Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam inny problem i to też od dziś. Zmieniając kanały przyciskiem P+ lub P- kanały przelatują bez opamiętania. Można je zatrzymać przyciskiem OK. A zmianę kanałów można dokonać tylko przyciskami numerycznymi. Przycisk "Pilot" też fiksuje.

Wydaje mi się, że to sprawka Cyfry+! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem i to też od dziś. Zmieniając kanały przyciskiem P+ lub P- kanały przelatują bez opamiętania. Można je zatrzymać przyciskiem OK. A zmianę kanałów można dokonać tylko przyciskami numerycznymi. Przycisk "Pilot" też fiksuje.

Wydaje mi się, że to sprawka Cyfry+! :>

Dzwoniłem z rana. Zbroili sami a wszystkiego w żywe oczy się wypierają. Widać, że Cyfra+ jest niereformowalna. Odesłano mnie po wymianę sprzętu. Międzyczasie załadowali ponownie soft. I wszystko się skończyło. Ot cała prawda do której nie mają cywilnej odwagi się przyznać. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem i to też od dziś. Zmieniając kanały przyciskiem P+ lub P- kanały przelatują bez opamiętania. Można je zatrzymać przyciskiem OK. A zmianę kanałów można dokonać tylko przyciskami numerycznymi. Przycisk "Pilot" też fiksuje.

Wydaje mi się, że to sprawka Cyfry+! :>

Dzwoniłem z rana. Zbroili sami a wszystkiego w żywe oczy się wypierają. Widać, że Cyfra+ jest niereformowalna. Odesłano mnie po wymianę sprzętu. Międzyczasie załadowali ponownie soft. I wszystko się skończyło. Ot cała prawda do której nie mają cywilnej odwagi się przyznać. Wstyd!

 

Wypierał się, bo znając życie nie było takiej, wewnętrznej informacji. Nawet nie wiesz, jak często konsultanci o zmianach/nowych ofertach/problemach dowiadują się, nie z wewnętrznych skryptów, a właśnie od klientów. Wiem, bo sam pracowałem jako konsultant w jednej z platform i normą, było, że np komunikaty prasowe o zmianach były umieszczane ok. 3-4 godziny po ich oficjalnym ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypierał się, bo znając życie nie było takiej, wewnętrznej informacji. Nawet nie wiesz, jak często konsultanci o zmianach/nowych ofertach/problemach dowiadują się, nie z wewnętrznych skryptów, a właśnie od klientów. Wiem, bo sam pracowałem jako konsultant w jednej z platform i normą, było, że np komunikaty prasowe o zmianach były umieszczane ok. 3-4 godziny po ich oficjalnym ogłoszeniu.

Kolego to nie był nowy soft! Tylko jego ponowienie. Ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko zbieg okoliczności a może wychodzi słaba jakość instalacji antenowych w tym konwerterów oraz niektórych PVR-ów od Cyfry też, bo co tu dużo dywagować ale "egzotyczne parametry" i kształt wiązki pokazały jaką tandetę odstawili "profesjonalni montażyści" bo jeśli ktoś sprzęt ustawiał sam i do tego "na oko" to sobie go dostroi i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem konwerter Inverto monoblock twin . Wszystko smiga pięknie i bez problemu ustawiłem antene. Choć teraz mam inaczej ustawioną antene jak przedtem gdzie miałem konwenter twin. Ustawiałem na fergusonie gdzie podane są procenty i na takim dekoderze najlepiej ustawić antene. TVP HD ,TVP sport na którym mi najbardziej zależało bo pokazywana jest nasza 1 liga i mój GKS Katowice :) Miłego oglądania. Narka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...