Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie prześmiewcy !

Zawsze tak jest że beniaminek korzysta z tego ze jest mniej znany w lidze czy rozpracowany i bardziej niedoceniany. Najczęsciej dobrze mu idzie do półmetku ligi a później wtapia wszystko. Takie jest prawo beniaminków.

Ale ja Ruchowi dobrze życze - w końcu taaaka marka RUCH CHORZÓW zobowiązuje.

A nie jakieś tam Grocliny Dyskobolie Grodziski Wielkopolskie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłebie - Widzew 2:1 :D

Bardzo dobrze zaprezentował się Iwański (gol i asysta) i cały zespół zagrał nieźle ,dopiero w końcówce zrobiło się nerwowo ,gdy trafił Napoleoni.

Michniewicz na po meczowej konferencji powiedział:"Wynik 2:1 może cieszy mnie w lidze ,ale w LM już nie" :D WOW ,czyli nadal wierzą w pokonanie Steua Bukareszt! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek na piątkę dla Ruchu ale zobaczymy co będzie dalej. Z kolei Groclin przeżywa mały kryzys na początek sezonu bo przecież nie potrafił wygrać w PUEFA z MKT Araz teraz dostaje baty od Ruchu, nie za ciekawy debiut Jacka Zielińskiego w roli szkoleniowca Dyskobolii. Jak tak dalej pójdzie to pan Drzymala straci cierpliwosc i pozegna sie z Zielinskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłebie - Widzew 2:1 :D

Bardzo dobrze zaprezentował się Iwański (gol i asysta) i cały zespół zagrał nieźle ,dopiero w końcówce zrobiło się nerwowo ,gdy trafił Napoleoni.

Michniewicz na po meczowej konferencji powiedział:"Wynik 2:1 może cieszy mnie w lidze ,ale w LM już nie" :D WOW ,czyli nadal wierzą w pokonanie Steua Bukareszt! :D

Ale miał byc remis :( ale trudno ale ruch mnie zaskoczyl pokonujac 4-1 groclin :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjjaaa...zero wychowanków. Wszystko najemnicy. Teraz to mówią jak to kochają Korone i Kielce ale jak tylko kiedykolwiek w klubie będą jakieś problemy finansowe to uciekną w [beep]u. Tak jak Golanski. Zagrał parę dobrych meczy a tam już traktowali go jak boga, transparenty z nim robili, a jaki to z niego "Scyzor" i jak kocha Kielce, a tu rumuny poszeleściły trochę kasą i poszedł do Steauy.

Klicki mógłby inaczej ta polityke prowadzić. On chce sukcesu natychmiastowego, a szkoloną miejscową młodzież ma w [beep]ie. W końcu według niego lepiej mieć druzyne w ktorej żaden gracz nie jest nawet ze świetokrzyskiego i jest tak związany z Kielcami jak moja babka z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak opłacało się Wisle jechac na turniej do USA i zgarnąc 30kg puchar Chicago Trophy :D Wisła była lepsza od zdobywcy Pucharu UEFa i Superpucharu Europy i to nie tylko o liczbę strzelonych bramek!Do 65 min Wisła miała zdecydowaną przewagę ,mogli strzelic nawet kilka bramek :D Dopiero po stracie gola Sevilla ruszyła do ataku ,ale bezskutecznie.Wisła zgarneła kasę ,puchar,renome przez co napewno czesciej bedzie zapraszana na takie turnieje :D

 

Zagłebie szykuj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...