Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 grudnia kończy mi się okres minimalny z C+ ( umowe mam na 24mc z TV LG 23'' wynajem)obecnie płace za PRESTIŻ HD+ 162,90 zł ( w tym mam 6zł rabat).Czy ktoś wie ile można otrzymać rabatu podpisując aneks ?????

 

Na pewno nie kończy Ci się 16.12. Cyfra pierwszy niepełny miesiąc daje gratis. Więc jeśli brałeś 16.12.09 to Twoja umowa biegnie od 01.01.10 a więc koczy Ci się 31.12.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam takie pytanie 1 lipca skończyła mi się roczna umowa, nie przedłużałem jej, czy jeśli tego nie zrobiłem samoczynnie przedłuży się ona na kolejny rok? Napisałem wypowiedzenie dziś i wysłałem poleconym na adres canal+ cyfrowy, 02-100 w-wa, skr.poczt.8, jaki w moim wypadku jest okres wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazurjacek11, powiedz, tylko szczerze, po co Ci PACE PVR na własność?

 

To jest bowiem tak odjechany pomysł, że nie wiem nawet jak go zakwalifikować.

 

 

Wiele przemawia przeciw:

 

1.brak dostępu do HDD tak po wyjęciu z pudełka, jak i przez USB

2.nieczynne porty komunikacyjne

3.brak supportu (jakiegokolwiek)

 

Mało, to mogę wymieniać więcej "zalet"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mojej sytuacji przejdzie taki wariant ;; mam koniec umowy nie przedłużyłem jeszcze i negocjuje nadal, za nowy miesiąc będzie do zapłaty według nowego cennika stówa za optium z c+ czy jeżeli teraz zejde na niższy pakiet to nie będę musiał płacić tego dużego rachunku za miesiąc w którym jeszcze nie oglądałem cyfry ? chcę zmniejszyć na kompakt+ za 60 zł i czy wtedy tyle zapłacę za nowy miesiąc?

 

wedle moich obliczeń wyjdzie mi 60+10 zmiana na nizszy pakiet i zapłacę 70 zl zamiast 100 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. 16 sierpnia rok temu podpisałem umowę o multipakiet C+ na 13 miesięcy. Łącznie płacę 45 zł miesięcznie za paczkę Canal+ z kanałami HD. Dokupiłem do tego dekoder HD Cyfry+ PHILIPS DSR 6201/91 za 500zł. We wrześniu zapłacę ostatnią opłatę abonamentową. W związku z tym mam kilka pytań.

1. Czy jeżeli dziś wypowiem umowę to zaproponują mi przedłużenie na multipakiet C+, czy możliwe będzie przejście na pakiet Cyfry+ bez potrzeby rozwiązywania umowy?

2. Piszecie, że można negocjować z Cyfrą, mnie interesuje abonament do 60zł. Czy powinienem napisać do nich drogą mailową i jaki jest do nich adres, gdyż na stronie Cyfry go nie znalazłem.

3. Interesuje mnie też dekoder PVR, którego nie można kupić na własność, a niektórzy z Was pisali, że można go wynegocjować bez opłat miesięcznych. W przypadku niepowodzenia, czy można zapłacić za jego dzierżawę z góry za cały okres trwania umowy, czy też trzeba płacić koniecznie 10zł miesięcznie?

4. Od niedawna mam w domu 3 telewizory. Jeden LED i dwa zwykłe, kineskopowe. Rozumiem, że chcąc odbierać pakiet na wszystkich odbiornikach muszę zamówić na allegro dodatkowy sprzęt?

Liczę na Waszą pomoc, za wszystkie wskazówki z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...