Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na aukcjach Allegro a takze na Hollex zniknely ze sprzedazy moduly Polsatu.... Co za tym stoi?

Bedzie w koncu jakas ciekawa promocja na moduly?

Widziałem na Alledrogo dwa dni temu, moduł CI za 599pln z wykupionym na rok pakietem familijnym.

Niestety aukcja już się skończyła. Jakiś oficjalny dystrybutor z Warszawy.

Nawet zaciekawiła mnie ta oferta.

[edit]

A jednak jest. Nie wiem czy można tu wklejać linki z Alledrogo:

http://allegro.pl/item500099162.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie prepaidy istniały - promował je polsat w okresie euro2008.

Jeśli szukasz okazji to poszukaj ofert na dekoder samsungHD z 1 miesiącem fam+rmix gratis. widziałem ostatnio sklep, który sprzedawał coś takiego po ok 110zł. Na infolinii jeden konsultant poinformował mnie, że da się podpisać apgrejd ale dopiero po pripejdzie, więc za 100zl mozesz miec swoj dekoder hd i bez umowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że prepaidy można kupić 'za grosze' chyba każdy wie. Problem polega na tym, że

do tych dekoderów dają jedynie same karty, A karta jest sparowana z tym konkretnym dekoderem.

 

A moduł CAM + karta to zupełnie inna bajka. Można używać tego w dowolnym, do tego przeznaczonym

dekoderze lub podpiąć do karty dvb-s w komputerze. Albo się mylę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że prepaidy można kupić 'za grosze' chyba każdy wie. Problem polega na tym, że

do tych dekoderów dają jedynie same karty, A karta jest sparowana z tym konkretnym dekoderem.

 

A moduł CAM + karta to zupełnie inna bajka. Można używać tego w dowolnym, do tego przeznaczonym

dekoderze lub podpiąć do karty dvb-s w komputerze. Albo się mylę?

 

Pozdrawiam

 

każdy moduł jest parowany z kartą i w innym module czy też dekoderze nie będzie chodzić. Są pewne sposoby żeby to obejść ale nie zawsze skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy moduł jest parowany z kartą i w innym module czy też dekoderze nie będzie chodzić. Są pewne sposoby żeby to obejść ale nie zawsze skuteczne.

No w 'innym module' to jasne, że karta nie zadziała. Ale w 'innym dekoderze'? Przecież po to jest ten moduł razem z kartą żeby można go było uruchomić

w dowolnym dekoderze. Czy ja czegoś nie wiem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w piątek moduł CAM Polsatu za 99 zł i podpisałem umowę na 29 miesięcy.

Wziąłeś go na własność czy 'wypożyczyłeś'?

Czy można opłacać TYLKO pakiet MiniMax?

Jeśli nie, to np. jak będe miał pakiet familjny czy mogę wykupić np. Polsat Sport HD +6pln bez żadnych zbędnych formalności?

TIA

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w piątek moduł CAM Polsatu za 99 zł i podpisałem umowę na 29 miesięcy. Włożyłem ją do Interstara S780 i śmiga aż miło. Oprócz tego karta Cyfry+ siedzi w kieszeni czytnika kart i też chodzi bez problemu.

 

A gdzie kupiles ten modul? W Punkcie dystrybucji CP?

Gdyby bylo mozna kupic modul np z pakietem mini max to byloby akurat dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam dość ciekawy przypadek. kupiłem moduł prepaid w dniu 29.12 w Hollexie (199 PLN).

Otrzymałem go juz w Sylwestra , zadzwoniłem żeby go aktywowac. Po niecałej godzinie kanały odpaliły - ale nie wszystkie.

Nie odkodowane były HBO (ale nie miały byc) a były za to Cinemaxy (i są a miało nie być). Nie działają za to dwa z czterech kanałów HD Polsat Sport HD i Eurosport HD. Co prawda nie potrzebuję tych kanałów ponieważ w pierwszym relacje na żywo są sporadycznie (a mam do tego kanału czasem dostep naziemnie) a eurosport mam dostepny z C+. otóz zaintrygowało mnie dlaczego te kanały nie działają. Zadzwoniłem do nich 1 stycznia - pan powiedział że umowa jest zarejsestrowana i prześle mi ponownie sygnał - jeśli sie nie odkodują - mam dzadzwonić jeszcze raz jutro bo umowa mogła byc jeszcze nie zarejestrowana z uwagi na wolny dzien. Zadzwoniłem do nich ponownie 2 stycznia i usłyszałem:

Takiej promocji nie ma - . Konsultowali sie z kierownictwem - Nie możemy zarejestrować tego modułu poniewaz nie mamy takiej opcji . Do dnia dzisiejszego odbieram kanały wspomniane powyżej - całość oferty polsatu minus HBO I PSHD i Eurosport HD. I nie wiem co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Z tego co wiem to w cenie modułu za 199 jest 4 mce familijnego + kanały HD, a dodatkowo tylko w 1 mcu chodzi Relax mix. Możliwe że pierwszy konsultant jak usłuszał moduł to juz nie wiedział co ma z Tobą zrobić :_D a drugi był odważniejszy. Co to cinemax to w PC czesto kanały codza w FTA wiec mogłeś trafić na taki moment, i jak bedziesz dłużej korzystał to zobaczysz ze takich sytuacji jest wiecej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...