Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was na module na kanale BBC Knowledge wyskakuje informacja Zakodowany. Już tak mam od 3 dni. Reszta kanałów BBC działa jak należny.

A ja juz myslałem że już coś wysiadło u mnie zacząłem przekładać moduły z góry na dół i na odwrót i żadnego rezultatu ale widze że nie tylko ja mam z tym problemy

przed chwila sprawdzałem brak BBC Ent, BBC Know, Wedding, BBC Lifestyle i CBeebies dzalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również kanały BBC Knowledge i BBC Entertaiment są od wczoraj zakodowane. Wcześniej nie miałem z nimi żadnego problemu aż do wczoraj. Czy ktoś wie może co się dzieje. Wydaje mi się, że dzwonienie na infolinię nie ma najmniejszego sensu, bo szkoda pieniędzy po to, żeby usłyszeć, że z ich strony wszystko w porządku. Chcę tylko podkreślić, że mój tato ma Echostara DSB 717 i u niego te kanały chodzą bez najmniejszych problemów. Ja natomiast korzystam z modułu CAM włożonego do Golden Interstara S-780 XSpeed i od wczoraj te kanały mam zakodowane. Obraz pojawia się co najwyżej na kilka sekund i dalej jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie występuje ten sam problem. BBC Knowledge i BBC Entertaiment działają najwyżej kilka sekund.

Moduł CAM mam wsadzony do tunera PC SkyStar HD2, więc to nie jest problem z tunerami tylko z modułem.

Moja wersja oprogramowania 1.07.014

Ktoś coś wie więcej na ten temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu ponowiłem uprawnienia przez ICOK, ale jak na razie nic to nie pomogło. Właśnie ma włączony BBC Knowledge i co 4-5 minut pojawia się obraz na kilka sekund a potem ciemno i tak w kółko. Zastanawiam się co z tym zrobić, bo telefon na infolinię to tylko strata nerwów i pieniędzy. Może wyślę im maila z opisem całej tej sytuacji, ale pytanie, kiedy go raczą przeczytać i odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem

Mam problemy z Modułem CAM od wczoraj. Cały wieczór nie odbierałem żadnych kanałów kodowanych. Po "Wznawianie połączenia z satelitą" dziś rano działały (nagrywałem coś od 5 rano) ale o 13 znowu są zakodowane.

Napisałem do Polsatu zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie modułu resjestruję go w BOK i 4 miesiące mam przynajmniej familijny.Czy po tych 4 miesiącach mogę podpisać umowę na minimax ?Jaki jest najkrótszy okres?Czy ten okres jest taki sam także dla familijnego?W kompednium XENOMORPHA jest ten moduł za 129 w ramach użyczenia na MiniMax albo brak go w umowie na 13 m-cy na familijny..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając moduł masz 2 opcje z racji tego, że masz już moduł, a nie kupujesz/dzierżawisz nowego:

 

1) FTA --->> Mini || porozumienie - brak okresu podstawowego || 9,90 zł || 3mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - brak || Kara za zerwanie umowy - brak || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego - możliwa poprzez podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy ( || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

 

2) Mini --->> Familijny || porozumienie - 12mc || 37,90 zł || 3 mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - do końca 9 mc || Kara za zerwanie umowy - brak kar || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego niż Pakiet Familijny - podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

 

FTA --->> Mini Max - niemożliwy

Mini --->> Mini Max - niemożliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na MiniMax nie ma możlwości podpisania umowy.Szkoda.Na mini za mało bo Polsat mam naziemnie a TV4 w Cyfrze,Będzie brakować Polsat2.Znowu na Familijny to przesada bo większość programów mam w C+.Teraz by trzeba przeliczyć czy lepiej wziąć moduł w umowie 13 m-cy na minimax za 299 czy lepiej prepaida za 199 i później familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś nabył moduł CI przed 1 lipca to zrozumiałe że może dalej odbierać Discovery HD ale jeśli chciałbym nabyć taki moduł teraz to czy na pewno będę mógł oglądać ten kanał ? Czy ktoś aktywował taki moduł po 1 lipca ? Jakie kanały HD może odbierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie. Mam pytanie odnosnie modulu CAM CP. Jestem zainteresowany jego zakupem w ofercie Prepaid. W chwili obecnej dostaje sie 4 miesiace pakietu familijnego + kanaly HD. Przed chwila zadzwonilem na infolinie aby dowiedziec sie czegos wiecej co dalej po tych 4 miesiacach. Mila Pani powiedziala ze przy zakupie modulu CAM dostaje sie swoj nr konta i tam mozna wplacac co miesiac okreslana kwote (rowna kwote za wybrany pakiet) W przypadku gdy chcemy oplacic sobie np za rok z gory musimy zadzwonic na infolinie i okreslic za jaki pakiet beda pobierane pieniadze co miesiac. Powiedziano mi rowniez ze w przypadku oferty pre paid oplata za pakiet familijny jest wyzsza o 5zl ! Czy to prawda?

 

I jeszcze jedno. W ofercie przedplatowej nie ma mozliwosci dokupienia sobie kanalow HD. Trzeba podpisac umowe na min pakiet familijny a nastepnie porozumienie na dany kanal HD...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...