Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wpłacić pieniądze na pakiety które chcesz oglądać w prepaid i jak będą u nich zaksięgowane zadzwoń do BOK to włączą ci pakiety które opłaciłeś. Ja tak zrobiłem z pakietem familijnym i relaks mix. Pieniądze wplaciłem w poniedziałek we wtorek były u nich zaksięgowane i pakiety które opłaciłem zostały mi włączone. Jedynie na infolinii powiedziano mi że oczekiwanie na sygnał może potrfać do 48 godzin. Poniważ było to dla mnie za długo wszedłem na strone ICOK i tam sobie sam ponowiłem sygnał, który pojawił się u mnie po niecałej minucie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja mogę wpłacić tylko za familijny ... nie mam inne opcji. My się chyba nie zrozumieliśmy. Problem w tym, że chciałbym mieć w ICOK na moim koncie do wyboru :

Podstawowy familijny (to mam)

+ Pakiety dodatkowe ( HBO HD, HD, Relax mix itp.) (tego wszystkie nie mam )

 

Chciałem po prostu w tym miesiącu do familijnego dobrać sobie jakieś inne pakiety i bym zapłacił. Korzystam z płatności elektronicznych i właśnie tam wyświetla mi się tylko i wyłącznie familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem w ICOK pakiet familijy. Zapłaciłem za pakiety które chciałem oglądac i po tym jak zostały one zaksiegowane zadzwoniłem do BOK i powiedziałem im aby włączyli opłacone przeze mnie pakiety. Na infolinii sprawdzono za jakie pakiety mam zapłacone i zostało mi wszystko włączne bez żadnych problmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam familijny+HBO HD w prepaidzie. U mnie proces włączenia trwał prawie 2 tygodnie - na początku również mówili, że się nie da i że za kilka dni rozwiążą problem. Po prawie 2 tygodniach pojawiła się opcja opłacenia HBO HD. Wpłaciłem przez płatność elektroniczną i po 5 minutach miałem dostępną paczkę HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! A to ciekawe :D! Ja mam moduł "CI" "prepaid" gdzieś od dwóch lat i na razie używam go okazjonalnie, ale wypowiedziałem już umowę na abonament, więc niedługo (za trzy miesiące) będę miał tylko "prepaida" i tu czytam, że można sobie na "prepaidzie" aktywować "HBO HD" (a pakiet z "Polsatem Sport HD też???) :D .

 

Naprawdę wystarczy zrobić odpowiednio opisany przelew i ewentualnie do nich napisać i oni wszystko aktywują na "prepaidzie", bo jakoś jednak nie chce mi się w to wierzyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! A to ciekawe :D! Ja mam moduł "CI" "prepaid" gdzieś od dwóch lat i na razie używam go okazjonalnie, ale wypowiedziałem już umowę na abonament, więc niedługo (za trzy miesiące) będę miał tylko "prepaida" i tu czytam, że można sobie na "prepaidzie" aktywować "HBO HD" (a pakiet z "Polsatem Sport HD też???) :D .

 

Naprawdę wystarczy zrobić odpowiednio opisany przelew i ewentualnie do nich napisać i oni wszystko aktywują na "prepaidzie", bo jakoś jednak nie chce mi się w to wierzyć???

 

Mi też właśnie nie chce się w to wierzyć, że wystarczy mail. Zobaczymy. Wpłacę na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzwoniłem ostatnio na infolinię, żeby konsultant dodał mi pakiet MiniMax i jeszcze np. Familijny do menu "Płatności elektroniczne" w ICOK, żebym mógł sobie sam co miesiąc ładować to, na co mam ochotę. Teraz mam tylko pakiet Mini. Facet powiedział, że nie można tak zrobić. Muszę co miesiąc dzwonić do nich i mówić jaki chcę pakiet, to mi aktywują. Chyba byłoby łatwiej, gdybym tylko wciskał odpowiedni guzik w ICOK? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zamiast mi dać możliwość samodzielnego wyboru jaki pakiet chcę oglądać i jednocześnie móc za to szybko zapłacić, to muszę chyba tam co miesiąc dzwonić, żeby mi uruchomili np. Familijny. Potem za miesiąc coś mi się odmieni i będę chciał Mini - znowu telefon.

Dziwne to dla mnie, tak samo jak czytałem, że chcąc oglądać kanały HD mając abonament trzeba podpisywać jakieś porozumienia?! Chcesz oglądać? To po prostu zamawiasz, płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...