Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjścia/Wejścia USB i LAN nie są aktywne dla użytkowników.

bleeee :/ wieeelka szkoda.

Przez Euro do kompa??? :shock::lol:

Dziękuję za informacje, pozdr.

 

PS. Mam sposób: ustawię przed TV kamerę (cyfrową), puszczę film i włączę zapis na kamerze. Potem zrzucę na peceta jako AVI i już :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Euro do kompa??? :shock::lol:
Niektóre dekodery da się nawet zaprogramować przez euro (scart) z poziomu PC (połączenie rs232 - scart). A obraz można zgrać używając karty telewizyjnej w komputerze, no ale są szybsze, prostsze i tańsze sposoby zdobycia takiego filmu w wersji na komputer o których z powodu prawnych nie będę pisał ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy :D i mam problem z dekoderkiem ( tak mysle)

 

mam pytanko do użytkowników PVR - ka

 

czy w trakcie odbioru telewizji naziemnej , macie zakłócenia odbioru - zanikajacy obraz ,

całkiem czarny ,

co może być tego przyczyną , jest to bardzo denerwujące :/

i jak ten problem można usunąć pozdrawiam :smile: i dziekuje za pomoc :smile:

 

 

masz słaby zasięg kolego, popraw antene

 

WITAM ponowniwe

 

powroce do swojego problemu z zanikiem obrazu telewizji naziemnej na pvr-ku

kolega - mowi ze zaslaby zasię , hmmm , raczej nie

jestem w Wawie blok 5 pietro , raczej pusta przestrzen na nadajnik ( antena sama siadka bez wzmaczniacza sygnalu)

no ten moj problem nie jest staly , narazie zauwazylem ze wystapil okolo 20;00 - 21;00 podczas filmow

a tak to wmiare hula wiec chyba to nie antenka , co robic pozdrawiam

 

a moze cos magicy poprawiaja , przeciez tv cyfrowe jest w fazie testow , tylko czemu w takich godzinach cos by robili ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie dostać PVR-erka - oczywiście tego 250GB i mam problem z kanałami HD odbiera mi tylko HBO HD - reszta dostaje komunikat zle ustawienia anteny. Sygnał mam na 4 z lekim plusikiem, jakość sygnału kolor zielony - czy może kotoś miał podobny problem - antenę posiadam od polsatu 70 cm. HELP :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldi zaktualizuj w poniedziałek oprogramowanie pvr'a , jak nie pomoże to pobaw się z anteną albo kup do niej wzmacniacz ( groszowa sprawa ) .

 

 

oki tak zrobie w poniedzialek - moze cos pomoze zobaczymy :?:

moze i tak trzeba dokupic wzmocnienie do anteny

 

ale sie zastanawiam czemu ten problem wystepuje w godzinach wieczornych 19- 21

a tak po 22 i rano dziala oki ( tak to spostrzeglem)

 

a czy komus tez tak sie tnie ta tv naziemna ( znika obraz i dzwiek , tak jakby sie wieszal czy gubil sygnal )

i jeszcze jedno zauwazylem jak sie obraz zawiesi to jak wcisne dwa razy menu to obraz wraca ( moze to przypadek) ale tak jest

tylko nie jest to lekarstwo na moja bolaczke :/

 

moze ktos mial taki problem i sie z tym uporal

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, mam takie pytanko. Czy są jakieś sztuczki na tym dekoderze dostępne typu jak w Echostarach?

W sensie zmiana parametrów transponderów bazowych na bzdurne wartości co skutkuje wy[beep]em z listy wszystkich kanałów i możliwością dodania ich w dowolnej kolejności? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to nazwać nawet listą, stawiasz znacznik na danym kanale i przełączając góra dół w trybie ulubionych poruszasz się po tylko po tych zaznaczonych ale kolejność i tak mają taką jak ustawiła cyfra+, wybierajc cyframi pilota i tak ustawisz dowolny kanał bo wtedy lista jest ignorowana - tak że to dość prymitywne rozwiązanie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowany? Nie są dla Ciebie zakodowane jak masz do nich uprawnienia przecież. No chyba ze masz pakiet Podstawowy...

Wydaje mi sie że masz również n że pytasz czy tak samo jak w nboxie. Czy to sie w ogóle Tobie opłaca mieć dwie platformy?

Czy nie lepiej mieć tylko Cyfre+ z np pakietem Prestiżowym?

 

A tak z innej beczki to zauważyłem (pewnie wiele innych ludzi już dawno o tym wie) że trzeba płacić za najem dekoderów nie tylko tych PVR...

Jeszcze łatwiej mi dzięki temu zrezygnować z przedłużenia umowy bo na to wygląda że wg nich to jest normalnie i tak na stałe.

To skandal! Nie dość że musze im płacić 200 złotych za oglądanie ich oferty to jeszcze musze płacić stale haracz za sprzęt który mi to umożliwi!!!

Mało tego żeby to jeszcze było za co płacić... Już na forum ktoś napisał że te nowe PVRy Pace z dyskiem 500 GB też będą miały stare oprogramowanie z Mediasatów i wielce mi rabat z 20 na 10 złotych :evil: Z tego co wiem to n i CPolsat nie pobierają opłat za używanie dekoderów. Szkoda tylko że ich oferta programowa mnie zupełnie nie interesuje bo może bym sie zdecydował w innym przypadku na n.

Rezygnuje z Cyfry+ bo tylko pieniędzy szkoda. Wróce do nich jak zmienią tok rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam "n"-ki :P , ale wiem jak się tam kanały układa.

Aktualnie mam Podstawowy+, Canal+, i HD za free. Dla mnie to w zupełności wystarcza, jest wszystkiego po trochę, i jest to dla mnie taki lepszy zamiennik pakietu familijnego w lepszej cenie :D

Polsat będę odbierał z DVB-T właśnie na dekoderze od c+.

 

Ciągle czekam za dekoderem PVR, obdzwoniłem dzisiaj 10 punktów i nigdzie nie mają, mówią, że będą dopiero w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem PVRa HD na naklejce pisze Philips kolega ma PVRa HD z napisem Pace jest między nimi taka różnica którą zaobserwowałem Philips głośno pracuje (szumi strasznie)słychać go nawet jak sie wlącza taki delikatny gwizd dysku a w Pace jest tylko bardzo deliktny gwizd pry starcie prawie niesłyszalny a podczas pracy prawie wcale go nie słychac Od czego to zależy że Philips jest głośny podczas pracy a Pace cichy podczas pracy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...