Skocz do zawartości

Polsat w Hiszpani


gregbart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem tu nowy i chce prosic Was o pomoc.Najpierw opisze moj problem.Mieszkam w Hiszpani 3 lata.Pierwsze dwa lata w Madrycie,czyli samym sercu polwyspu.Przez ten czas odbieralem Cyfrowy polsat bez problemu na normalnym zestawie polsatowskim czyli dekoder Echosat DSB 616 i talerzu chyba 60 :).Obecnie mieszkam w Maladze czyli na dole Hiszpani i nie moge znalezc sygnalu.Mieszkam nad samym morzem ,nic nie zaslania ,jest otwarta przestrzen i nic.Sytuacja wyglada nastepujaco.Gorny niebieski pasek mam do 75% dolny 60% transponder 12188/V SAT Hotbird ,ale problem mam z siecia.Znajduje jakies ASTRA ,beta digital,Sig 1 .Nie znajduje sieci Polsatu.Probowalem na innych transponderach i to samo ,jakies dziwne sieci Syrius itp. Reguluje antene i nic nie moge znalezc.Boje sie zamawiac tutejszych fachowcow bo skasuja mnie Bog wie ile i nic nie zrobia.Blagam pomozcie bo nie wiem nawet co sie w kraju dzieje.Pozdrawiam.Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

polecam : https://satkurier.pl/azel/ - milej zabawy w montera ...

 

oraz kolega wyzej ma racje .. aby bylo "wszystko" w porządku muszą być zachowane 3 warunki [ echostar ] :

 

- zielona lampka obok częstotliwości

- obydwa paski

- poniżej pasków : sat - hotbird , siec - polsat

 

tylko i wylącznie kwestia ust. anteny

 

Edycja RafiX: Wykasowana reklama. SAT Kurier to samo ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
:twisted: Mieszkam pod Barcelona i do prawidlowego odbioru potrzebowalem antene 90 i wszystko smiga. A co najsmieszniejsze monterzy sa zdziwieni ze chce sie ustawic antene na HB. Pierwszy raz musialem skorzystac z uslugi monterskiej bo antena nie mogla byc zainstalowana na tarasie brak zezwolenia administracji budynku. Monter byl bardzo zdziwiony ze HB, ale tez mile zaskoczony oferta CP no i cena. Po przeprowadzce sam montowalem antene na tarasie i nie mialem najmniejszego problemu z ustawieniem. Kazde mieszkanie ma dostep do sygnalu z astry i hispasata robia to pod Digital+ niestey my musimy miec anteny indywidualne. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...