Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie to technik z Cyrfy a w takim razie to gratuluje myśli technologicznej.Może kiedyś ktoś mądry napisze alternatywny soft a jeżeli zrobi takowy i uaktywni takie rzeczy jak LAN,USB, to będzie miodzio.. ehh marzenia,trzeba iść spać

 

Oprogramowanie będzie prędzej czy później jak wszystko inne co miało być i jest.

masz na myśli rewolucje w postaci softu w dekoderach po Wizja tv zapewne :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce mieć w PVR program z francji i wiem ze dojdzie do tego prędzej czy później

 

Niestety dotychczasowe doświadczenia temu przeczą. A tu masz małą próbkę tego co Canal+ oferował we Francji 11-12 lat temu (1997-1998) i co nigdy do Polski nie dotarło i już nie dotrze - usługa PPV (z opcją płatności przy użyciu kart płatniczych i z wykorzystaniem modemu do zamawiania filmów... ba... do dzisiaj CYFRA nie wpadła na pomysł, że filmy w usłudze VOD powinno się zamawiać automatycznie jednym kliknięciem na pilocie przy wykorzystaniu portu LAN w tunerze) czy C:Direct (zamawianie oprogramowania... podłączało się tuner do komputera poprzez LPT i można było sobie kupić np. encyklopedię multimedialną czy grę komputerową albo ściągnąć darmowe programy/dema... pod koniec XX wieku, gdy większość Polaków męczyła się na łączach modemowych taka usługa mogła być hitem).

 

http://www.youtube.com/watch?v=wynoi-CHy3E

http://www.youtube.com/watch?v=eo9YVnnxLwg

http://www.youtube.com/watch?v=VgpuAdA_KcI

http://www.youtube.com/watch?v=VgpuAdA_KcI (serwis pogodowy z 1997... dużo lepsza/wygodniejsza implementacja niż w CYFRA+ POGODA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja film Atak potworów, Martwa rzeka z C+ i Supersamiec z HBO próbuję nagrać na PVR HD juz chyba conajmnie po 4 razy i nic albo nagrywa się pierwsze 45 minut, albo tak od środka to chyba przez to EPG nie wiem ale się denerwuję bo nie mogę tych filmów poogladać, już mam powoli tego dość i cały czas przymierzam sie aby podłaczyć nagrywarkę z HDD i Philips SD tam idzie to bez problemu ale żal mi teho PVR HD bo lepszy obraz(mam LCD) łatwiejsze programowanie nagrań itp. i cały czas liczę że się pojawi nowy soft, i tak się z nim męcze mijają kolejne dni, tygodnie, miesiące i cisza....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli masz prawidłową instalację sat to musi działać. Przeslij mi na pw jakie masz nastawy w menu konwerterów, zerknę i dalej pomyslimy bo kiedys miałem podobne objawy jak ty i poradziłem sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, Mediasaty tez kiedys byly tylko na wynajem a softu do nich w brod, ponadto o ile wiem, zmiana softu nie jest nieodwracalna i pewnie przed zwrotem moznaby zmienic na oryginalny

czy takie tunery, z softem francuskim, jak swego czasu pokazywaliscie koledzy, chodzily by u nas? tzn.pomijajac jezyk, czy funkcjonalnosci bylyby dostepne? chociazby pvr przez usb, rozbudowane epg, lan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje trzeba ciagle monitowac bo inaczej bedziemy po prostu oszukiwani mam dekoder HD Philipsa od miesiaca po zmianie softu nie mam polaczenia przez HDMI tv Panasonic plazma kupiony 1,5 roku temu problem HDCP obiecuja poprawki i cisza kazali mi ogladac przez SCART kapitalna sprawa wiec czekam bo tak naprawde to ta platforma mi odpowiada przed zmiana softu bylo super Philips 6201 HD dzialal dobrze a teraz jest kicha co do nagrywania to kupilem nagrywarke HDD i to jest chyba najlepsze rozwiazanie policzcie sobie koszty wynajmu PVR-a przez kilka lat i macie nagrywarke i caly dysk do wlasnej dyspozycji wiec dalej bede sie upominal o swoje innego wyjscia nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie dziwi ze wiara sie denerwuje bo przecież jest to wku.... ale i tak C+ ma to gdzieś i właśnie dlatego zastanawiam sie czy jest sens by na forum pisać cały czas o sofcie jeśli to nic narazie nie zmienia. Nie chodziło mi o to ze nie dostrzegam wad i jest mi to obojętne. Chodziło mi o to ze nasze nerwy i apelacje są niedostrzegalne przez platformę i w zw z tym myślę ze nie ma sensu pisać w kółko o tym... Czy nie mam racji? Ja też płace 200 miesięcznie bo mam pełen pakiet ale umowe do stycznia i coraz to bardziej zastanawiam się i waham czy jest sens dalej być z tą platformą biorąc pod uwagę chociażby CANALSAT z francji... ale przyzwyczaiłem się do C+ przez te lata i sam nie wiem co zrobić.... Wkurza mnie ze C+ nie pójdzie za CANALSAT tym bardziej ze to prawie jak rodzina... a w telewizji która mnie nie interesuje czyli n posiada box o wiele bardziej funkcjonalny... nie wiem sam już co zrobić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolne 9750, Górne 10600 TWIN Częstotliwosc - 10892 Symbol rate 27,5 FEC 3/4 Sygnał 22 khz-NIE

PID-227

TID-1-199

TID-2-198

Czy takie dane chciałeś ZNN?

 

Prawidłowe, pod warunkiem, że masz podłączone dwa przewody antenowe od podwójnego konwertera.

Sprawdź jeszcze dla pewności poziom sygnału dla częstotliwości 10719V i 11278V (FEC 2/3 dla tej drugiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...