Skocz do zawartości

FilmBox Live


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy są napisy i ścieżka oryginalna?

Tak choć są wyjątki od tej reguły.

 

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Czy na ekranie są śmieci typu oznaczenie wiekowe i logo serwisu?

Nie.

W dniu 17.10.2023 o 08:48, Zuzia napisał(a):

Aby skorzystać z darmowych 60 dni wystarczy tylko podpiąć kartę, nie trzeba nic od razu płacić. Opcji odpięcia karty nie widzę.

Z tym, że można anulować subskrypcję od razu, by po 60 dniach nie wejść w płatną: https://app.filmbox.com/pl/account/m/cancel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cidik napisał(a):

Zostawili w 4:3 i jak to wygląda w HD?. Szczerze mówiąc pierwsze słysze że był jakikolwiek remastering tego serialu

Nie nazwałabym tego remasteringiem, format oryginalny tyle, że w HD i wygląda najlepiej u nich, da się oglądać na TV bez dyskomfortu. 

 

10 godzin temu, aro napisał(a):

Ja również skorzystałem z promocji i bardzo mnie cieszy dostęp do kanałów których nie mam w ofercie satelitarnej na chwilę obecną.W tej cenie 14.99 zł po okresie promocyjnym jest również dostęp do wszystkich kanałów?Czy jakiś inny pakiet trzeba wykupić?

Tam jest tylko jeden pakiet płatny za 14,99 zł i w nim jest kilkanaście kanałów, chyba największy atut usługi. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poprzeglądałem ofertę serwisu i nawet znalazłem parę filmów do obejrzenia. Na pewno obejrzę kilka "hitów" spod znaku kina klasy Z (czyli w stylu studia The Asylum) bo widzę że mają trochę takowych propozycji, a lubię sobie czasem takie obejrzeć.

Cieszyłem się też że w końcu obejrzę sobie serial Misje, bo na linearnych kanałach nigdy nie mogłem trafić od poczatku. Na szybko zobaczyłem że jest tylko 1 sezon, ale ok, może następne dodadza. Niestety jak przeszedłem do spisu odcinków to okazało się że i owszem, jest tylko 1 sezon, ale nie sezon pierwszy tylko drugi. No więc lipa z oglądania.

 

W każdym razie po tych 60 dniach być moze raz na jakiś czas wykupię ten serwis na miesiąc, żeby coś tam objerzeć, ale raczej nie jest to serwis do ciągłego abonowania. No chyba że komuś zależy na lineanych kanałach. W kablowce koszt samej paczki Filmbox to właśnie 15zł, a tutaj dodatkowo ma się ofertę VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...