Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chce się do obecnie nieużywanego dekodera po umowie uruchomić pakiet familijny lub mini max, to najpierw trzeba zadzwonić i powiedzieć, jaki pakiet chce się uruchomić czy najpierw trzeba dokonać wpłaty czy to nie ma znaczenia? Co prawda CP interesuje mnie jedynie w lecie na Wimbledon, ale warto wiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się do obecnie nieużywanego dekodera po umowie uruchomić pakiet familijny lub mini max, to najpierw trzeba zadzwonić i powiedzieć, jaki pakiet chce się uruchomić czy najpierw trzeba dokonać wpłaty czy to nie ma znaczenia? Co prawda CP interesuje mnie jedynie w lecie na Wimbledon, ale warto wiedzieć :D

wystarczy, że napiszesz do nich maila przez ICOK żeby udostępnili możliwość płatności za wybrany przez Ciebie pakiet, a potem płacisz za wybrany pakiet np. przez płatności elektroniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku 17 stycznia 2011 nowa oferta dla użytkowników pre-paid ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Przed chwila odebrałem telefon i pani poinformowała mnie ze zarówno w usłudze pre-paid jak i post-paid będzie można korzystać z oferty ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Szczegóły ukażą się w/w dniu.Wreszcie coś zaczyna się dziać w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był zbytnim optymistą patrząc na ruchy CP w każdej kwestii. Platforma, która koncentruje się na wszystkich usługach w mojej opinii nie robi dobrze, zwłaszcza jeśli koncentruje się mocno (jak ostatnio) tylko na jednej usłudze - internecie. Jeśli nie wezmą się za ofertę telewizyjną - nie dodadzą nowych kanałów itp. to mogą tylko tracić abonentów, albo inaczej - pozyskiwać nowych, tych nie świadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku 17 stycznia 2011 nowa oferta dla użytkowników pre-paid ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Przed chwila odebrałem telefon i pani poinformowała mnie ze zarówno w usłudze pre-paid jak i post-paid będzie można korzystać z oferty ''Nowy Cyfrowy Polsat''.Szczegóły ukażą się w/w dniu.Wreszcie coś zaczyna się dziać w tej sprawie

 

To bardzo dobra wiadomość !!! Wreszcie :).

Tylko szkoda, że nie bedę mógł z niej skorzystać :(.

CP nadal nie wyłączył mojego pree-paidowego dekodera. A doładowań nie robię :D .

 

Ale rodzinka na drugim pree-paidowym dekoderze na pewno dokona zmiany Familijny -> Familijny HD :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...