Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SZAŁU mozna dostac z ta aktualizacja ,

na maila odpisali mi ze aktualizacja dla tego deko jest od PN godz9 do SR godz9 , wiec na upartego jutro czyli w piatek soft wogole sie nie ukarze , albo zrobia wyjatek i puszcza soft ALE WATPIE zeby ktos tam w tej firmie pomyslal , canal+HD zaladuje sie jutro na liste kanalow bo to nieproblem , ale z oferty C+na zyczenie abonent ktory nie ma aktualizacji na PVR250 nie skorzysta , dopiero w poniedzialek JESLI SOFT sie ukarze , bo nadal sa z nim problemu , tak odpisana mi w email

 

Jak dla mnie kolejna wtopa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak uda im się coś zrobić z tym softem to wrzucą go jutro czy w sobotę, czekanie do Pn na 9.00 bo tak wynika z ich harmonogramu byłoby co najmniej dziwne w tym przypadku. Ja miałem widocznie trochę szczęścia (rzadko spotykanego w przypadku dekoderów cyfry) zdążyłem pobrać i na dodatek działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy to pewne by jutro z rana pojawil sie soft do pvr250 ktory rzekomo zmienia szate graficzna dekodera na te sama co ma pace500 , w tabelce na stronie cyfry nadal widnieje obecny nr softu , czy ktos komu zmienil sie soft na " zielony" moze potwierdzic jaki jest teraz aktualny numer softu do pvr250 ... bylbym wdzieczny dzieki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft (ten z zieloną grafiką jak w Pace 500GB) ma numer 111

 

 

czyli jesli bedzie jutro aktualizacja to taki nr softu jest-bedzie w PVR250 dobrze zrozumialem ... ??

 

SZOK po prawie 10 latach zmienila sie szata graficzna dekodera SZACUN haha dla zdolnych programistow !! :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mowie ze akurat bedzie ta sama numeracja

ALE KTOS PRZECIEZ PISAL ZE zaktualizowal bez bledu swojego filipsa w dniu kiedy pusicli soft , wiec pytam tego tych uzytkownikow jaki teraz ma soft numer po aktualizacji do zielonego menu :) amen !

 

 

EDIT

 

Canal+ na życzenie nie działa na Philipsach HD PVR

 

 

W dniu 18 marca 2011 roku Cyfra+ uruchomiła nową usługę na życzenie (VOD) - Canal+ na życzenie. Okazuje się jednak iż nie mają do niej dostępu abonenci platformy posiadający tunery Philips HD PVR. Tym samym Canal+ na życzenie działa tylko przy wykorzystaniu do odbioru tunerów Pace HD PVR. Aktualnie nie wiadomo kiedy operator umożliwi dostęp do Canal+ na życzenie posiadaczom tunerów marki Philips. Wiadomo jedynie iż trwają pracę nad wprowadzeniem nowego oprogramowania, które poprawi zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z harmonogramem aktualizacja dla tunerów PVR HD z dyskiem 250 GB powinna nastąpić w dniu dzisiejszym od godz. 9 do środy do godz 9 , jest godzina 10 :16 włączam tuner , aktualizacji brak.

Posiadam 2 dekodery jeden z dyskiem 250 GB drugi 500 GB na tym drugim aktualizacje pobrał tydzień temu, 14 marca, włączyłem o godz. 9 i aktualizacja była dostępna.

czekam do środy do 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... troche a nawet bardzo jestem rozczarowany ...

 

cyfra jak na chwile obecna dala znow ciala , soft mial byc i wielkie G...O , softu nie ma i nikt nie wie kiedy bedzie ...

:twisted::evil::twisted::evil::twisted:

 

 

no i nadal nikt z osob ktorym udalo sie zaktualizowac soft z 14 marca do softu zielonego nie napisal jaki on ma numer w PVR 250 ???

 

Czyli nikt nie zaktualizowal >???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie cyfry nr softu widnieje nadal stary do pvr250 , wiec cos tu smierdzi ze bedzie znow tzw OLEWKA , no i nie panikuje tylko chcialem sie dowiedziec kto ma i komu sie udalo i tyle , no i przez to nie dziala c+ na zyczenie w tych dekoderach heh

Pewnie gdzieś za miesiąc dwa łaskawie dadzą :D Jak zobacz ile im zajęło zmiana grafiki w dekoderze, zamiast od razu dać porządne oprogramowanie, dać wybranym osobą dekodery do testów, i dopiero je dać do sprzedaży, no ale widać im myślenie wychodzi tak samo jak robienie oprogramowania :D

 

 

Ciekawe, że nawet 98/DTT nie jest dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...