Skocz do zawartości

Silne ligi w CP


koleś
 Udostępnij

Jaką lige najbardziej chcielibyście w Cyfrowym Pplsacie ?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką lige najbardziej chcielibyście w Cyfrowym Pplsacie ?

    • Orange Ekstraklasa
      16
    • Primiera Divisione
      5
    • Serie A(Całość)
      1
    • Premier League
      11
    • Bundes Liga
      8
    • Liga Francuska
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem na Orange Ekstraklasę :P

Można przecież podzielić prawa do OE po 120 meczy na żywo i 120 meczy z prawem do retransmisji zaraz po zakończeniu meczu. I w tym momencie 2 stacje telewizyjne będą posiadały prawa.

 

Co sądzicie o tym pomyśle?

Bez sensowny bo straciły by na tym kluby. Prawa niebyły tak atrakcyjne. Co odbiło by się na ich cenie. A dla słabszych i biedniejszych klubów te pieniądze stanowią duża cześć budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna telewizja kupi prawa OE na wyłączność z tego będzie puszczać 4,5 spotkań na żywo w wekend a co z resztą meczów. Może nie które mecze i kluby są mało atrakcyjne ale na wzór włoski czy angielski można zaprezentować calą kolejkę OE na żywo (chyba że w naszym kraju jest za mało komentatorów albo wozów transmisyjnych) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna telewizja kupi prawa OE na wyłączność z tego będzie puszczać 4,5 spotkań na żywo w wekend a co z resztą meczów. Może nie które mecze i kluby są mało atrakcyjne ale na wzór włoski czy angielski można zaprezentować calą kolejkę OE na żywo (chyba że w naszym kraju jest za mało komentatorów albo wozów transmisyjnych) :D

Kązdy mecz jest kręcony przez C+ więc problem nie leży po tej stronie. Po raz kolejny zapewne miejsce na transponderach. 8 kanałów potrzebnych by było od obsługi OE. A t tym wypadku weszłoby na pewno PPV więc ja tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tańszy jest chyba dlatego bo jest słabszy. Nie wiem czy to moje wrażenie ale na standardowej 60 jak była jeszcze Wizja to mając dwie platformy przy słabej pogodzie cyfra miała problemy a Wizja bezproblemowo odbierała. I dlatego wydaję mi się, że Astra ma silniejszy sygnał ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niedorzeczna ankieta bo te ligi to raczej w PS nie zagoszczą /za wysokie progi/, a patrząc na to z drugiej strony to PS już postawił , na siatkówkę i drugorzędną piłkę nożną /tą ligową/. Teraz są pewni że im tego żadna stacja tego nie podkupi . W końcu za taką cenę to i tak dużo wydarzeń sportowych PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...