Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mieszkam za granica i chcialbym kupic karte Cyfra + Kompakt (sama karte) - dzwonie wiec do serwisu i pytam jak to zrobic. Odpowiadaja : przyjsc do punktu osobiscie. Niestety, narazie odpada. Wiec? Poprosic kogos wysylajac mu upowaznienie potwierdzone notarialnie + tlumaczenie. Ok. Jaka ma byc tresc tego upowaznienia ? - na czterech roznych rozmowcow ZADEN nie umial mi odpowiedziec. Moze ktos by napisal zeby nie latac pozniej kilka razy do notariusza i tlumacza i za kazdym razem placic bo panie z cyfry NIGDY nie mialy klientow ktorzy nie mieszkaja w Polsce.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mieszkam za granica i chcialbym kupic karte Cyfra + Kompakt (sama karte) - dzwonie wiec do serwisu i pytam jak to zrobic. Odpowiadaja : przyjsc do punktu osobiscie. Niestety, narazie odpada. Wiec? Poprosic kogos wysylajac mu upowaznienie potwierdzone notarialnie + tlumaczenie. Ok. Jaka ma byc tresc tego upowaznienia ? - na czterech roznych rozmowcow ZADEN nie umial mi odpowiedziec. Moze ktos by napisal zeby nie latac pozniej kilka razy do notariusza i tlumacza i za kazdym razem placic bo panie z cyfry NIGDY nie mialy klientow ktorzy nie mieszkaja w Polsce.

dzieki

Mieszkając za granicą to legalnie nabędziesz kartę C+ pepaid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy dodatkowa opcja HD do optimum za 11zł jest ze zobowiązaniem na dłuższy okres niż miesiąc.

może za wcześnie o to pytam, ale chodzi mi EURO 2012 czy będzie możliwość dołożenia na miesiąc TVP HD.

 

TVP i tak zapowiada uruchomienie w czerwcu TVP1 i TVP2 w jakości HD, więc nawet nie wiem, czy to będzie konieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...