Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-oglądalność hitów ligi Angielskiej to około 50tys. czyli tyle....ile ogląda kanał Polsat sport

A to co? Nim się przyczepisz to sprawdź co się wcześniej napisało.

 

@Pawop ale tylko jeśli chodzi o piłkę i żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak ktoś porównuje oglądalność PS do C+S to coś ma chyba z głową nie tak.

Canal+Sport jest kanałem premium czyli dodatkowo płatnym. Polsat Sport jest w pakiecie familijnym bez dodatkowych opłat do tego dochodzą jeszcze kablówki.

Dla C+S oglądalność na poziomie 50 tyś to bardzo dużo.

 

Czytaj ze zrozumieniem w listopadzie C+S 10tys. a nie 50tys. to wynik bardzo dobry?

 

C+ tez jest w podstawowym bez opłat czyli gratis :)

 

ty naprawde masz coś z głową :D:D Liczy się oferta programowa i jakość a nie ajkieś durne badania kto co oglądał :crazy: Co mnie interesuje ze Mode na sukces ogląda 1 mln ludzi a Taniec z gwiazadami 0.5 mln i co mam wybrać mode na sukces bo go więcej ludzi ogląda??? Normalnie szok :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nim, Premiership, Serie A, Primera Division, NBA itp, to są marki znane na całym świecie, a czym się może PS pochwalić?

 

Zgoda na piłkę co napisałem. Dodałem żużel.

Jeśli o koszykówkę to PS ma ligę hiszpańską. Ja za koszykówką nie przepadam ale rywalizacje Madrytu z Barceloną chętnie obejrzę.

Co do marek światowych. No cóż. A co ma PS ze światowych marek? F1, Serie A , Wimbledon , Puchar Świata w Rugby.

 

 

PS. nin nie nim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar - jesteś tego pewien?

@nim - żużlowe GP to prestiżowe rozgrywki w skali polskiej, zaliczenie tego do marek światowych nieco na wyrost (równie dobrze po stronie PS możnaby policzyć LŚ i WGP, a już ME w ręcznej to wydarzenie o dużo większym potencjale medialnym w skali globalnej).

Do światowych marek w "portfolio" PS można, oprócz wcześniej przez Ciebie wymienionych, zaliczyć cykl ATP Masters Series, MŚ Elity w hokeju i Diamond Legaue w lekkoatletyce. Jest jeszcze odpowiednik Wimbledonu w golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar - jesteś tego pewien?

@nim - żużlowe GP to prestiżowe rozgrywki w skali polskiej, zaliczenie tego do marek światowych nieco na wyrost (równie dobrze po stronie PS możnaby policzyć LŚ i WGP, a już ME w ręcznej to wydarzenie o dużo większym potencjale medialnym w skali globalnej).

Do światowych marek w "portfolio" PS można, oprócz wcześniej przez Ciebie wymienionych, zaliczyć cykl ATP Masters Series, MŚ Elity w hokeju i Diamond Legaue w lekkoatletyce. Jest jeszcze odpowiednik Wimbledonu w golfie.

 

w C+Sport oprócz żużla, jest 5 lig europejskich, puchar pieciu narodow, bardzo dobrzy komentatorzy , duzo relacji na zywo , w tym HD.

Duza roznorodnosc i mysle ze PS jest wiekszym konkurentem dla C+S niz N, gdzie poza LM nie ma prawie nic, ale dla mi najbardziej odpowiada ich (C+S) propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgr to była odpowiedź na post @Pawop sugerujący, że PS nie ma ofercie sportowej tzw. światowych marek, co jest stwierdzeniem nieprawdziwym. Takie wydarzenia ma i to całkiem sporo. Nie miałem zamiaru pomniejszać wartości oferty sportowej C+, z której zresztą sam często korzystam (akurat nie w tej chwili, bo na PSE mecz Skry w LM :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak ktoś porównuje oglądalność PS do C+S to coś ma chyba z głową nie tak.

Canal+Sport jest kanałem premium czyli dodatkowo płatnym. Polsat Sport jest w pakiecie familijnym bez dodatkowych opłat do tego dochodzą jeszcze kablówki.

Dla C+S oglądalność na poziomie 50 tyś to bardzo dużo.

 

Czytaj ze zrozumieniem w listopadzie C+S 10tys. a nie 50tys. to wynik bardzo dobry?

