Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź z CP:

 

"Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymanego maila informuję, że obecnie Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości aktywacji Pakietu Mini bez Umowy. Wyjaśniam, że minimalny Pakiet z którego może Pan korzystać bez Umowy to Pakiet Familijny."

mike127 pociągnij temat i zapytaj dlaczego nie chcą Ci włączyć, mimo że taki pakiet widnieje w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ja dostałem to samo:

 

[...]

Witam

 

Uprzejmie informuję, że obecnie Cyfrowy Polsat nie posiada w ofercie dla użytkowników (pre-paid) Pakietu Mini HD.

[...]

 

a zaraz potem jak wytknąłem że jest nowy cennik dla użytkowników:

 

[...]

Witam

 

Uprzejmie informuję, że mimo zmiany oferty/cennika dla użytkowników, Pakiet Mini HD nie jest obecnie dostępny. Wyjaśniam, że w najbliższym czasie zmiany w ofercie zostaną wprowadzone w życie.

[...]

 

-> CP coś znów kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z CP:

 

"Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymanego maila informuję, że obecnie Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości aktywacji Pakietu Mini bez Umowy. Wyjaśniam, że minimalny Pakiet z którego może Pan korzystać bez Umowy to Pakiet Familijny."

mike127 pociągnij temat i zapytaj dlaczego nie chcą Ci włączyć, mimo że taki pakiet widnieje w cenniku.

 

torre24 od CP się tego nie dowiesz, szczerze mówiąc już i mnie to mało interesuje bo dziś wziąłem multiroom Cyfry+ i nie chcę mieć z nimi do czynienia. A oto odpowiedź na kolejnego mojego maila:

 

"Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymanego maila ponownie wyjaśniam, że Cyfrowy Polsat obecnie nie przewiduje możliwości aktywacji Pakietu Mini bez Umowy."

 

Mam tylko nadzieje, że teraz zwrócą mi wpłacone pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes: Taki myk Ci nie przejdzie ;) Po pierwsze ile byś wpłacił na konto ? 59,90 zł jak w abonamencie ? :D Nie ma mowy ;)

 

To skąd są te wypowiedzi w tym wątku, że taki "myk" jest jednak możliwy???

 

W "cenniku dla użytkowników", który jest pod adresem http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik-dla-uzytkownikow-12-04-2011.pdf widzę, że jest możliwy dodatkowo do wykupienia "Pakiet HD", w którym jest m. in. "Polsat Sport HD", czyli z tego wychodzi, że jeśli zrobię przelew w kwocie 72,90 i wpiszę w tytule "wpłata za pakiet familijny + pakiet HD" i ewentualnie potem dodatkowo powołam się na ten przelew w mailu, to mi go bez problemu włączą, dobrze myślę (i tak samo gdybym zrobił przelew, jeśli dobrze liczę na kwotę 72,80, z tytułem "wpłata za pakiet familijny + pakiet HBO HD"???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz złożyć deklarację jaki pakiet chcesz (telefon, być może jakiś papier rejestracyjny).

 

Potem czekasz na nowy okres rozliczeniowy (każdy zestaw tuner+karta/CAM ma swój) i dokonujesz wpłaty.

 

CP ma to do siebie że pakietów nie zmieniają w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, tylko zawsze na początek nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes ja się odniosłem do Twojej wypowiedzi, w której napisałeś, że wpłacisz - nie przez iCOK i napiszesz e-mail, że chcesz mieć Familijny HD + Sport HD. Nowej pakietyzacji w pre-paidzie nie włączysz. A jeżeli wpłacisz równą kwotę za pakiety z cennika to nie będzie problemu ;) Mail z iCOKa i powinno działać. Tak jak u innych forumowiczów.

 

Jeżeli chodzi ogólnie o pre-paid to rządzi się on swoimi prawami. @XeNeS trochę nie precyzyjnie to opisał ale idzie w dobrą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to jest oferta "prepaid", czyli w tym przypadku też trzeba składać deklarację (przecież to bez sensu, zresztą regulamin nic chyba nie mówi o deklaracjach w przypadku "prepaida", czy się mylę???)???

 

Trzeba, np. telefonicznie dzwoniąc na infolinię - wybierając przy tym pakiet jaki cię interesuje.

 

Jeśli już ktoś to kiedyś zrobił, to oczywiście nie ma takiej potrzeby - wystarczy przelew zgodnie z kwotą w ICOK'u i odczekanie do dwóch dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ogólnie o pre-paid to rządzi się on swoimi prawami. @XeNeS trochę nie precyzyjnie to opisał ale idzie w dobrą stronę ;)

 

Bardzo bardzo swoimi, "bawię" się w to już ze dwa lata.

 

Do tego CP na filozofię że użytkownik oferty prepaid jest złem koniecznym, a prepaid'u na CAM'ie diabłem wcielonym - i obu należy "uświęcić" wtykając im najlepiej 39-miesięczną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu nie wiem czy muszę składać "deklarację", żeby w "prepaidzie" włączyć "Pakiet HD" lub "Pakiet HBO HD" z cennika dla użytkowników, czy wystarczy przelew, opisany tak jak wcześniej napisałem + ewentualnie mail w tej sprawie wysłany przez "ICOK", bo koledzy @pucis i @XeNeS przedstawiają dwie różne wersje (która jest prawdziwa :D???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w opcjach płatności elektronicznej w "ICOKu" mam teraz do wyboru pakiet familijny + wszystkie "zwykłe" pakiety dodatkowe, tzn. bez pakietu "HD", "HBO HD", czy "Cinemax", więc rozumiem, że żeby włączyli mi te pakiety, to muszę zrobić właśnie przelew w odpowiedniej wysokości i odpowiednim opisem i czy tylko to wystarczy, czy tak jak napisał kolega @XeNeS trzeba się dodatkowo jakoś "zadeklarować" (jeśli tak, to to według mnie jest śmieszne, bo przecież to "prepaid" i w jednym miesiącu mogę chcieć opłacić jeden pakiet, a w drugim inny, więc "deklarowanie" pakietu "z góry" jest bez sensu !)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklarowanie pakietu ma sens i to nawet wiekszy niz ci sie wydaje. Pomysl o sytuacji gdybys wplacil pieniadze za 3 miesiace (bo akurat taki masz kaprys) na pakiet Familijny + relax mix. Mniejsza o to jaka to by byla kwota i wlaczyliby ci nie to co chciales (Familijny+relax mix) tylko wszystkie pakiety jakie sa dostepne bo suma wplaconych pieniedzy by na to pozwalala (Familijny+super film+HBO HD+cinemax HD+pakiet HD+pakiet rozrywka).I po tym jednym miesiacu mialbys juz wszystkie wplacone srodki wykorzystane. Wlasnie zeby nie bylo takich sytuacji wprowadzili deklaracje. Deklarujesz jaki pakiet ma ci byc wlaczany jesli beda pieniadze na koncie - jesli nic nie robisz to za miesiac znow wlacza ci taki pakiet jesli bedzie odpowiednia naleznosc. Jesli chcesz wlaczyc inny pakiet to musisz zadeklarowac jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...