Skocz do zawartości

Futbol.pl - nowy miesięcznik piłkarski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

ja poszedłem do kiosku, kupiłem ten futbol.pl, odpakowałem w domu i strasznie sie wkurzylem! na plycie jakis beznadziejny, przeterminowany mecz. a gazeta zenada, za taka cene?!

 

kazalem wiec babce w kiosku wymienic mi ta gazete, zrobilem straszny dym i sie zgodzila; wymienilem na futbol magazyn ktory kosztowal mnie tylko 4,90, a mial 2 razy wiecej stron w tym autorski wywiad z Messim! Uwazajcie w kioskach co bierzecie, bo mozna wejsc na mine, biorac ten futbol.pl

 

Ten za 4,90:

 

okladka_foto.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole nie przeplacac...

nie przeplacac? 4,90 to jest duzo?

ja czytam magazyn futbol....i 4,90 za 132 strony to jest nic!!!

 

Edycja Mr. Orbita: O - trzeci, dziwne - też pierwszy post i już na starcie w tym temacie - przyjrzę się bliżej skąd te post powysyłano chyba... Jak zobaczę, że tu ktoś próbuje jakąś propagandę szerzyć, to wyciągnę stosowne konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super. Fajne to forum ze nie mzona nic napisac.

ale to normalne wszedzie mozna doszukac sie spisku jak sie tylko chce i kazdy mierzy swoja miarka.

moze sa ludzie ktorzy tak robia. ja pisze w tamecie to wszystko.powstal temat to pisalem.

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie. Akurat cała ta trójka pisze "chwalebne" posty tylko w tym jednym temacie. To jest właśnie interesujące...

Edycja Mr. Orbita: I rejestruje się w tym samym czasie, praktycznie po sobie. Niestety reklama tym razem nie udała się, a nawet wyszło odwrotnie, bo gdy ktoś próbuje coś usilnie reklamować, to natychmiast wyrabiam sobie odwrotne zdanie, bo dobry produkt broni się sam. Powtarzam - nie ma cudów - to było za proste na takich doświadczonych MOD-ów jak my...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...