Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapisały się uprawnienia na nowy pakiet - włącz kanał nr 3 (TVP INFO) i wyślij sobie przez ICA reaktywację (jest ona w zakładce sprzęt) - po 10 minutach kanały z pakietu wyższego się rozkodują

 

 

Sprawa wyjaśniona - teraz żałuję ! całe święta oglądałbym wyższy pakiet (od jutra komfort - 48 h) jestem zły na siebie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewniaki.org.pl ma racje :) właśnie włączyli mi pakiet prestiż i zachowałem promocje - 50 % Pozdrawiam i dziękuje :)

 

No własnie też chciałbym się dowiedzieć czy jest taka opcja, że 8 grudnia podpisałem umowę na Kompakt HD i C+ Sport bez zobowiazania i teraz jakbym chciał wziąć C+ HD, to ta zniżka 50% przejdzie mi na te 8 miesięcy?

PS. W umowie mam tak: "Rezygnacja w okresie promocyjnym z którejkolwiek z Opcji otrzymanej w promocji w ramach akcji Opcja, oznacza utratę promocji na tę Opcję." Tylko czy to, co chcę zrobić to jest rezygnacja czy zamiana i jak to będzie potraktowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę z cyfra miałem do końca listopada. Telefonicznie przedłużyłem umowę do końca grudnia z możliwością rezygnacji. No i tak tez zrobiłem gdzieś po 10 grudnia zadzwoniłem i zrezygnowałem. Konsultant powiedział mi tylko,że do końca stycznia muszę oddać sprzęt. Zastanawia mnie jednak czy nie powinienem dostać jakiegoś formularza zwrotu, ewentualnie jakieś pisemnej informacji ze strony cyfry żeby czasami nie było tak,że w styczniu system nie odnotował mojej rezygnacji i będzie za późno. Miał może ktoś podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego posta, to w ICA zrobiłem symulację (mam C+ Sport i zamieniłem na C+ HD) i do sierpnia naliczyło mi 19,95 zł, czyli zniżka przeszła. Więc nie będzie żadnych problemów jak zadzwonię i zamienię C+ Sport na C+ HD? Wolę przez telefon, bo w razie późniejszych ew. problemów, to jest nagranie z rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę z cyfra miałem do końca listopada. Telefonicznie przedłużyłem umowę do końca grudnia z możliwością rezygnacji. No i tak tez zrobiłem gdzieś po 10 grudnia zadzwoniłem i zrezygnowałem. Konsultant powiedział mi tylko,że do końca stycznia muszę oddać sprzęt. Zastanawia mnie jednak czy nie powinienem dostać jakiegoś formularza zwrotu, ewentualnie jakieś pisemnej informacji ze strony cyfry żeby czasami nie było tak,że w styczniu system nie odnotował mojej rezygnacji i będzie za późno. Miał może ktoś podobną sytuacje?

 

 

Witam,

potwierdzenie, że umowa została rozwiązana, otrzymasz zaraz po rozwiązaniu umowy, ew. możesz zadzwonić do CTA i dopytać, czy jest zapisane rozwiązanie umowy. Oczywiście sprzęt zdajesz w ciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy - i od dystrybutora dostaniesz potwierdzenie zwrotu sprzętu :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napisałem do Cyfry maila w sprawie stanowiska jakie zajmie w sprawie wzrostu podatku VAT od 1 stycznia 2010 r. na abonament i oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Szanowny Panie,

 

w odpowiedzi na e-mail, uprzejmie informuję, że nie są planowane jakiekolwiek podwyżki cen pakietów i opcji związane ze zmiana stawki VAT od 1 stycznia 2011 roku.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

INFO+

Wybierz najlepszą ofertę: bezkonkurencyjne kino i emocjonujący sport.

Wybierz CANAL+. Skorzystaj z naszej specjalnej promocji.

Szczegóły w Internetowym Centrum Abonentów - ica.cyfraplus.pl

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

Fax: 22 310 45 44

-------------------------------------------------------------

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS 0000051835, NIP: 526-22-46-271

kapitał zakładowy 300.000.000 zł

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Brawo Cyfra :brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...