Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga jest coraz słabsza z sezonu na sezon - kiedyś była bardziej wyrównana, a teraz kilka drużyn odstaje od reszty, najlepsze kluby grają słabo w pucharach(no, w tym sezonie jest lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i był w studio TVN24, może wszystkiego było z dziesięć minut. Jak to on, kręcił słowami, że niby tak, ale jeszcze tu nic nie powie. Ma nadejść odpowiednia pora. Wtedy coś rzeknie, bo jest już zmęczony ponad dziewięcioletnim prezesowaniem :roll:

I tyle! Może aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP to tak jak Nsport wspiera tylko jeden "Sluszny" klub CWKS Legia Warszawa. :D A nasze druzyny w pucharach ,czemu ciagle tak slabo graja?? kiedy w koncu Wisla kupi bramkarza i obroncow?? Napastnik tez by sie przydal i ze 2 pomocnikow. Kiedy bedzie efekt pracy Kasperczaka w Gorniku?? :D Poziom gry podczas meczow ligowych jest conajmniej mizerny, graja gorzej niz w lidze ausatriackiej!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZPN to chyba najdziwniejszy związek sportowy w całej Europie! Każdy wie, że panuje tam gigantyczny bałagan, a mimo to Michał Listkiewicz trzyma się mocno. Kiedy wreście ktoś zrobi porządek z tym towarzystwem?

 

"Fryzjer został uznany za persona non grata. Zapytałem, dlaczego. Przecież ma w PZPN takie dobre znajomości. Fryzjer nic nie opowiedział, tylko wykręcił jakiś numer telefonu i rzekł: - Cześć, misiu, co wy tam odpier.... z tym persona non grata? Nie pamiętasz, jak pralki i lodówki ci wiozłem? - po czym przyłożył mi słuchawkę do ucha. Po chwili bez problemu rozpoznałem głos Listkiewicza" - opowiada w książce "Mafia Fryzjera" Ryszard Niedziela, były prezes Odry Opole, dzięki którego zeznaniom do aresztu trafił Ryszard F., pseudonim Fryzjer, domniemany szef piłkarskiej mafii.

 

źródło: Gazeta Wrocławska - fragment artukułu "Listkiewicz odpowiada przed sądem za "kanalię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym Fryzjerem ze ma wejscia na gorze w PZPN , wiadomo od dawna w koncu ktos musial przyzwalac na korupcje. Sadze ze korzysci z korupcji mieli wysoko postawieni dzialacze PZPN . :smile: A co juz mnie nie dziwi . Opowiadania Listkiewicza ze nie wiedzial o korupcji miedzy bajki wlozyc, sam jako sedzia ustawial mecze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...