Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dekoder sam się włączy a później wyłączy.

 

Ustawiłem nagrywanie, następnie przełączyłem tuner do trybu stand-by i niestety nic się nie nagrało, tuner nawet się nie włączył . Nie wiem czy to ja coś źle robie czy może coś jest nie tak z tunerem .

a jakie masz oprogramowanie znaczy numer oprog? bo ja tez miałem ten problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz! No to jak jest z tymi napisami na HBO? Otrzymałem taką odpowiedź z pomocy technicznej CYFRY +: "Szanowny Panie, odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż nadawca kanałów HBO nie udostępnia napisów w formacie DVB. Napisy są udostępniane na 777 stronie telegazety. Odbiór telegazety na dekoderze Philips PVR jest możliwy poprzez złącze Euro/Scart."

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Ale w CYFRZE + też były! Na HBO i chyba też HBO 2. Więc co się stało, że ich teraz nie ma... Przecież dobrze wiemy, że lektor potrafi skutecznie zagłuszyć oryginalną ścieżkę dźwiękową. Nie wszyscy znają bardzo dobrze języki obce. Moim zdaniem film z lektorem to porażka (w większości przypadków)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To bedzie kolejny post z kategorii Phil Hd PVR a jego wplyw na zalamanie nerwowe abonenta... mam to cos juz ponad 1.5 roku jest to juz moj 3 PVR ale z tego bylem zadowolony (do dzisiaj) Co mu odbilo? -juz wyjasniam pudlo postanowilo sie wylaczac przy kazdej probie przelaczenia na jakis inny kanal a po chwili znow sie zalacyc od kanalu 1-go i tak w kolko . EPG tez nie dziala ...pewnie to nie tylko u mnie takie czary sie wyrabiaja ,ale bede go obserwowal bo moze postanowi sie po pokoju przeleciec lub na spacer psa wyprowadzic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam 13 mam taki sam problem wiec nie jestes odosobniony i ch.... :censored: wie jak se z tym poradzic mysle ze to jest chwilowe bo :censored: inaczej .....

i mam jeszcze jedno pytanie do wszystkich i z gory przepraszam :smile: ze to tu pisze co byscie mi proponowali z dekoderow abym mogl na jednym ogladac c+,cp wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję szybkiej pomocy:)

Opis przypadku:

Dowiedziałem sie że żona w ciązy zmotywowany ta sprawą postanowilem w końcu pociągnać drugi kabel pod PVR żeby jej nagrywac [beep]oły.

Kabel pociągłem ,wtyczki zrobiłem podpiąlem jedną końcówke pod dekoder drugą pod konwerter mam Quad czy jak to się zwie czyli 4 wyjścia .

Oczywiście podpinając pod konwerter włożylem wtyczke w pierwsze lepsze wolne.

Siadłem przed tv odpalam i kupa...Brak sygnalu sprawdź antene...W parametrach technicznych sygnal na full ,5 minut wcześniej na 1 kablu dzialało bez zarzutu.

Skoro sygnal full to o co kaman?

Proszę o szybką rade i skuteczną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienione na Twin i dalej nic

No skoro siłe pokazuje to chyba końcówki są ok?

Może mieć jakies znaczenie do której dziury wkręciłem kabel do konwertera czy to obojętne?

Hm juz dziś anteny drugi raz odkręcać nie będe bo nie mam jak;/

Może zaznacze ze komunikat pojawił się juz po tym jak wkręciłem 2 kable pod konwerter. Po czym złapałem sygnal i właczyłem cyfre ale drugi kabel do dekodera nie był wkręcony.Pomyślalem że może to przez to wkreciłem drugą koncówke pod dekoder ale dalej to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że do tej pory bacznie przyglądałem się z boku temu topicowi i tylko czytałem jakie to ludzie mają problemy bo ja do tej pory nie miałem żadnych...

Teraz i mnie spotkało najgorsze jest to że nie wiem gdzie szukać usterki czy to w menu tunera czy znow spędzić 1h na dachu odkręcac kable,przekręcać ,lapać znów sygnal tylko po to żeby wrócić do domu i przeczytać komunikat brak sygnału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło...

Zresetowałem go ale nic nie pomogło,poszedłem na dach i na siłe pokręciłem antena i nagle tvn się pojawił a canal itp brak.

Więc zacząlem kombinowac najlepsze jes tto ze tvn chodzil a siłe sygnału pokazywało 0.

Wieć ustawiłem canal+ i zacząłem łapać na nim sygnal a nie kierować sie siła z menu.

Noi udało się chociaż w menu też pokazuje siłe na 5 teraz...

Teraz jedna rzecz mnie zastanawia możliwe że tuner pokazywał siłe sygnału na 5 a ja miałem np antene ustawioną na astre?

Duże są rożnice w przesunięciu miedzy astra a hotbird?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...