Skocz do zawartości

Toya Łódź


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie rozmawiać będziemy o lokalnej telewizji Toya z Łodzi. Na początek mam pewne pytanie a mianowicie czy orientuje się ktoś w jakim czasie są mniej więcej premierowe pasma w tej telewizji. Na WTK z Poznania są o poranku i po 17:30 ale jestem ciekaw jak jest tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Coś czuję, że temat o Łódzkiej TV TOYA nie będzie się tak bardzo wałkował. Nikt oprócz Frontowca nie zajrzał na ten temat. A nie wiem czy ktoś z Łodzian bądź spoza woj. Łódzkiego zna nawet ją poprzez Online i jest na tym forum, także... 😁

Edytowane przez nzmc14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jantar napisał:

Mam Toyę, więc odbieram, ale nie oglądam. Jednak jakby co służę nagraniami. Tylko dajcie znać odpowiednio wcześnie.

Ja sobie powiem wprost, że za dwa lata (jak umowa w Orange wygaśnie) wracam do Łódzkiej Kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem z Łodzi (moja rodzina od strony śp dziadka pochodzi z tego miasta), to jednak Toyę od czasu do czasu oglądam i powiem, że jest to dobra telewizja, która obiektywnie pokazuje informacje z Łodzi. Do tego w Toyi są interesujące programy typu "Zdarzyło się w Łodzi".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.04.2021 o 11:11, Frontowiec napisał:

Co prawda nie jestem z Łodzi (moja rodzina od strony śp dziadka pochodzi z tego miasta), to jednak Toyę od czasu do czasu oglądam i powiem, że jest to dobra telewizja, która obiektywnie pokazuje informacje z Łodzi. Do tego w Toyi są interesujące programy typu "Zdarzyło się w Łodzi".

@FrontowiecCo ciekawe, na stronie TV TOYA informacje na temat tego programu pokazujące archiwalne reportaże wciąż są nieaktualne. Format programu chyba od 2015 r. się zmienił i są pokazywane archiwalne reportaże sprzed 5, 10 i 15 lat. A nadal jest na ich stronie, że są w tym programie pokazywane reportaże archiwalne sprzed 5, 7 i 10 lat. Podobna sytuacja też jest z banerem, też już jest nieaktualny.

Edytowane przez nzmc14
poprawka (ponownie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...