Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna nie ma już oferty z Sagemcomem HD za 149 zł do MR :read: Do multiroomu można wynająć wyłącznie Philispa PVR HD za 20 zł mies. bez przedłużania umowy lub za 5 zł przy przedłużaniu umowy :read:

Dziwi mnie ta wyłączność , dlaczego nie można wynająć segema za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra TV: Nie będę przedłużał umowy, ponieważ obecna kończy mi się w marcu. Chcę tylko dołączyć dodatkową opcję jaką jest multiroom i drugi dekoder do niego. Czy do Kompakt HD mogę dobrać te wymienione przeze mnie rzeczy?

Splittery i tego typu rzeczy odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli nie opłacisz zaległego abonamentu + kary za zerwanie umowy wpisują Cię do ERIF BIG (Bank Informacji Gospodarczej) oraz KRD (Krajowy Rejestr Długów) a jeżeli to nie poskutkuje, idą na drogę sądową :? Dzisiaj właśnie miałem takiego klienta, któremu po roku komornik zajął konto bankowe na podstawie nakazu płatniczego wydanego przez sąd na rzecz Canal+, gościu musiał zapłacić wszystkie zaległości, koszty komornicze i odsetki, z 300 zł urosła mu niezła sumka 8) Człowiek przyszedł do punktu i mówi, że myślał, że za 300 zł to nikt nie pójdzie do sądu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problemy z kasą, to powinien poprosić C+ o przesunięcie terminów płatności ze względu na złą sytuację materialną, sam znam kilka przypadków, kiedy firma odroczyła terminy płatności i nie rozwiązała umowy, ale trzeba to zgłosić a nie czekać co się stanie, z reguły idą na rękę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, nie ma takiej możliwości, jeślu nie masz na stanie wynajetego dekodera to możesz wynająć Sagemcoma HD za 15 zł miesięcznie a jak masz już wynajęty to możesz wynająć drugi Philips HD za 20 zł miesiecznie :read:

 

Sagemcoma HD za 0 zł można otrzymać tylko i wyłacznie przy przedłużaniu umowy i tylko 1 sztukę jako dekoder główny, do MR jako 2 dekoder tylko Philips PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony prawnej nie możesz nic z nim podpisac a nawet jak coś podpiszesz to nie bedzue miało żadnego znaczenia, karta jest wynajeta od C+ i on nie może jej nikomu odstępować , zapłacisz 800 zł, jemu karte wyłącza bo np. nie zapłaci rachunków a Ty zostaniesz na lodzie i z 8 stówkami w plecy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra TV: To proszę Cię powiedz jak mam temat rozwiązać i co i za ile wziąć? Czy mam wziąć przez infolinie czy do punktu cyfry mam się udać ? Mam w dzierżawie obecnie za 0zł jednego Peace PVR 500gb. Do tego potrzebuje multiroom i drugi dekoder - nie podpisuje ankesu bo umowę mam ważną do marca przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść do punktu, bierzesz kartę do MR za 20 zł i drugi dekoder na wynajem za 20 zł mies (Philips PVR HD) lub ewentualnie możesz kupić na własność dekoder Sagemcom HD za 198 zł (akcja sprzedażowa nazywa się DHDS).

 

Innych opcji nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...