Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że mogę po raz kolejny skorzystać z zerwania umowy. Cyfra jest najlepsza i dba o swoich abonentów.

 

Po długiej przerwie brałem Cyfrę na święta w 2010r. W czerwcu 2011r. zabrali TVN Wa-wa i złożyłem wypowiedzenie. W lipcu brałem w promocji z trzema darmowymi miesiącami i oglądałem za darmo do końca października. W listopadzie była zmiana regulaminu i skończyłem umowę z końcem grudnia. W grudniu umowę wzięła żona i mamy za darmo do końca marca. Oczywiście wysłałem wypowiedzenie w styczniu i umowa jest do końca lutego. W marcu brałbym następną ale zobaczę jakie będą ceny i czy będą jakieś darmowe miesiące.

 

W mojej metropolii Cyfra jest w jednym miejscu i zawsze do nich chodzę. Dziewczyny będą znowu zadowolone, a ja pewnie znowu dostanę jekiegoś gratisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam od 12 stycznia, oby nie zaginął w drodze a jak zgubi się to nieźle mnie zdenerwują. Ale to są dane osobowe nie rozumie tej polityki od pewnego czasu, w n-ce mejlem dostałem, w cp po proźbie też mejlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam od 12 stycznia, oby nie zaginął w drodze a jak zgubi się to nieźle mnie zdenerwują. Ale to są dane osobowe nie rozumie tej polityki od pewnego czasu, w n-ce mejlem dostałem, w cp po proźbie też mejlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...