Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedluzylem umowe 6 , pani przez tel obiecala ze aneks dojdzie do 16 , jeszcze 17 zadzwonilem i z kolei pan obiecal, ze do 20 dojdzie a do dzis nie ma. A tu swieta za pasem , umowa mi sie konczy na koniec roku ale chcialem na swieta odebrac dekoder hd i zdac mulitroom . Sa jakies ramy czasowe w regulaminie do kiedy moga mi przyslac umowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Podpisałem 13 października umowę z Cyfrą+ w promocji z konsolą PS3 na pakiet CANAL+ HBO SUPER PREMIUM z dekoderem PACE PVR i Multiroomem za kwotę 162 PLN i chciałbym teraz dokupić pełną ofertę tj. kanały CINEMAX w wersji HD, całą paczkę FILMBOX oraz MEZZO ile będę musiał dopłacić do abonamentu? Mógłby się wypowiedzieć ktoś z APS Cyfry+ lub jakiś konsultant Cyfry+? Dzięki za info :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jeszcze jedno pytanie. Czy dzwoniąc do Cyfry i dokupując te pozostałe kanały umowę zawartą w dniu 13 października aneksuje czy poprostu włączają mi te dodatkowe opcje tj. CINEMAX, FILMBOX i MEZZO z zachowaniem terminu obowiązywania umowy licząc do 13 października na 26 miesięcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Podpisałem 13 października umowę z Cyfrą+ w promocji z konsolą PS3 na pakiet CANAL+ HBO SUPER PREMIUM z dekoderem PACE PVR i Multiroomem za kwotę 162 PLN i chciałbym teraz dokupić pełną ofertę tj. kanały CINEMAX w wersji HD, całą paczkę FILMBOX oraz MEZZO ile będę musiał dopłacić do abonamentu? Mógłby się wypowiedzieć ktoś z APS Cyfry+ lub jakiś konsultant Cyfry+? Dzięki za info :smile:

Ale zmiana pakietu na wyższy dozwolona. Powinno być 168,90+15MR+10PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odpowiadam na ostatnio zadane pytania . Sprawa wygląda następująco do tej opcji która teraz wziałeś Cinemax jest za 10zł filmbox za 15 zł lub mezzo za 4 zl. Jest to bez zoobowiązań . Nie powiem iż zrobiłes najgorsza rzecz w zyciu podpisujac ta umowe z konsola. Bo jest to ogólnie nie rentowne dla kliental Płacisz okolo 40 zl wiecej za to ze masz konsole a teraz jeszcze weszly 15 wiec to wyglada jeszcze inaczej. Skorzystałes z oferty p442 z upgradem na konsole tak dla twojej inforacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego zaksięgowanie wpłaty na konto Cyfry trwa tak długo? Wysłałem zapłatę we wtorek rano, do dziś nie mam zaksięgowanej wpłaty. Zwykle płacę kartą kredytową i trwa to minimum 3 dni. Tym razem zapłaciłem przez płatności elektroniczne i efekt podobny. Wysyłając kasę ze szwajcarskiego konta na polskie trwa to góra dzień (rano lecą wszystkie wychodzące przelewy ze Szwajcarii,a popołudniu już kasa jest w Polsce), a wewnątrz kraju Cyfra nie potrafi ogarnać zaksięgowania wpłaty w przeciągu 3 dni (choć przelewy międzybankowe są rozliczane do 2 dni w systemie eliksir). Swego czasu opłacałem prepaid CP i tam pieniądze przez płatności elektroniczne były księgowane w kilkanaście minut. Jak widać da się zrobić to szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem w piątek tydzień temu za pomocą przelewu na poczcie i do dziś jeszcze kwota nie została zaksięgowana. :-(

Ile można jeszcze czekać ?

A kto w tych czasach płaci na poczcie...

Ja płace z konta i na drugi dzień są u cyfry zaksięgowane jak sprawdzam wieczorem na ica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...