Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle jak ktoś nie przegląda for ani serwisów tego typu i nie zagląda na stronę Cyfry to może się jutro zdziwić, zwłaszcza jak mu część nagrań zniknie.

Połowa miesiąca a Magazynu+, z którego teoretycznie powinienem się tego dowiedzieć, u mnie nadal brak. I pewnie takich osób jest znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youandi to kłamca - nie ma nowego softu dziś.

 

 

przeciez napisalem ze we wtorek lub srode od rana ma byc soft , tak mi napisali w mailu , JA nie jestem technikiem i nie rozsylam oprogramowania :lol2::lol2::lol2: jak dla mnie to moze byc i w piatek byle cos ten soft wprowadzal poza kosmetyka !!!!!

 

jaka wyrocznia ?? skoro wypuszczaja soft , to poza kosmetyka powiniem miec jakas stabilnosc pracy chyba co nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisalem ze we wtorek lub srode od rana ma byc soft , tak mi napisali w mailu , JA nie jestem technikiem i nie rozsylam oprogramowania :lol2::lol2::lol2: jak dla mnie to moze byc i w piatek byle cos ten soft wprowadzal poza kosmetyka !!!!!

 

Ludzie przecież ten soft to jedna wielka kiła. Niby jest USB ale tak naprawdę go nie ma. Niby niedawno wyprodukowany tunek a grafika (pewnie i stylowa) niewiele się różni od telegazety.

Już nie mówię o tym aby jakieś cuda nie widy wprowadzili czy turbodekodery ale czy tak ciężko wprowadzić jakieś lekkie środowisko graficzne ładnie wyglądające na tych tunerach, czy ciężko rozszerzyć ich możliwość o obsługę usb i np: przeglądanie zdjęć czy odsłuchiwanie mp3s ?

W pełni rozumiem zachwyt Nkowiczów ich tunek jest naprawdę fajny - i ma programowanie nagrań przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nikt nie wie co ten nowy soft wniesie poza obsługą Canal+ Na Żądanie.

Ktoś pisał, że ma być nowa szata graficzna - oby to była prawda.

Ja bym chciał, żeby wygląd i funkcjonalność zostały ujednolicone z Pace 500 GB, żeby było działające EPG dla każdego kanału. Mogliby też odblokować USB, ale ze wszystkich rzeczy to jest chyba najmniej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisal ze soft zmieni szate graficzna na taka jak w 500gb , oficjalnie wiadomo ze bedzie uaktualnienie do C+ na zyczenie , moze jakas latka poprawka , jak w to w sofcie bywa

 

ale to tez gdybanie , no i masz racje PVRy powinny miec taka sama szate graficzna a nie jeden wyglada OK a drugi jak z PRLu :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano pisal sorry , no ale to taki post jak post bez potwierdzenia , a najlepsze ze deko sie sypie a w punktach cyfry nie maja na chwile obecna pvr250 tylko 500 , i nie mam jak wymienic , i nie wiedza jak rozwiazac ten psikus , bo tego 500gb nie chca mi wypozyczyc bo mam inaczej w aneksie ... czekam na maila od cyfry chyba ze CYFRA>TV mi tu pomoze i odpowie na klopot

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...