Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek87 nie rozrózniasz spraw. Pogoń z nikim się nie łączyła ptak przeszedł po prostu ze swoimi zawodnikami. A hydro coś tam to był nowy twór bo Zawisza grała w 4 czy 5 lidze. Kujawiak przeniósł się do Bydgoszczy i dał sobie nazwe Zawisza i tyle. Tutaj mamy doczynienia z taką samą sytuacją jak Lech i Amica. Czyli kasa przechodzi do Wrocławia. Decyzja Drzymały zrozumiała bo w Grodzisku nic nie osiągnie. Na pewno nie ma mowy o zmianie nazwy klubu bo na to nie zgodzą kibice. Na prowincjach nie ma szans na dobre druzyny. Klub to kibice a bez nich nie będzie zespołów walczących o czołowe lokaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ trzyma średnią bramek. 1,00 gola na mecz. Runda wiosenna zapowiada się arcyciekawie... :jupi:

 

Ręce mi opadają... Co gorsza, jutro będzie taka pompa, że och, ach, ech... 42 tys kibiców. Mało co niektórzy orgazmu nie dostają, a pewnie 0-0 będzie...

 

 

Pisząc te 0-0 mam nadzieję, że skoro w życiu zawsze muszę po tyłku dostać to i tym razem się wydurnię i mecz będzie hiper ciekawy, za co dostanę ochrzan na forum, że tak krakałem. Muszę się ratować czarną magią :mrgreen:

 

Edycja RafiX: O tak, normalnie dostaniesz ochrzan na forum. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiant - ciągle nie rozumiem, czemu aż tak Ci zależy notorycznie podkreślać ..... swoją antypatię do OE ... :>

Poziom naszej ligi jest naprawdę i tak o wiele lepszy, niż np 5 lat temu.

I czego tu się czepiać ?

 

Tak samo jak byś się czepiał czemu Polska przegrała w 1939' , czemu nie jest bogata , czemu nie jest czysta .. itd...

 

Odpowiadam Ci - : BO taka Polska już jest, jest słaba i ma pecha historyczno - geopoltycznego i na pewno nie zmienią tego Twoje , ani innych posty ironiczne któe tylko sieją niepotrzebny nikomu rozgardiasz ...

Tacy już jesteśmy, my Polacy - nikt z nas nie jest lepszy od drugiego ,więc po co się tak nastawiać na " prywatne wybielanie "

 

Ehh - poniosło mnie, przepraszam ..... :?

 

ps. Ja i tak będę oglądał mecze naszej OE , pomimo poziomu słabszego od innych lig Europejskich .... ponieważ to mi w ogóle nie przeszkadza . Nie jestem w gorącej wodzie kąpany i zdaje sobie sprawe co oglądam . i C+ zdaje sobie sprawę co kupuje, za tak niebotyczne pieniądze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@e lementarz - ja oceniam to co mam przed oczami. A przed oczami według działaczy Ekstraklasy mam ligę, która się rozwija, która jest coraz ciekawsza, która gra coraz lepiej i za którą trzeba zapłacić nagle 2,5x więcej bo na to zasługuje...

 

Niestety żadnego z tych elementów "fajności OE" nie mogę dostrzec. Znamy już mistrza, znamy spadkowiczów, bramek nie ma, na meczu lidera z miasta 800-tysięcznego są puste krzesełka, na meczu wicelidera z 1,8mln miasta też połowa stadionu pusta...

 

Przez grzeczność nie wspomnę o korupcji... Jak to pewien dziennikarz stwierdził - od teraz nie wie jak się zachować oglądając OE. Czy błąd obrońcy wynika z jego braku umiejętności, czy z innego nielegalnego źródła... - teraz takie pytania sobie ten dziennikarz zadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadnego z tych elementów "fajności OE" nie mogę dostrzec. Znamy już mistrza, znamy spadkowiczów, bramek nie ma, na meczu lidera z miasta 800-tysięcznego są puste krzesełka, na meczu wicelidera z 1,8mln miasta też połowa stadionu pusta...

A Ty wyszedłeś wczoraj gdzieś ? Byłeś na dworze przez kilka godzin ??

