird'a. Najpierw delikatny obrót o milimetr w lewo, jak sygnał z HB się pogorszy, to wracasz i następnie delikatny obrót w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...