Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie że mam poobcinane filmy z VOD z przodu.

Problem jest zarówo przy filmach z działu Cyfra+ VOD jak i HBO Seriale. Nie wiem czy to mój dekoder krzaczy (Philips PVR) czy oni ... też ktoś tak ma? A i kilku seriali HBO mi nie pobrało uprawnień np. Gry o tron odc 5 a wcześniejsze i późniejsze się odblokowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, już mam manie codziennego sprawdzania czy jest jakies info tutaj na forum, na stronie cyfry i w dekoderze. Połowa listopada mija a tu nic... chyba że (jak to w cyfrze zwykle bywa przy wprowadzaniu innowacji) coś się wydarzy w piątek. Przeważnie coś wprowadzają na weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie u mnie ten "kombajn" po wyjściu z funkcji program nie reaguje na żadne polecenia z pilota także reset a miał tez problem z dvb t bo nie przełączał na kanał z dvb t tylko wyświetlał E014

Mam to samo. 4-5 dni temu było ok (3 razy pod rząd), ale teraz znowu jest coś zwalone. Nie sądze, żeby to była wina dekodera, raczej coś z EPG szwankuje. Mimo wszystko jest to bardzo uciążliwe, nie dość, że dekoder chodzi powoli, to na dodatek po każdym programowaniu nagrania trzeba go resetować.

 

 

PS.

Czy moderatorzy na tym forum są tak nierozgarnięci :P, że nie potrafią odróżnić OT od postów, które odnoszą się do problemów poruszanych w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasują się jeśli masz dużo nagrań a dekoder masz na 'automtyczne zarządzanie dyskiem', a mi często sam się przełącza z ręcznego na automatyczne i już raz mi pokasowało najstarsze nagrania.

W nowym regulaminie jest (jeśli dobrze pamiętam), że C+ ma prawo do 60% dysku-masakra jakaś, z tej 250tki GB nic na swoje nagrania niedługo nie zostawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie zagalopowales sie? Te moje zapytanie o pilota mogles zostawic a nie usuwać bez pomyślenia.

 

Ponawiam: w instrukcji do Philipsa pojawił się pilot w ver. 2 - ktoś go może dostał już z dekoderem i może powiedzieć czy też jak ver.1 ma problemy typu - wciskasz głośniej a przełącza na inny kanał itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...