Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewne pytanie. Przy zawarciu umowy z Cyfra + podawałem swój numer komórkowy do umowy. Będąc u dystrybutora i wymieniając sprzęt zapytał mnie o numer telefonu no to mu powiedziałem jaki podawałem. Niestety... w moim kontrakcie nie było numeru komórkowego lecz stacjonarny... Jak to jest możliwe, ze Cyfra samowolnie bierze sobie inny numer do abonenta? Dodam, że nigdzie nie dzwonilem z tego numeru. Dzwonili do mnie odebrał inny użytkownik domu rozmowa i pytanie konsultanta "Czy może Pani decydować"? Obojętnie kto odbierze i powie tak to jest zgoda? :f Troszkę nielogiczne.

Wiem coś o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to brawa dla Cyfry :) Dziś się dowiedziałem, ze Cyfra bez żadnej mojej zgody zmienia sobie numer w moim kontrakcie. To jest żałosne jak tak można... Może jeszcze będą zmieniać adres? Zmiana pakietów? :) Zresztą o ile dobrze kojarzę takie coś jest nielegalne. Ma ktoś na to jakąś odpowiedź ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon stacjonarny jest niezbyt pewny kiedy dzwonią do Ciebie z propozycjami i ktoś z domowników potwierdzi. Takie i inne rzeczy wiem z własnego doświadczenia. Nie wszystkie kontrakty mam na firmę i masakra jakie rzeczy opowiadają i jak nachalnie wciskają dodatkowe opcje. Ale tutaj największy problem dotyka ludzi starszych, którzy niezbyt potrafią się przed tym obronić. Liczą, że dzwoni do nich osoba w dobrej wierze, a rozczarowanie przychodzi z rachunkami. Takich przykładów mógłbym mnożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w kontrakcie podałem telefon komórkowy.... Zresztą jak mogą wpisać numer telefonu który nie należy do osoby w kontrakcie to tak jak ja bym sobie znalazł numer jakiegoś użytkownika i dzwonił do niego, ze mam do sprzedania kredki... żenada.... Co zrobić aby wykasowali ten numer z kontraktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...