Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem dziś ponownie zaktualizowac listę kanałów naziemnych . Mimo że na Fergusonie mam siłę na 81 % a jakośc na 100 % nasz kochany PVR nie widzi kanałów z DVB-T . A tak nawiasem to mogliby też już zaczą nadawac EPG na tych kanałach. Z tego co dowiedziałem się na forum o DVB-T trwają prace przy stacji czołowej i skonczą się 05.12.2009. Może wtedy coś się pojawi. Ktoś odbiera na PVR-ach DVB-T?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem, po ostatniej zmianie softu obraz skakał jak przechodzilem na inny kanał lub na reklamie obraz sie zmienial[16] nic z tym nie robiłem bo az tak strasznie mnie nie przeszkadzało.No i dzis stałosie :/

Właczam PVR i Tv lub odwrotnie ,na ekranie przez sekunde jest normalnie a nastepnie przeskakuje na czarny obraz i jest tylko głos.

Menu z telewizora ani dekodera tez nie widac :evil: Czyzby tv zdechł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) nie reklamowali by nowego dekodera w aktualnej ulotce gdyby nie miał na dniach trafić do obiegu. ma być to będzie.

Wiem że niektórzy z was czekaja na PVR HD bo otrzymali w zamian SD przez co nie można korzystać z pełnej oferty. Tak jak ja, chociaż mam o tyle dobrze że korzystam jednocześnie z PVR HD z poprzedniej umowy. Został jeszcze miesiąc na wypowiedzeniu, wiec będzie trzeba go oddać.. Ale do tego czasu już będzie nowy PACE :)

 

p.s. dzisiaj dostałem info że mogę przyjść wymienić SD na starego PVR.. podziękowałem. poczekam na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już teraz nie można sprawdzić jak działa i jakie ma oprogramowanie ten Pace PVR HD bo mam jeszcze miesiąc umowę i chce zrezygnować z Cyfry+ przynajmniej na jakiś czas. Gdyby ten nowy wynalazek okazał się prawdziwą rewolucją to możliwe że przedłużyłbym umowe.

Sprawdzić nie można a ja jestem nastawiony raczej pesymistycznie i nie będe czekać by sie przekonać bo jak sie okaże że to kopia tego dekodera z większym dyskiem i nową obudową to tylko będe sobie w twarz [beep] że przedłużyłem umowe. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie!!! mam Philipsa HD PVR i od pewnego czasu gdy jest wlaczony i ogladam na nim tv co jakies 1,5 - 2 godz. wyłącza mi sie i włącza! (restartuje) czy macie na to jakas rade (odlaczylem go nawet na cala noc z pradu i bez efektow) nie mialem z nim jak do tej pory problemow! problemy te zaczely sie jak uaktywnilem sobie HBO DIGITAL (to tylko moje przypuszczenie :( )

z gory WIELKIE dzieki za jaka kolwiek pomoc!!! :smile::smile:

pozdrawiam

 

Wejdź w parametry techniczne ,ustawienia anteny i zmień zasilanie LNB na "nie" i wyjdź z menu.

Jeżeli nie będziesz miał obrazu to powtórz wszystko jeszcze raz tylko z ustawieniem LNB na "tak"

Powinno pomóc problem będzie wracał ale raz na 3 m-ce.

Wymiana dekodera w moim przypadku nic nie dała,jest to wina oprogramowania.

 

C+98 robie tak jak napisales (i za to dzieki wielkie :smile: ) ale jak daje LNB na"NIE" to po powtornym wejsciu do menu spowrotem widnieje LNB "TAK" i nic mi to nie pomaga :?:/ chyba ze cos nie tak robie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy do PVR HD wystarczy antena 60 cm do oglądania kanałów HD. Został mi po CP taki talerz mam do niego założony konwerter GI-204S Quad Platinum X, 2 kable są podpięte do Turbodekodera N-ki - wszystkie kanały SD oraz HD śmigają bez problemu ( siła sygnału między 80% a 90% jakość 60% - 65% ), dzisiaj 1 kabel podpiąłem do wejścia antenowego nr 1 do HD PVR cyfry - poziom sygnału jest na jakieś 4,5 ( zielony pasek ), kanały SD działają, natomiast na kanałach HD pojawia się info nieprawidłowy sygnał. Czy jest szansy na uruchomienie kanałów HD na antenie o tak małej średnicy ? ( skoro kanały HD w n-ce działa ) czy też czeka mnie zakup większej czasy 80-90 cm?

 

Hmm niezły zonk włączyłem przed chwilą tuner i voila wszystko działa, no tocza wszedłem w menu i sprawdzam poziom sygnału-dalej jest 4,5- wychodzę z menu i ciemność widzę nie ma kanałów HD. Wyłączyłem pilotem dekoder i włączyłem go i kanały HD znowu świecą. Przestudiowałem wcześniejsze informacje w tym topicu i może rozwiązaniem tego problemu będzie aktualizacja oprogramowania z ver 76 do nowszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak caly czas mozna odkryc ciekawe funkcje w PWRku.

Na przyklad wczoraj nagrywalem jednoczesnie dwa programy, a ogladalem trzeci z dysku :-)

 

A jak to zrobiles? Mi zawsze jak probuje nagrac dwa pokrywajace sie czasem to jeden karze anulowac??

 

Jak to zrobic bylo opisane kilka stron wczesniej. Jeden program (wczesniejszy) musi byc zaprogramowany, nagrywanie drugiego (pozniejszego) odpalasz recznie z timeshifting'u (wystarczy kilka sekund poslizgu.

Poniewaz programy te byly przeznaczone dla innych domownikow, ktorzy je mieli obejrzec w innym terminie, stwierdzilem, ze sprobuje sobie odtworzyc cos z dysku. PVR bezproblemowo sobie z tym radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PVR od 3 dni czytałem że można oglądać i nagrywać jednocześnie dwa różne programy...mam podwójna instalacje i gdy włączę nagrywanie np. C+ i chcę oglądać np.TVP1,TVP 2 to wszystko w porządku ale gdy przełącze oglądanie np. na eurosport to pisze "program nie moze być wyświetlony trwa nagrywanie...".

Czy to jest normalne? Czy muszę szukać jakiegoś błedu w instalacji lub w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w punkcie C+ i mówi że mi odłoży który będe wolał tylko co mi polecicie Pace250 gb czy Philipsa 250 gb bo słyszałem opinie że mniej problemu jest z Pace 250 gb niewiem jaka wtym prawda bo nigdy nie używałem takiego sprzętu Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam inny dekoder... Naprawdę :)

 

Ale jeśli chcesz go wybrać to odrazu zastrzegam że jest jakaś wadliwa seria z którą były problemy z softem (gubienie kanałów, problem z menu VOD po wybraniu 'Antychrysta', zamiana kanałów, błędy w pobierazniu HBO Digital) i chyba dotyczyła PACE, ale sprawdze dziś z jakiego korzystałem i powiem tyle: nie patrz jaka firma, ale na numer seryjny. Im wyższy tym mniej problemów powinno być. Podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...