Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do p.p. keers i wonsik:

jeśli podpiszę nową na Start po 19. czy będę mógł bez ograniczeń wymieniać opcje Canal+ i HBO (z zachowaniem zasady tylko jedna bieżąco).

Takie zapewnienie złożył już pan z CTA, ale ciągle "siedzi" taka obawa jak w umowie poprzedniej, że po rezygnacji z opcji np. Canal+ aneks ostrzegał, że nie ma możliwości ponownego zamówienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem początkujący w meandrach Cyfry plus mam takie pytanko do ANEKSU: cytuję"Operator Cyfry+ zastrzega sobie prawo do dostarczania Abonentowi rozliczenia należności wynikających z umowy w miejsce formy papierowej - w formie komunikacji elektronicznej oraz w formie komunikatu przesyłanego na dekoder..." Ja mam zwyczajny dekoder SD. i teraz pytanie czy muszę im zgłosić że nadal chcę dostawać papierowy rachunek(nie mam konta bankowego żeby założyć sobie rachunek elektroniczny ) czy w moim wypadku to nie konieczne i czy od następnego razu za papierowy rachunek będą mi naliczać jakaś opłatę??? napisze jeszcze ze teraz w listopadzie zapłaciłem za 2 miesiące z góry. dzieki za odpowiedź dla niedoświadczonego forumowicza ;/

 

Podbijam. Sprawa aneksu do regulaminu---> Chodzi mi o to czy mając zwykły dekoder SD i nie założony E-Rachunek! to nadal będe otrzymywał papierowy rachunek bez dzwonienia i upominania sie(czyli jeszzce inaczej normalnie w styczniu dostane papierowy rachunek) i nie beda mi jakiś opłat naliczać za przesyłanie pocztą rachunku?? z góry dzięki za uspokojenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby uprzejmy ile w promocji dla nowego abo 3m-ce za darmo w opcji C+optimum z opcjami MR i HBO bez zobowiazań wyjdą poszczególne pozycje oraz ile wyniesie aktywacja przy wyborze Pace PVR w najem i pace sd bo mam sprzeczne dane z ulotki i w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...