Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to wszyscy byli widzieli i maja pewne informacje, szkoda że raz to jest Cube a raz to nie jest Cube.

Z terminami wprowadzenia podobnie:

[...].Co do nowego tunera nie jest to cube ma się pojawic po 15 grudnia tak przynajmniej jest zapowiedziane .

A jeszcze w październiku czytałem:

Jak wczesniej napisałem był prezentowany we wrześniu na konferecji dla najlepszych dystrybutorów C+, można go było osobiście obejrzeć, dotknąć i pobawić sie nim 8)
Oni nie są od tego żeby takie rzeczy wiedzieć albo mówić :lol: Według słów dyrekcji po 15 listoapda :brawo:

Czyli, mówiąc krótko plotki plotki i nic ponadto. Może będzie za tydzień może za miesiąc a może za rok. Tak samop z info co to będzie. Cos mi sie zdaje że nawet jeśli coś szykują to jeszcze jest to w takim proszku ze boja się to pokazać oficjalnie bo nie wiadomo jaki ostatecznie przyjmie kształt i kiedy się to uda. No ale ponieważ N wprowadziła Turbo a nawet CP wypuścił właśnie PVR'a to przynajmniej puszczają plotki żeby dać klientom nadzieję i przez zmniejszyć chcących przejść do innej platformy w gorącym okresie przed końcem roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dekoder (z podwojnym konwerterem) smiga sobie na siateczkowej antence 60cm.

Jesli C+ jest nadawana z sat Hotbird9 to mieszkam na granicy 50dB (czyli cos podobnego jak wschodnia Polska, czy zachodnia Ukraina).

Tydzien temu wymienilem konwerter na podwojny i od razu na drugi dzien mialem przerwy w transmisji, ale smiem twierdzic ze bylo to spowodowane ogromnymi ulewami (60cm deszczu podczas jednej doby), od tego czasu wszystko OK.

 

A co do nowego dekodera?

Smiem twierdzic, ze sie podniecacie jak male dzieci. Co bedzie - to bedzie.

Tak czy inaczej na forum jest prowadzona zagrywka marketingowa, a nikt blisko zwiazany z operatorem pary z twarzy nie pusci ze wzgledu na mozliwosc utraty pracy.

Internet juz dawno przestal byc anonimowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to plotki i tak jak pisałem wczesniej kilkanascie postów ten tuner został już pokazany na konferencji można było go dotknąć nawet potrzymac w ręku nikt nie mówił ze to cube to są spekulacje innych . Nowy pvr jest mniejszy karta była wkładana z boku dysk 500 i co najwarzniejsze ze wszystko jest we flashu więc same uruchomienie przebiega błyskawicznie i ma byc w tym roku a według nowej zasady cyfry według mnie dobrej nie mówimy co będzie tylko jak jest ostatni przykład z kanałem History .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie tak bo nikt się tego nie spodziewał, pod tym względem tak.Zobacz co robi np: n po wprowadzeniu multiruma w cyferce ogłosiła ze tez będzie tylko kiedy ? to samo jest w polsacie juz ponad rok temu miał byc BBC hd i co d...a . Dlatego niema sensu mówić na zapas co będzie i kiedy ten błąd już cyfra popełniła i widać ze nauczyło ją to ze nie warto chwalić sie na zapas tylko wprowadzamy nowy produkt i zaskakujemy innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiadomość z http://www.mojehdtv.info/index.php?option=com_content&task=view&id=829&Itemid=34

 

"Od paru dni klienci zainteresowani dekoderami PVR, lub podpisujący już umowy na odbiór pakietów CYFRY+ w sporej części punktów dystrybucyjnych spotykają się z brakiem możliwości wydzierżawienia dekoderów Philips PVR. O to, czym spowodowana jest ta sytuacja, zapytaliśmy Panią Katarzynę Her-Czerwieniec z Biura Prasowego CANAL+ Cyfrowy:

 

"Zainteresowanie promocją przerosło nasze oczekiwania, dlatego dekodery PVR chwilowo nie są dostępne we wszystkich punktach dystrybucyjnych. Cały czas mamy nowe dostawy, więc na pewno zainteresowani tym właśnie modelem będą wkrótce mogli go otrzymać. Co więcej, obecnie osoby zainteresowane PVR-ami mogą otrzymać zastępczo dekoder SD, a po podpisaniu aneksu promocyjnego będą mogli wymieć go potem na dekoder PVR zachowując warunki obecnej promocji".