Widziałeś jak była pogoda ? Ludzie stali na ulewie i byli na meczu swej ukochanej drużyny ! Weź już nic nie komentuj bo z takim podejściem to tylko wkurzasz ludzi. Mistrza już znamy ? To że jest mocna w tym roku drużyna która sobie zdołała wypracowac taką przewage to źle ? Może ud sie wkoncu cos osiągnąc na arenie europejskiej.. ale nie lepiej ponarzekać...

weźmy sie i wogóle już nie oglądajmy, nie rozmawiajmy o OE przeciez jest taka słaba.. zero bramek.. zimno i ciemno, i jeszcze pewnie śnieg spadnie...

Jak czytam Twój post to tylko jedno przychodzi na myśl - TOTALNA ZAŁAMKA

A tu chodzi o entuzjazm, bo jedno napędza drugie. Jeśli się pojawia u kibiców, to automatycznie przekłada się to na sponsorów, piłkarzy, działaczy, a poźniej na infrastrukture oraz wyniki. Niektórzy tylko tym żyją, czekają na mecze OE, pracują cały tydzień żeby w weekend obejrzeć mecz swoje drużyny, jadą specjalnie na mecz z Niemiec czy Hiszpanii, emocjonują się tym, rozmawiają tylko o tym ale Ty raczej sie do niech nie zaliczasz bo co możesz o tym wiedzieć ? :D No chyba że szpącenie i narzekanie to Twoje hobby ?? 0-0 przewiduje i myśli że Nostradamusem będzie... Derby zazwyczaj się konczą 0-0 ale jak widać nie wszystkich to zraża. Z takim podejściem to bym nie wychodził na ulice bo pewnie mnie auto potrąci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant ale skrzeczysz. Ja tam wole naszą swojską OE niż zapyziałą skomercjalizowaną Lige Mistrzów. A ludzie chcą to oglądać. Niby każdy narzeka. Ale jak jest przerwa zimowa to każdy [beep]icy dostaje kiedy wreszcie wystartuje ich kochany klub

 

*******************************

Co do Śląska. To przecież ma być chyba tak że piłkarze Groclinu bedą grać jako Śląsk. A co z ekipą Tarasiewicza ?? Przecież dobrą pakę mają.

Jest jeszcze coś takiego jak utożsamianie się z klubem i miastem. Wiadomo że w Groclinie grającym jako Śląsk czegoś takiego nie będzie. Granie dla kasy. Powiedzmy Drzymale sie znudzi i wszystko sie rozleci w [beep]e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entuzjazmem jeszcze nikt stadionów nie zbudował ;)

 

OK, masz rację co do tej Emmy i wczorajszej frekwencji. Jednak to nie jest jedyny przypadek, kiedy stadion w bardzo dużym mieście jest pusty.

Żeby nie być gołosłownym, to znalazłem dane (trochę przez przypadek) za sezon 06/07 i 07/08:

Średnia frekwencja na mecz wszystkich klubów w latach 06/07 wyniosła 53 602. W tym sezonie jest to 54 716. To nie jest dobra wiadomość tym bardziej, że np. stadion Wisły, czy Górnika został rozbudowany.

 

Myślę jednak, że troszkę się nie rozumiemy, bo ja nie tyle jadę po samej OE, co po tej otoczce która się wokół niej tworzy.

Ja nie wymagam od Wisły, czy Legii LM, czy 1/4 Pucharu Uefa. Znam nasze miejsce w szeregu i cudów nie oczekuję. Ale śmieję się z tego widząc, jak wszyscy "na górze" chwalą naszą super ligę... A że okoliczności są dla mnie sprzyjające - mało bramek pada, to trochę poszydzić można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widowisko dosyć dobre ( dosyć , ponieważ bramki przesłaniają poziom trochę - a liczba bramek w postaci cyfry 5 już napewno zasłania - ale oczywiście, mecz rzeczywiście dobry mimo wszystko ) - i nie zapominajmy że był silny wiatr i padał momentami deszcz ....

A więc nic tylko pogratulować " Ślązakom " za grę, którą uraczyli mnie , wybrednego Mazowszanina :)

Pozdrawiam Śląsk - dziś pół Europy patrzyło na ten mecz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...