 

C+ tez jest w podstawowym bez opłat czyli gratis :)

 

ty naprawde masz coś z głową :D:D Liczy się oferta programowa i jakość a nie ajkieś durne badania kto co oglądał :crazy: Co mnie interesuje ze Mode na sukces ogląda 1 mln ludzi a Taniec z gwiazadami 0.5 mln i co mam wybrać mode na sukces bo go więcej ludzi ogląda??? Normalnie szok :lol2:

 

A co mnie interesuje co ty oglądasz? oferta programowa C+S..hahaha ty mnie nie rozśmieszaj ,oferta C+S jest tak słaba jak flaki z olejem ze nie ma co tam oglądać ,jeśli myślisz ze sport to tylko plika nożna czy żużel to wybacz ale dyskusja jest bezprzedmiotowa z tobą bo masz za wąskie horyzonty, zresztą jak widać abonenci c+ maja identyczne zdanie jak ja bo jeśli na ponad 1,5 miliona abonentów kanał ma oglądalność średnia miesięczną 10tys. to kanał wg. abonentów jest dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co mnie interesuje co ty oglądasz? oferta programowa C+S..hahaha ty mnie nie rozśmieszaj ,oferta C+S jest tak słaba jak flaki z olejem ze nie ma co tam oglądać ,jeśli myślisz ze sport to tylko plika nożna czy żużel to wybacz ale dyskusja jest bezprzedmiotowa z tobą bo masz za wąskie horyzonty, zresztą jak widać abonenci c+ maja identyczne zdanie jak ja bo jeśli na ponad 1,5 miliona abonentów kanał ma oglądalność średnia miesięczną 10tys. to kanał wg. abonentów jest dno.

 

 

Oprocz tego ze uzywasz bogatych przenosni i danych wzietych z kosmosu nie mowisz nic merytorycznego i sensownego.

C+S to

- 5 lig europejskich ( wloska, francuska, angielska, hiszpanska, polska)

- grand prix żużla

- gale bokserskie

- golden legue

- puchar 6 narodow

- puchary jezdzieckie

 

Nie sadze zeby taka oferta byla dla ludzi o ograniczonych horyzontach. Poza tym o prestizu sportu w C+ swiadczy fakt ze sportowe materialy newsowe sa uzyczane dla stacji ogolno tematycznych z dopiskiem " dzięki Canal+"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie interesuje co ty oglądasz? oferta programowa C+S..hahaha ty mnie nie rozśmieszaj ,oferta C+S jest tak słaba jak flaki z olejem ze nie ma co tam oglądać ,jeśli myślisz ze sport to tylko plika nożna czy żużel to wybacz ale dyskusja jest bezprzedmiotowa z tobą bo masz za wąskie horyzonty, zresztą jak widać abonenci c+ maja identyczne zdanie jak ja bo jeśli na ponad 1,5 miliona abonentów kanał ma oglądalność średnia miesięczną 10tys. to kanał wg. abonentów jest dno.

 

Polsat Sport ogląda średnio tylko 50tys widzow, a CP ma ponad 3mln. abonentów (dodatkowo Polsat Sport jest w pakietach podstawowych wielu kablówek).

Czy to oznacza że abonenci Cyfrowego Polsatu też uważają Polsat Sport za dno?

 

Z drugiej strony w Polsce tylko cztery kanały: TVP1, TVP2, TVN i Polsat mają średnią widownię liczoną w milionach widzów.

Czy z tego wynika że są to najlepsze polskie kanaly TV?

 

Stosując Twoje idiotyczne kryteria

za najlepszy polski program wszechczasów należałoby uznać M jak Miłość który średnio oglada ponad 8 mln. widzów.

 

A tak na marginesie co to wszystko ma wspólnego z tematem tego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co mnie interesuje co ty oglądasz? oferta programowa C+S..hahaha ty mnie nie rozśmieszaj ,oferta C+S jest tak słaba jak flaki z olejem ze nie ma co tam oglądać ,jeśli myślisz ze sport to tylko plika nożna czy żużel to wybacz ale dyskusja jest bezprzedmiotowa z tobą bo masz za wąskie horyzonty, zresztą jak widać abonenci c+ maja identyczne zdanie jak ja bo jeśli na ponad 1,5 miliona abonentów kanał ma oglądalność średnia miesięczną 10tys. to kanał wg. abonentów jest dno.