 

Jednocześnie operator szykuje dla swoich abonentów kolejną niespodziankę, bowiem już niebawem pojawi się w ofercie CYFRY+ drugi, nowszy i bardziej zaawansowany technologicznie dekoder cyfrowy z nagrywarką."

 

I wszystko jasne - będzie nowy PVR :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego po trochu, w zależności jak trafisz ;] Może to być zarówno nowy egzemplarz jak i odświeżany, to samo tyczy się innych dekoderów z C+.

Zwroty są poprostu odnawiane i ponownie trafiają do klientów. I odnowienie niekoniecznie musi się ograniczać jedynie do wymiany panelu i pilota, równie dobrze może zostać wymienionych parę uszkodzonych bądź "wrażliwszych" elementów na płytce PCB. Cyfra+ zbankrutowałaby jakby miała rozdawać PVR wynajmować za darmo, a następnie po roku je złomować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dziś ten soft 92 DTT i jakoś nic się nie zmieniło względem stabilności. Nie zawiesza się, bo nigdy mi się nie zawiesił... Uruchamia się tak samo niesamowicie i niemożliwie DŁUGO!!! Do nbox recordera trochę jednak mu ciągle brakuje. Ciekawe co to będzie za wehikuł ten nowy PVR od C+...

 

Zaraz idę oglądać Wisła - Legia, to trochę pomęczę tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę by się jeszcze dało ale stare umowy licencyjne blokują nawet zmianę wyglądu menu w tunerach c+ bo można by ładniej i sprytniej ale dotychczas musiało być jak to w armii się dawniej mówiło - "wszędzie :censored: ale jednakowo". Należy mieć nadzieję, że taka klauzula w najnowszym sprzęcie co do oprogramowania nie będzie obowiązywać bo dalej to będzie wyglądało średniowecznie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .Czy po wyłaczeniu dekodera w stan spoczynku i pozostawieniu go podłączonego do sieci odbiornik sie zawiesza.U mnie stało się to regułą. Dekoder nie da się niczym włączyć. Jeżeli go odłączę od sieci to wtedy załącza się normalnie.Technicy z Cyfry twierdzą że coś mu jest ale nie wiedzą co .Próbowałem go wymienić ale jak go odłacze i dowiozę do sklepu to maszyna pracuje i nie widzą powodu do wymiany. Wygląda na to zaoszczędze na rachunkach za prąd bo w stanie spoczynku też cos pobiera energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas Cyfra+ "pracuje" nad Philips HD PVR. I nic im nie wychodzi. Ten dekoder powoli lecz sukcesywnie się starzeje. A lekarstwa wciąż nie widać. Czy aby na pewno "nowy" soft coś tu jeszcze może zdziałać i pomóc?

Pewnie wiele problemów dałoby się wyeliminować robiąc całkowicie od początku soft do tego dekodera. Bezsensu według mnie jest jego poprawianie, co aktualizacja to też jakiś błąd się nowy robi albo część starych nie jest naprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 godziny temu zaktualizowałem soft w swoim PVR i widzę kilka różnic. Np. jak miałem soft 76 to aplikacja Biblioteka była w 4/3. Następna różnica to jak wciskałem B na pilocie włączała mi się biblioteka. Nie mogłem włączyc VOD poprzez B na pilocie. w ogóle nie dało się wejśc do Cyfra+ VOD. te wszystkie błędy zostały wyeliminowane przez soft 92/DTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie szybko wyłącza czyli od razu bez czekania minuty czy dwóch i dysk dalej pracuje a nic w danej chwili nie zaznaczyliśmy do nagrywania oznacza to że pobierane jest VOD.

Dysk ściaga aktualnie film, po czym jak go pobierze sam się wyłączy i wróci wszystko do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie przy takiej ofercie wiele osób musiało się skusić na to a z tego wychodzi że znacznie więcej osób podpisało umowy o abonament niż oni szacowali sobie nazbierać.

To teraz pewnie są szczęśliwi z ilości nowych abonentów, mogliby więc już wypuścić nowy sprzęt i tym samym nas uszczęśliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...