Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

tez chce zlozyc takowe wypowiedzenie w poniedzialek. Dla wszystkich, ktorzy nie wiedza jak ma takie wypowiedzenie wygladac, zapraszam na ta strone:

http://pokazywarka.pl/rezygnacja-cyfra-plus/

 

wystarczy tylko zmodyfikowac lekko tresc o ten "aneks do regulaminu umowy" ;)

 

PS orientujecie sie moze czy ten dekoder cyfry+ SAGEMCOM DSI87 HD obsluguje modul nCam czy CAM nagravision? nie moge znalezc w specyfikacji urzadzenia takowej wzmianki, wiec zakladam ze nie ma, ale moze ktos z was wie cos wiecej;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!wysłałem wypowiedzenie w związku z aneksem od CYFRY+ i teraz jest moje pytanie w CYFRZE+ jestem od 22 czerwca 2009r. i jakie mogę wynegocjować ceny za Canal+Optimum,HBO HD, Multiroom i PVR(od początku za wynajem płacę 15zł)??????? a dekoder jaki chciał bym wziąć do mulitroomu to Sagemcom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet optimum, w kotrym sa kanaly: hd tvn tvn7 ale kino i reszta kanałow z plusem, niestety nie posiadam dekodera hd, z tego powodu zapytalem pani w telefonicznym biurze obslugi czy moge zakupic dkoder hd, pani odpowiedziala mi ze moge za 149zł i jest to dekoder sagem, warunkiem jest to ze musze kupic pakiet canal plus na jeden miesiac za 30 zł czyli w sumie 180zł i ciesze sie przez miesiac pakietm canal plus oraz mam na wlasnosc dekoder hd. Co o tym myslicie??

 

Dodam jeszcze ze chce dekoder hd zeby poprawic jakosc kanałow sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat bo to też i mój problem. Mam pakiet Optimum+opcja Canal+HD. Obecnie mam tuner Pace SD i również noszę się z zamiarem kupna dekodera HD. Jeśli dobrze rozumiem w jakości HD będę mógł oglądać wszystkie kanały z plusem oraz TVN i TVN Siedem, czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 a nawet do 200 złotych kupisz tuner HD na wolnym rynku.. nowy.. z modułem dostępu do cyfry...

bez żadnych zobowiązań i powiązań.. Zapytaj cyfrę o dzierżawę tunera HD za 0 złotych..

 

Jeśli dobrze rozumiem w jakości HD będę mógł oglądać wszystkie kanały z plusem oraz TVN i TVN Siedem, czy tak?

Tunery SD nie widzą programów HD ( MPEG4) i dlatego musisz mieć tuner Hd by przeczytał te programy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunery SD nie widzą programów HD ( MPEG4) i dlatego musisz mieć tuner Hd by przeczytał te programy ...

 

No tak, to wiem. :smile: Po prostu nie byłem pewien co będę mógł oglądać w HD przy pakiecie, który posiadam. Co do dekodera to jeszcze nie wiem na co się zdecydować czy taniej coś od Cyfry czy też dołożyć nieco i wybrać np taki Opticum HD X403p / 402p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać o kwestię związaną z aneksem do regulaminu Cyfry+. W czerwcu tego roku podpisałem umowę z Cyfrą i mam pakiet Canal+Kompakt, płacę 62 złote miesięcznie. Czy przez ten aneks zabiorą mi jakieś kanały? Głównie chodzi mi o kanały sportowe. Jakie są główne zmiany zachodzące wraz z wejściem tego aneksu? Czy osobom, które np. tak jak ja, umowę mają podpisaną od dłuższego czasu, lepiej jest wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóżmy, że biore Cyfre pakiet Start na początku grudnia, mam 3 miesiące darmowe, czy moge już na drugi dzien po podpisaniu umowy podłączyć sobie C+? jeśli tak to czy grudzień mam darmowy, a zapłacę tylko za styczeń? no i czy pod koniec stycznia mogę odłączyć C+ by np za miesiąc znów podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie które już wcześniej padło a nie ma konkretnej wypowiedzi, jeżeli mam umowę z aneksem promocyjnym(cyfra+ start za 41 zł) od marca tego roku, interesuje mnie czy to stracę bo jak by nie było to jest aneks( tak było podpisane przy zawieraniu umowy) albo czy nie zwiększa mi się opłaty za w/w pakiet.

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem początkujący w meandrach Cyfry plus mam takie pytanko do ANEKSU: cytuję"Operator Cyfry+ zastrzega sobie prawo do dostarczania Abonentowi rozliczenia należności wynikających z umowy w miejsce formy papierowej - w formie komunikacji elektronicznej oraz w formie komunikatu przesyłanego na dekoder..." Ja mam zwyczajny dekoder SD. i teraz pytanie czy muszę im zgłosić że nadal chcę dostawać papierowy rachunek(nie mam konta bankowego żeby założyć sobie rachunek elektroniczny ) czy w moim wypadku to nie konieczne i czy od następnego razu za papierowy rachunek będą mi naliczać jakaś opłatę??? napisze jeszcze ze teraz w listopadzie zapłaciłem za 2 miesiące z góry. dzieki za odpowiedź dla niedoświadczonego forumowicza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...