 

 

Oprocz tego ze uzywasz bogatych przenosni i danych wzietych z kosmosu nie mowisz nic merytorycznego i sensownego.

C+S to

- 5 lig europejskich ( wloska, francuska, angielska, hiszpanska, polska)

- grand prix żużla

- gale bokserskie

- golden legue

- puchar 6 narodow

- puchary jezdzieckie

 

Nie sadze zeby taka oferta byla dla ludzi o ograniczonych horyzontach. Poza tym o prestizu sportu w C+ swiadczy fakt ze sportowe materialy newsowe sa uzyczane dla stacji ogolno tematycznych z dopiskiem " dzięki Canal+"

Pozdrawiam

 

Masz prawo nie sadzić, ja natomiast sadze ze tak jest,dane z kosmosu? wpisz w google "dane telemetryczne" no chyba ze google to tez dla ciebie kosmos ;),ze użycza z dopiskiem "dzięki canal+"? wiele jest tez z dopiskiem "dzięki Polsat sport" a wiec żaden wyznacznik.

 

Powiedz co ty w swoich postach sensownego napisałeś? masz ich trochę i jak widać oprócz ch[beep]a c+ nigdy z nich nic nie wynika merytorycznego :) tylko non stop jaka ta c+ piękna i mila;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to piłka nożna jest (przynajmniej na razie) najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym kraju.

Jestem tylko ciekaw, jakie byłyby wyniki, gdyby zapytać ludzi wprost, jaki kanał chcą oglądać C+S czy PS. Oczywiście gdyby nie musieli ponosić za nie żadnych kosztów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo nie sadzić, ja natomiast sadze ze tak jest,dane z kosmosu? wpisz w google "dane telemetryczne" no chyba ze google to tez dla ciebie kosmos ;),ze użycza z dopiskiem "dzięki canal+"? wiele jest tez z dopiskiem "dzięki Polsat sport" a wiec żaden wyznacznik.

 

Powiedz co ty w swoich postach sensownego napisałeś? masz ich trochę i jak widać oprócz ch[beep]a c+ nigdy z nich nic nie wynika merytorycznego :) tylko non stop jaka ta c+ piękna i mila;)

 

Z danych telemetrycznych do ktorych sie odwolujesz wynika ze srednia widownia ekstraklasy to ok 100 tys widzow, lig europejskich ok 70 tys. A one w gruncie rzeczy wypelniaja ramowke C+S

(http://media2.pl/badania/58935-canalplu ... ejsza.html)

 

Pisze to co zauwazam, a nie to co chcialbym widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to piłka nożna jest (przynajmniej na razie) najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym kraju.

Jestem tylko ciekaw, jakie byłyby wyniki, gdyby zapytać ludzi wprost, jaki kanał chcą oglądać C+S czy PS. Oczywiście gdyby nie musieli ponosić za nie żadnych kosztów :D

 

Podejrzewam że w takim przypadku ci co mają sportowe Polsaty wzięli by C+ i na odwrót.

Ja na szczęście nie musze wybierać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to piłka nożna jest (przynajmniej na razie) najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym kraju.

Jestem tylko ciekaw, jakie byłyby wyniki, gdyby zapytać ludzi wprost, jaki kanał chcą oglądać C+S czy PS. Oczywiście gdyby nie musieli ponosić za nie żadnych kosztów :D

 

Podejrzewam że w takim przypadku ci co mają sportowe Polsaty wzięli by C+ i na odwrót.

Ja na szczęście nie musze wybierać. :D

 

trzeba tylko spojrzeć na poziom piłki w polsce... obecna oferta cyfry dotycząca lig zagranicznych jest bardzo bogata i nie ma co na nią narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz prawo nie sadzić, ja natomiast sadze ze tak jest,dane z kosmosu? wpisz w google "dane telemetryczne" no chyba ze google to tez dla ciebie kosmos ;),ze użycza z dopiskiem "dzięki canal+"? wiele jest tez z dopiskiem "dzięki Polsat sport" a wiec żaden wyznacznik.

