Skocz do zawartości

Taka mała prowokacja :)


dzidek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak czytam fora poświęcone tv zastanawia mnie jedno. Zdecydowana większość nie robi nic tylko napala się na nowe kanały, kiedy będą itp.

(Mnie interesuje na razie jakość tych co mam paczka 16:9,DD C+,HBO).

Czy ktoś z was pomijając kwestie czasu na obejrzenie tego ;) nie zastanawiał się nad tym, że im więcej kanałów to tym marniejsza zawartość obecnych. Co za tym idzie trzeba będzie wydawać coraz więcej nie na te same kanały ale na kolejne, które dawniej mieściły się w ramach jednego.

Patrząc na C+ czy HBO i tak leci tam masę powtórek, że o AXN albo Discovery nie wspomnę.

Jeśli o mnie chodzi wystarczy mi dobry kontent na paru kanałach dobrej jakości, niż kilka razy więcej kanałów zasadniczo zapchanych. Oprócz tego czas dla rodziny, imprezy ew inne zainteresowania.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram.Lament wiekszości posiadaczy Cyfry jest poprostu smieszny.Platformy rozpoczeły wyścig na nowe kanały.Większości nie sa znane ramówki i zawartość ale płacz na potęgę ze tego nie bedzie u nas.Na HBO zdarza sie dosłownie kilka filmów w miesiacu godnych uwagi powtarzanych potem przez kilka miesiecy.O nędznej jakości przekazu HBO nie wspominając.Za te nowe kanały przyjdzie oczywiście predzej czy póżniej zapłacic bo nikt nie da nic za darmo.W efekcie pakiety rozdmuchane kilkudziesięcioma kanałami z których do ogladania nadaje sie kilka ale płacic trzeba za wszystkie.

Rozumiem ze po wprowadzeniu tych 9 kanałów w eNce i kilku w Polsacie forum zupelnie umrze bo większość tutaj piszących zasiądzie z pilotami w ręku przed odbiornikami tv i bedzie w raju:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polegają kanały premium ;> popatrz ile filmów jest wydawanych miesięcznie w kinach, w takim samym tempem wpływa to do 2 kanałów premium. Albo filmy rok po premierze kinowej, albo "nowe" starocie (co się równa spadkiem wartości kanału) ;p już chyba sami widzicie że powtarzanie jest lepszym rozwiązaniem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład jestem zwolenikiem HBO w każdej platforiem korzystam z usług CP i tak się teraz zastanawiem czy jeżeli w ogóle ten kanał pokaże się na słonecznej platformie nie wiem czy go wykupie. Tak ściekawości przeglądam ich program i jakiś fajnych filmów to nie widziałem HBO ostatnio skupilo się troszke na serialach może chcą się zmienić w AXN. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polegają kanały premium ;> popatrz ile filmów jest wydawanych miesięcznie w kinach, w takim samym tempem wpływa to do 2 kanałów premium. Albo filmy rok po premierze kinowej, albo "nowe" starocie (co się równa spadkiem wartości kanału) ;p już chyba sami widzicie że powtarzanie jest lepszym rozwiązaniem ;p

 

Zgadza sie.Dlatego uważam ze wszystkie platformy powinny miec dostęp do paczki HBO.Każdy bedzie mógł sobie zobaczyć co oferują te kanły.IMHO napewno nie beda jakimś motorem napędowym a juz jak czytam że spowodują upadek Cyfry to pękam ze śmiechu.Przypomnę może co niektórym ze to Wizja miała w swoim pakiecie HBO (który był zdecydowanie lepszy od dzisiejszego),nie było konkurencyjnej eNki,Polsat byl w powijakach a jednak nie wystarczyło to do odnieienia sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowo wybrany poseł ziemi .... zgłaszam projekt wysłania tego tematu do Hyde Park-u. Temat bardzo ciekawy ale chyba nie pasuje do tego działu. Dziękuję.

 

 

Edycja pitter: w sumie można by przenieść, ale nich zostanie tu gdzie jest, zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polegają kanały premium ;> popatrz ile filmów jest wydawanych miesięcznie w kinach, w takim samym tempem wpływa to do 2 kanałów premium. Albo filmy rok po premierze kinowej, albo "nowe" starocie (co się równa spadkiem wartości kanału) ;p już chyba sami widzicie że powtarzanie jest lepszym rozwiązaniem ;p

 

Innymi słowy potwierdzasz więcej kanałów premium=gorsza zawartość.

Czyli kasa misiu kasa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze u nas jest tylko 2 kanały premium (nie licząc powtórkowych), ta liczba nie zmieniła się od 10 lat ;p

 

Po co więcej, jeśli na obecnych i tak pełno powtórek?

Pytanko czy masz którykolwiek z tych kanałów premium?? :)

Albo czy masz zamiar zostać abonentem w najbliższej przyszłości?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...