Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, jedyna możliwość to podłączenie dekodera do kina światłowodem - jak zwał, tak zwał... ;)

Chicha coaxialnego w Sony nie dali...

Vide: http://www.docs.sony.com/release/BDVE280_T28.pdf

Na stronie 15 światłowód "C" idzie do TV, żeby brać dźwięk z TV. Ty go wsadź do dekodera i będziesz brał dźwięk stamtąd, a nie z TV. Jest szansa, że to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam dekoder philipsa 250 i nie mogę skorzystać w VOD piszę mi że usługa wkrótce dostępna i posiadam podłączonym jednym kablem i w ustawianiach mam konwektor pojedynczy ma ktoś podobny problem z tym dekoderem ??

 

Witam mam pytanie kiedy się pobierają filmy w vod w nocy czy w dzień czy to niema znaczenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę Canal + na Życzenie i HBO Seriale, to możliwe, że niektóre nie będą już dostępne bo ich sygnał nie będzie nadawany. Po prostu znikną ze statusem 'dostępne wkrótce'. Kolejne nowe pozycje już będą się pobierały z każdym dniem i tygodniem normalnie.

Jeśli chodzi o filmy płatne z działu Cyfra + VOD to na zciągnięcie wszystkich filmów dekodery potrzebują około tygodnia. Nie zamawiać dopóki nie będziesz miał/a podglądu filmu (zwiastun).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym odebrałem Philipsa i mam pytanie , czy ten tuner ma tak czułą głowicę czy też to może wina mojej instalacji antenowej.

Brak większości kanałów HD ( w zasadzie przez chwilę działał Nickelodon HD , teraz już nawet on nie , działa MTV HD ) na "zwykłych " kanałach tnie.

W domu pod ten sam konwerter mam podłaczone Sagema HD , Fergusona ( podmieniłem go właśnie na Phila ) oraz PACE PVR HD i na nich wszystkie kanały hulają aż miło , bez żadnego cięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trafił Ci się walnięty egzemplarz, u mnie też zdarzają się takie egzemplarze, które tną aż miło i nic się nie da z tym zrobić, idź do punktu niech Ci wymienią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dwa problemy z tym dekoderem a więc:

 

 

Pierwsza rzecz: Czasami raz lub dwa razy w tygodniu,dekoder sam się włącza i słychać pracę dysku owszem jest czerwona lampka,ale dysk pracuje z godzinę-dwie.Wyczytałem w tym temacie, że pobiera VOD Prawda to i czy to jest normalne?Czy coś innego?

 

Druga:Dekoder wzięty nie całe dwa tygodnie a więc:Konwerter typu twin,soft 116 siła sygnału na 4 i tak.Nie działają mi nie które kanały HD, np. Canal+film HD,Eurosport 2 HD,Tvn turbo HD A działają np.TVP HD,TVP 1 i 2 HD Eurosport HD.Dodam, że mam optimum HD i na tych co nie działają Pisze,brak sygnału upewnij się, że typ itp.tid.Czy to wina ustawiania anteny czy raczej dekodera.Dodam,że też na kanałach np.tvp seriale i eska tv jest to samo.Skoro jest ustawione na 4 powinno śmigać wszystko a nie wybrane kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...