 

Powiedz co ty w swoich postach sensownego napisałeś? masz ich trochę i jak widać oprócz ch[beep]a c+ nigdy z nich nic nie wynika merytorycznego :) tylko non stop jaka ta c+ piękna i mila;)

 

Skoro nie interesuje cię (nie podoba) oferta cyfry + sport to po co w ogóle tak się stresujesz. Po prostu nie oglądaj. Rzucasz jakimiś danymi (mnie one w ogóle nie interesuję) i w sumie nie wiem co chcesz udowodnić? Wyższość świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą? Mnie tam żadne dane nie przekonają do polsatu sport (który wg mnie jest obecnie na szarym końcu jeśli chodzi o atrakcyjność oferty sportowej). Ale to tylko moja opinia i nikogo nie będę na siłę do niej przekonywał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to piłka nożna jest (przynajmniej na razie) najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym kraju.

Jestem tylko ciekaw, jakie byłyby wyniki, gdyby zapytać ludzi wprost, jaki kanał chcą oglądać C+S czy PS. Oczywiście gdyby nie musieli ponosić za nie żadnych kosztów :D

Kibice piłki nożnej, których jest najwięcej w Polsce, z pewnością odpowiedzieliby, że cyfra. Kibice siatkówki, których jest o wiele mniej, że cp. Choć myślę, że w ogóle, to ludzie woleliby c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co człowiek to zdanie. Mnie dopiero mix oferty Polsatu (PS i PSE ) wraz z ofertą sportową C+ daje 100% poczucie komfortu że wiekszość praw sportowych jest w moim zasiegu. mam w tej chwili trzy platformy w domu (n na trzy tygodnie bo teść wyjechał) i trzeba przyznać że n-ka jest włączana najrzadziej , i to przez dzieci. Tak że jak dla mnie wybrałem słusznie CP + C+ (z tym że C+ bardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co człowiek to zdanie. Mnie dopiero mix oferty Polsatu (PS i PSE ) wraz z ofertą sportową C+ daje 100% poczucie komfortu że wiekszość praw sportowych jest w moim zasiegu. mam w tej chwili trzy platformy w domu (n na trzy tygodnie bo teść wyjechał) i trzeba przyznać że n-ka jest włączana najrzadziej , i to przez dzieci. Tak że jak dla mnie wybrałem słusznie CP + C+ (z tym że C+ bardziej).

i to się nazywa kompromis :) musisz być WIELKIM fanem sportu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron tego wątku (posty od 2009) i przyznam się, że rozbawiły mnie wpisy.

Temat znajduje się w dziale C+ i prawie każdy piszący to abonent tej właśnie platformy (wystarczy spojrzeć na stopki). Oczywistym jest, ze (prawie) każdy będzie chwalił wybór, którego sam, świadomie, bądź nie dokonał. Tylko nieliczni potrafią się przyznać się do złego wyboru. Oczywistym jest, że gdyby ten temat znalazł się w dziale N, to zdecydowana większość odpowiedziałaby, że oferta C+ nie dorasta ofercie N do pięt.

Wysiliłem się trochę, poszperałem po necie i wyszukałem artykuły o platformach na stronach, które nie są poświęcone TV-SAT (tajemnicą poliszynela jest, że tutaj wypowiada się wielu sprzedawców platform, lub pracownicy działu promocji/marketingu). Okazuje się, że pod takimi artykułami na gazeta.pl, wp czy interia najwięcej pozytywnych opinii zbiera N. (Każdy zainteresowany znajdzie - wystarczy kilka min.)

I taka opinia jest zgodna z moją i z tym co widzę u wielu swoich znajomych. Sam przez wiele lat miałem C+. Teraz mam N (recorder i full) w salonie i Polsat (familijny) w sypialni. Z C+ zrezygnowałem. Płacę w przybliżeniu tyle samo, a oferta jest ( jak dla mnie) ciekawsza. Wielu znajomych też zrezygnowało z C+ na rzecz N i są raczej zadowoleni. Przede wszystkim o niebo lepsze dekodery, więcej HD (i to bez opłat), lepsza jakość.

Ja nie oglądam jakoś bardzo duż TV (więcej pozostali domownicy),a le czasem lubię obejrzeć dobry mecz w HD (LM Mistrzów w HD to moim zdaniem najlepsze z piłki), czasem jakiś dokument (3 kanały w HD w N) czy informacje.

Oczywiście jeśli ktoś jest fanem Wisły Kraków, to nie powinien wybierać N tylko C+, tak samo fan siatki wybierze CP. Ale dla większości ludzi, dla których TV to tylko jedna z form spędzania wolnego czasu (niekoniecznie główna), N zdaje się być optymalnym wyborem. Ot - moje 3 grosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...