Skocz do zawartości

Zamiana Discovery Civilisation na Discovery Knowledge


Digi
 Udostępnij

Co sądzisz o zamianie Discovery Civilisation na Discovery Knowledge?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o zamianie Discovery Civilisation na Discovery Knowledge?

    • Fantastyczny pomysł
      2
    • Nowy kanał może być nieco ciekawszy
      4
    • Myślę że nic to nie zmieni
      6
    • Sądzę że nowy kanał będzie mniej ciekawy
      0
    • Uważam że to kiepski pomysł
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie czy to dobry pomysł z tą zamianą? Czy oferta nowego kanału może być ciekawsza i czy wpłynie to na zwiększenie oglądalności?

 

Według mnie lepiej by było gdyby dodali kanał a nie zamieniali go. Myślę że dostosowują się (niestety :? ) do masowego odbiorcy i ta zamiana spowoduje ujednolicenie ramówki co zaskutkuje tym, że na Discovery, Discovery Science oraz Discovery Knowledge będziemy oglądać te same programy, np: "Jak to jest zrobione?" - ja bardzo lubię ten program ale w zupełności wystarczy mi go na 2 kanałach, czasem lubię sobię pooglądać piramidy i Kleopatrę :wink:

Szkoda - uważam że nie powinni wyłączać Civilisation

 

P.S. Mam nadzieję że kiedyś dodadzą Discovery Health - programy o zdrowiu i medycynie w Polsce cieszą się dużą popularnością a Discovery robi naprawdę profesjonalne programy - myślę że mogliby liczyć na dużą widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat programów z pozostałych kanałów Discovery tam jest minimalna ilość, a dokumenty takie jak Magdalenka-prawdziwa historia, GROM, Trabant-Samochód za dolara czy Wolna miłość w PRL, jak dla mnie są naprawdę świetne, zdecydowanie najciekawszy program ze wszystkich Discovery.

 

Właściwie to jest bez znaczenia czy zmienią nazwę Discovery Civilisation czy nie, ważne żeby wprowadzili jakieś nowe ciekawe pozycje do ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...