Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno Polsat nie usunie modułów z oferty, możliwe jednak że w prepaidzie będzie dawał... dekodery które leżą im na magazynach a więc mini D1 i 4 miesiące familijnego za 199zł - jak wam się to podoba? A Moduł tylko dla abonentów.

Echo 606 też im zalegają bo mamy cały zapas w APS dla klientów jako dodatkowy dekoder SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostajesz od znajomego lub kupujesz na aukcji prepaid cyfrowego Polsatu to poprzedni użytkownik powinien przepisać na ciebie bo jest zarejestrowany na niego,musiałbyś dostarczyć mu ksero Dow.osobisty.Jak dobrze pamiętam i później możesz podpisać umowę be problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czyli jak kupię na znanym serwisie aukcyjnym moduł CP i będę miał papierek, że jest przepisany na mnie, to czy mogę podejść do salonu Polsatu i wziąć umowę np na 15 miesięcy Mini Max?

 

Bo nie wiem co Cyfra knuje z tym systemem kodowania, a na wszelki wypadek chcę mieć alternatywę na 2 TV, zanim moduły CAM Polsatu będą kosztowały jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz na Allegro nowy nie zarejestrowany moduł, to możesz rejestrować go na siebie. W przeciwnym wypadku to sprzedający musi wysłać do CP informacje o sprzedaniu swojego modułu z prośba o przerejestrowania go na Ciebie, oczywiście w takim piśmie muszą być dane sprzedawcy i nabywcy wymagane przez CP.Dopiero po zarejestrowaniu przez CP zmiany możesz przejść z prepaid na umowę, aktualnie na pakiet Familijny HD z możliwością przejścia na pakiet Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam, ze zadaję może banalne pytania ale nie wiem bo nigdy nie miałem modułu. Moduł CP posiada pewnie swój numer i pewnie swój numer konta na który dokonuje si ę wpłat prawda? Gość na znanym portalu aukcyjnym oferuje moduł w sprzedaży i twierdzi, że jest on w pre- paidzie, jak sprawdzić czy nie ma na nim jakiś zaległości? Pewnie podając numer modułu i sprawdzając na infoliniii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ci nr karty lub modulu. Pewnie beda sie pytali w ramach weryfikacji o to na kogo jest zarejestrowany ale jak trafisz na dobrego konsultanta i wyjasnisz mu sprawe ze jestes zainetesowany kupnem modulu i chcesz sprawdzic czy nie ma zaleglosci to powinien ci podac te dane. Pamietaj tylko o tym ze jesli modul jest zarejestrowany anoniowo to bedziesz mogl tylko w pre paidzie z niego korzystac - nie podpiszesz na niego umowy, a jesli modul ktory masz na oku jest na kogos zarejestrowany imiennie to w pre paidzie spokojnie bedzie dzialal ale jak zechcesz podpisac na niego umowe na siebie to musisz przeprowadzic cesje tak jak z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest prepaid to jak może mieć zaległości? w prepaidzie nie może być zaległości bo zawsze płaci z góry

 

ale jak podasz numer modułu konsultantowi z pytaniem czy urządzenie nie jest w abonamencie lub wynajęte i trzeba płacić co miesiąc bo chcesz odkupić to raczej nie ma problemów żeby Ci odpowiedział

 

i nie bierz anonimowego bo nie będziesz mógł reklamować jak coś nie będzie działać i nie będziesz miał dostępu do iCOK a co więcej nie zmienisz pakietu na mini, chyba że trafisz na porządnego konsultanta ale większośc nie zmieni nic w umowie jeśli nie będzie pewna że rozmawia z właścicielem, to wynika z umowy jaką masz z modułem, że należy podać pesel przy rejestracji, aktywacja z której korzysta się rpzy anonimowej aktywacji była przeznaczona dla urządzeń kupionych na abonament, np. modułów które mogły mieć problem z aktywacją w dekoderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kiedyś miałem taki problem, ze kupowałem dekoder CP, sprzedawca zapierał się ze jest w pre-paid, kupiłem, przysłał okazało się że nie jest w pre- paid a jeszcze jest na nim duża zaległość i był zablokowany, więc nie wierzę ludziom co piszą w aukcjach. Bo piszą czasem głupoty po to aby sprzedać towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko tym razem techniczne.

 

Czy testował ktoś moduł polsatu w telewizorze LCD który ma tuner DVBS/DVB-S2 + złącze CI??

 

Sprawdza się to jakoś, lepiej działa niż badziewne tunery z polsatu?

 

Jeśli ktoś testował proszę o info, zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Zawsze to jedno pudło i jeden pilot mniej :)

 

Czy lepiej sobie podarować i używać normalny tuner sat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panasonic TX-P50GW10E - działa poprawnie cały zestaw łącznie z HD, bardzo szybkie przełączanie kanałów

 

jak masz brać to weź moduł a zawsze możesz dokupić sobie dekoder, bo telewizor nie nagrywa, odradzam dekodery od Polsatu, coraz bardziej są okrojone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie odnośnie modułów CP, mianowicie jeżeli umowa się kończy na dany pakiet w Cyfrowym Polsacie, zostaje ona zerwana to czy moduł jest blokowany przez CP czy działają kanały bezpłatne itp.? Czy po zerwanej umowie zawsze moduł przechodzi do opcji pre- paid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...