Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę, obecnie mam pace, dostałem teraz multiroom i chciałem wynająć moduł. Ale moduł musi być jako mój główny odbiornik a pace wpisany jako dodatkowy do multiroomu. Konsultant zapewnił mnie że mogę mieć dalej obecnego pace, tylko muszę go pokazać w punkcie. Natomiast byłem u dystrybutora i opcja jest tylko jedna. On zabiera mojego pace i wydaje mi w zamian nowego pace. A może jednak konsultant miał rację, nie wiem czy ktoś miał już taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale formalnie muszę go zdać, a on go gdzieś tam odsyła, a mi wydadzą nowego innego pace. No a z mowy konsultanta wynikało, że oficjalnie tak powinno być, ale zapewniał że na pewno się dogadam w punkcie i nie będzie problemu, aby mi ten sam wydali teraz jako dodatkowy do multiroomu

Więc nie wiem czy jest sens pytać się o to u innych dystrybutorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bzdury do kwadratu aż głowa boli, jeśli zdasz dekoder w punkcie to już ponownie nie może być wydany, tak samo nie można zamienić tego samego dekodera z głównego na dek do MR :shock:

 

Z tego co wiem, konsultant głupoty gada. W punkcie nie mogą Ci przepisać dekodera z głównego na dodatkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumie.

Ja dostałem dwa dekodery Pace, dwie karty (nowa umowa) i nigdzie nie widzę rozróżnienia; główny, dodatkowy, wszystko jest całkowicie niezależne.

Co daje zmiana głównego na dodatkowy? Dodatkowy na stronie jest zawsze PACE, nawet gdy pierwszy zostanie wybrany tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak.

"Sprzęt wydany nr dekodera: xxxxx nr dekodera II: xxxxx nr modułu głównego: xxxxx nr modułu dodatkowego: xxxx ..."

To rozróżnienie dekoderów jest niewyraźne, przejrzyście są wyznaczone nr kart, wcześniej tego nie zauważyłem.

A co oznacza następny 10. punkt "REKLAMA TV"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata powinien osobiście odebrać. Jeśli w punkcie pracują osoby kompetentne to nie wydadzą Ci modułu, nawet jeśli będziesz miał przy sobie dowód taty, odbiór możliwy jest, gdy będziesz miał pisemne upoważnienie (dane taty, Twoje dane, informacja do czego tata Cię upoważnia oraz czytelny podpis ojca), ale takie upoważnienie też nie gwarantuje odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skończyła mi się umowa z Cyfrą, chyba nie ma teraz sensu podpisywać nowej skoro ma nastąpić fuzja ?

Czy kilka miesięcy nie będziesz korzystał z TV satelitarnej?

Tym bardziej że ten ich dekoder/soft Pace najchętniej bym wyrzucił przez okno :)

No to masz wybór:

- Dekoder z softem do niczego, ale można oglądać TV.

- Dekoder z super softem, tylko "prawie" można oglądać TV.

Jak dla mnie dekoder nie jest dla fajerwerków, tylko by pokazywać program telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać masz jakiś problem ze sobą..

 

Przecież płacę i oglądam dalej bez umowy, nowa umowa dla ewentualnej lepszej oferty. Odnosnie dekodera, mam też UPC, miałem Vectrę i n-kę u babci jest Polsat, wszystkie PVR HD i dekoder Cyfry to dno, biorąc pod uwagę markę Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu, tylko nie lubię zbytecznie płacić za dużo, gdy jest możliwość płacenia mniej, a przejście umową na czas nieokreślony od dawna u mnie wiązało by się z dużą zwyżką opłat platformie satelitarnej.

Każdy może mieć własne zdanie o jakimś sprzęcie, u mnie nBox'y się nie sprawdzają w multiroomie, co aktualizacja oprogramowania było gorzej.

W domu jest jeden "stary Biały" przy TV z którego ja nie korzystam i nawet na takiej prostocie zdarza się jakieś przerywanie dźwięku.

A tylko Cyfra+ daje ci możliwość korzystania z dowolnie wybranego, kupionego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra. tv wysłałem wypowiedzenie, jeśli dostanę satysfakcjonująca ofertę będę mógł wycofać wypowiedzenie u konsultanta telefonicznie? Czy będę musiał znów listownie? I mam rozumieć, że po wycofaniu wypowiedzenia staż zostanie zachowany i będzie ciągłość umowy, która posiadam od kilkunastu lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...