Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wystarczy przeczytać ostatnie 100 stron wątku o Pace. Ale chciałbym się dowiedzieć czy uda mi się wymiksować z tej firmy, bo nie widzi mi sie bawić we "wtyczkowego" i płacić za ten wybryk natury. I jakoś nie chce mi sie wierzyć by v.151 cokolwiek naprawiła może tylko pogorszyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego , jak zerwanie umowy. Jest kara za nie wywiązywanie sie z warunków umowy w wysokosci 299 zł. , czyli 3 miesiace nie placic abonamentu, wtedy cyfra uznaje nie wywiazanie się, nakłada kare a i tak zelegla platnosc trzeba uregulowac, Czyli nie oplaca sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za miesiac wysylam wypowiedzenie i zaczynam swoja walke o negocjowanie korzystnych warunkow. Obecnie mam Prestiz HD+ i takie pytanie. Czym rozni sie pakiet :

Canal+ Optimum HD + Multi + HD Optimum + Exxxtra = 143zl (147kanalow)

od

Superpremium HD + Cinemax HD + Filmbox HD + Exxtra = 177zl (137kanalow)

???

Tzn. ciekawi mnie ta roznica 10kanalow ? Myslalem ze superpremium to najwyzszy pakiet a tu widac ze jest czegos mniej jak korzystam z konfiguratora na stronie.

No i za ile takie pakiety moglbym utargowac w cenie ? Zaden tuner i multiroom mi nie potrzebny... Aha i jeszcze jedno pytanie, na jakie okresy sa zawierane przedluzenia ? 12mc,15mc,24mc ? Czy jeszcze jakies inne? Bo chcialbym sobie tak przedluzyc by nastepna umowa konczyla mi sie w grudniu jakims bo wtedy czesto jakies promocje na konsole czy inne gadzety przy umowach sa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jesli to blad i

Canal+ Optimum HD + Multi + HD Optimum + Exxxtra = 143zl (147kanalow)

od

Superpremium HD + Cinemax HD + Filmbox HD + Exxtra = 177zl (137kanalow)

Oba te zestawy POWINNY MIEC po tyle samo kanalow to przy przedluzaniu umowy lepiej brac Optimum + te opcje niz Superpremium z tymi opcjami bo nic wiecej nie obejrze a koszt jest wiekszy tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 14 marca wysłałem spóźnione wypowiedzenie(umowa była do 31marca), w takim wypadku na jak długo zostanie mi przedłużona umowa automatycznie(3 miesiące?), kolejne pytanie zaczęły mi sie jakieś głuche telefony(czytałem gdzieś w temacie ze to może być sprawka CYFRY czy to prawda) i ostatnie pytanko dlaczego nie dzwonią z propozycjami( może łącznie w ciągu ostatnich 2 miesięcy miałem z 3 telefony z propozycjami przedłużenia) pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś kosmiczny żart. Właśnie dostałem fakturę na 8zł więcej niż w umowie. Podobno wysyłane były jakieś aneksy, wszystko pięknie tylko jak człowiek ma się na nie ustosunkować skoro niczego nie otrzymał. Teraz reklamacja (30 dni będą rozpatrywać). Powiedzcie mi tylko, jak płacić? Po staremu, czy po nowemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1910

 

umowę będziesz miał do końca kwietnia(obowiązuje miesiąc wypowiedzenia),wiec jak zatwierdzą wypowiedzenie zadzwoń i pytaj co i jak.

wysłałem 1,5 tygodnia temu(za potwierdzeniem odbioru) to jak długo będą to "zatwierdzać" :/ , ponieważ chciałbym przedłużyć umowę(obecnie za C+Optimum płacę 111zł :/ ) w promocji płaciłem 65 zł, a jedyna propozycja jaka dostałem to 86 zł.... czyli jeszcze słabo

 

ps. te głuche telefony to naprawdę może być cyfra?? jednego głuchego miałem nawet z numeru zaczynającego sie na 222... :> zamiast z propozycja to w głuche telefony sie bawią ehh :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1910

 

Jak zalogujesz się do ICA i w zakładkach oferty specjalne będzie ''AKTUALNIE NIE MAMY ŻADNEJ OFERTY SPECJALNEJ DLA CIEBIE'' znaczy że wypowiedzenie przyjęte.W moim przypadku trwało to 11 dni.Skoro płacisz teraz 111zł weź od 2 kwietnia Superpremium za 99zł to dostaniesz Cinemax i Filmbox na 3 miechy gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frog

Może masz pełny pakiet :) Ja zawsze w zakładce MOJA OFERTA---->OFERTY SPECJALNE zawsze coś mam.Jak wysyłam wypowiedzenie ta opcja znika.Inni też tak mieli ale to nie znaczy że u 100% abonentów też tak jest.Zawsze można email wysłać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam Prestiz HD+ i Relaxxx ;) Wypowiedzenie dopiero za tydzien bede wysylal bo umowa MAM do konca maja. A jeszcze takie pytanie. Jak wejde w ICA to widze teraz w MOJE OFERTY opcja ZMIANA OFERTY ale jak tam daje to tylko niby moge wybrac Superpremium HD+ i dalej z pakietem Relaxx i nic innego takze to olewam. Ale pytanie. W zakladce Sprzet mam data wydania karty 28maj 2010. Czy rozumiem ze jesli zakoncze teraz umowe to skonczy sie ona 28maja 2012roku i od tego dnia ma 30dni (czy miesiac kalendarzowy?) na oddanie karty do najblizszego punktu tak ? To jest do 27czerwca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frog

Źle rozumiesz :)Umowę masz do końca maja czyli 31 maj 2012,więc jak wyślesz wypowiedzenie i nie zaakceptujesz przedłużenia na mega,super warunkach,sprzęt oddajesz do końca czerwca-30 czerwiec 2012.Ale gdzie obejrzysz Euro w czerwcu? :lol2::lol2: hahahahahahahah :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...