Skocz do zawartości

Nagrywanie na DVD z cyfry


grzeshiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za wyczerpujaca odpowiedz..

 

zrezygnowalem z Cyfry i przeszedlem na kablowke .. mi nie zalezy na super jakosci obrazu (od razu dodam ze tv lcd to dla mnie melodia przyszlosci) a raczej na ofercie programowej .. nie chcialem placic za dekoder pvr Cyfrze bo uwazam ze nie sa tego warci .. w kablu przy wiekszej ilosci kanalow sportowych: polsat sport, polsat sport extra czy sportklub (ze nie wspomne o dodatkowo platnych discovery czy nat geo od komfortowego) za w/g mnie przyzwoita cene moge spokojnie nagrywac i nie stresowac sie ze cos tam sie nie zgra..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli Twój telewizor ma gniazdo "chinch" na sygnał video (takie żółte) i słuchawkowe, to wystarczy, że jeden koniec kabla "chinch" podłączysz do telewizora, a drugi do karty tv w kompie (zakładam, że ona ma gniazdo "chinch"), natomiast gniazdo słuchawkowe w tv podłączysz kabelkiem "mini-jack" do gniazda "line-in" (ma kolor niebieski) w karcie dźwiękowej kompa.

 

Potem wystarczy ustawić na dekoderze "Cyfry" kanał z którego chcesz coś nagrać i odpalić rejestrację w kompie (ma się rozumieć w programie do obsługi karty tv musisz ustawić, żeby sygnał video był brany z gniazda "chinch", a dźwięk z "line-in") :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przepraszam moze moje pytanie nie nadaje sie do tego tematu , ale mam problem- jak nagrac programy zapisane na dysku phila pvr hd na DVD lub inny dsk.Zastanawiam sie nad kupnem zewnetrznego dysku twardego ,zeby nagrywac to co mam na dysku a takze filmy z hbo digital i cyfra vod. Prosze pomozcie jak i czy wogole mozna to zrobic ! Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam panstwa mam pytanie wiecie może jak podłaczyc nagrywarke z dyskiem NAGRYWARKA DVD SAMSUNG DVD-HR769 tak zeby można nagrywac cos i co innego oglądac i czy da sie wogole zrobic zeby można nagrywac jak by można prosze opisac jak podłączyc cyfre z nagrywarką lub jak kto ma to zdjęcie wpóscił jak to jest dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panstwa mam pytanie wiecie może jak podłaczyc nagrywarke z dyskiem NAGRYWARKA DVD SAMSUNG DVD-HR769 tak zeby można nagrywac cos i co innego oglądac i czy da sie wogole zrobic zeby można nagrywac jak by można prosze opisac jak podłączyc cyfre z nagrywarką lub jak kto ma to zdjęcie wpóscił jak to jest dziękuje :D

Ja mam takie polaczenie:

- dekoder cyfry z tv przewodem HDMI

- nagrwyawrka dvd z tv rowniez przewod HDMI

- dekoder cyfry z nagrywarka przewod eurozlacze

Nie da sie nagrywac jeden kanal a ogladac drugi - najlepiej miec jeszcze dekoder z dyskiem - najpierw nagrywac na dysk dekodera a jak pasuje to przegyrwac na nagrywarke dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...