Skocz do zawartości

Cena pakietu HBO (ankieta dla abonentów N i CP)


Digi
 Udostępnij

Czy dokupiłbyś/dokupiłabyś pakiet HBO w CP/N za cenę ok. 25 zł?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dokupiłbyś/dokupiłabyś pakiet HBO w CP/N za cenę ok. 25 zł?

    • TAK
      18
    • RACZEJ TAK
      8
    • RACZEJ NIE
      13
    • NA PEWNO NIE
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem tą ankietę żeby się zorientować ile osób będzie tak naprawdę zainteresowanych nabyciem pakietu HBO w N lub CP. Panuje od niedawna jakaś dziwna opinia jakoby pakiet HBO miał być w Cyfrowym Polsacie dołączony do pakietu Relax Mix Film (wg niektórych bez zmiany ceny :!:) albo za pół darmo na platformie N.

Obudźcie się, pakiet HBO to pakiet kanałów premium, zawsze był i pewnie jeszcze długo będzie pakietem dodatkowo płatnym i cena ta, choć może nieco niższa niż w Cyfrze obecnie, na pewno nie będzie z "tych niższych". Będzie zapewne oscylowała w granicach 20 - 30 zł w zależności od platformy i podpisanej umowy. Wystarczy spojrzeć na zagraniczne sieci kablowe lub platformy cyfrowe które oferują HBO żeby się zorientować że po przeliczeniu na polskie złote cena ta jest zbliżona do tej, którą płacą abonenci Cyfry+ obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może troszeczke wybiegam ale tak reasumując i zakładając ze cena za HBO będzie sie kształtowała w granicach 25 złotych na miesiąc to cena powiedzmy w CP za familijny 38zł. oraz HBO 25zł wyjdzie razem 63 zł czyli cenowo wychodzi taniej w cyfrze /przy obecnych promocjach/wiec już nie bedzie tak taniutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dziwi mnie, dlaczego kablówki mają 3 kanały HBO za 5 złotych a Cyfra życzy sobie 29 :roll: Zagłosowałem na "raczej nie". 25 złotych to za dużo. Dlaczego? Odpowiedź w tym poście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie taniej? Hmm, wydaje mi się, że powinno. Wszystko zależy na ilu klientów HBO liczy oraz czy jest w stanie pozwolić sobie na początkowy spadek dochodów. Według mnie powinno sobie pozwolić na początkowy spadek, który w dłuższej perspektywie przerodziłby się (zapewne z nawiązką) w większy zysk. Czemu? Nie wierzę w to, że 1 stycznia HBO zyska nagle np. 100 czy 200 tys. abonentów, ale przy obniżeniu ceny do przedziału 20-25zł jest możliwy systematyczny wzrost w ciągu roku. Szczególnie wśród nowych klientów, niekoniecznie orientujących się w różnicy między Canal+ i HBO. Tu widzę pole popisu dla HBO. Myślę, że też będzie trudno do HBO przekonać abonentów Polsatu, którzy przecież nie należą do osób, które są skłonne wydawać ogromne pieniądze na telewizję (ogromne dla nich, niekoniecznie dla osób orientujących się), stąd wg mnie HBO na pewno myślą o obniżce cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pawop, na pewno platforma musi mieć zysk z pakietu ale mimo to cena którą żąda HBO i tak jest wysoka, co powoduje że poniżej pewnego pułapu nie są w stanie zejść bo by im się to nie opłacało.

Wiem że niektóre kablówki mają niższe ceny za HBO najniższa z jaką się spotkałem to chyba 19,90 ale żeby HBO było w podstawowym pakiecie to nie wiedziałem, znasz taką sieć??? Myślałem że HBO narzuca operatorom konieczność wydzielania pakietu swoich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
słyszałem ze w polsacie HBO będzie w pakiecie familijnym bez dodatkowych opłat bo to taka tania platforma :lol:

Ja słyszałem, że w Mini. Kurczę, różne źródła mamy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...