Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie tylko zastanawiam czy w tygodniu da sie ściągnąć oprogramowanie do PVR jeżeli będzie bo robie remont w pokoju i do niedzieli raczej nie będe mieć możliwości jakby co 8)

 

W tygodniu chyba nie wysyłają softu do PVR-a, ja podpisałem umowę w środę, a dopiero w piątek pobrał aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed chwilą z ciekowości zadzwoniłem do BOA. Zostałem poinformowany, że nie wiadomo kiedy będzie oprogramowanie dla PVRów. Tłumaczą tym, że niedawno wysłany soft do samych HD okazał się po prostu zły i chcą uniknąć kolejnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie jestem jakiś niepełno sprytny, ni diabła nie mogę, a robię zgodnie z instrukcją i wpisuje kod dla SONY : 168. :oops:

Witam.

Przed chwilą z ciekowości zadzwoniłem do BOA. Zostałem poinformowany, że nie wiadomo kiedy będzie oprogramowanie dla PVRów. Tłumaczą tym, że niedawno wysłany soft do samych HD okazał się po prostu zły i chcą uniknąć kolejnych problemów.

I bardzo dobrze, że tak powiedzieli, lepiej później, niż ma być taka sama sytuacja jak przy HD.

 

ps. nie BOA tylko CTA :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki1680, skala72 -> dzięki za info :D

Tak myślałem ogólnie ze to tylko w weekend możliwe, a szkoda...

No ja Sony Bravia '32 LCD HD Ready skonfigurowałem niemal od razu bez problemów a LG '32 LCD Full HD nie moge do tej pory (ok 4-5 mies.) takze to jest różnie i też nie wiem od czego to zależy... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to oczywiste ale w sumie nie wiem i dlatego mam pytanko... :D

Czy aby podłączyć dekoder pod tv złączem Component (bo ponoć będzie wówczas jeszcze lepszy odbiór niż przez HDMI) to należy podpiąć pod gniazdo SPDiF znajdujące sie w dekoderze? 8)

Nie mam jeszcze przewodów Component ale ze względu na jakość sygnału zamierzam nabyć taki przewód i zobaczyć co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa w 720p ale ustawiam na 1080i bo lepszy obraz. Po restarcie znowu wraca do 720p

 

Nie wiem jak ja to u siebie zrobiłem, że zapamiętał na stałe 1080i :crazy: Kombinowałem jakoś tak, że ustawiłem 1080i, wyszedłem przez "A" i potem wchodziłem w opcje "1" -Ustawienia terminala i tam zmieniałem trochę chyba "Głośność" (lub coś innego), wyszedłem "A" (dłuższa reakcja tunera) i "A" oraz "Menu". No i zapamiętuje teraz... :mrgreen:

Po prostu chodziło o to żeby po ustawieniu na 1080i zmienić i zapamiętać jeszcze jakieś inne ustawienia i dopiero wyjść z menu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną możliwe jest tylko oglądanie astry i hb np poprzez przełącznik diseqc ale tylko UWAGA w wersji 1.0

U mnie działa bez problemu na takim przełączniku "Przełącznik DiSEqC 2.0 + Tone Burst 2/1 Golden Interstar" - wiec PVR działa również na nowszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wasylek, u mnie za Chiny nie chce zaskoczyć, zresztą chyba większości ustawień nie trzyma. Przycisk HD faktycznie nie działa na kanałach HD gdzie zmieniał rozdzielczość.

Niemiła ciekawostka: aby grały kanały DVB-T musi być aktywna karta C+ w czytniku, nie wystarczy dowolna (np. stara szachownica) która aktywuje odbiornik TYLKO NA KANAŁY FTA z SATELITY. Takim kruczkiem nas wzięli...Nie będziesz miał DVB-T jak nie będziesz naszym abonentem... Kupowanie tego odbiornika na własność (zwykły HD można) bez długoletnich planów bycia z Cyfrą mija się zatem z celem.

W związku z tym pojawia się jeszcze pytanie czy karta kliencka (uniwersalna) splittera potrafi odblokować DVB-T...Na mój nos raczej tak ale może ktoś sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie pośrednio dotyczące dekoderra hd pvr mianowicie chodzi mi o coś takie go czy jeżeli podpisze umowe z cyfrą w obecnej promocji i wezmę któryś z dekoderów sd to po jakim czsie będę mógł wydzierżawić od nich dekoder pvr. Bo chciałbym zrobić coś takiego że biore dekoder sd na własność za zeta sprzedaje go na alegro a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczam na opłate za wynajem dekodera pvr. Czy jeżeli np dzisiaj podpisze umowe to w poniedziałek będe mógł wydzierżawić już pvr czy może trzeba czekać dłużej. I jeszcze jedno czy będe miał zniżki na 20 % znirzki na wynajem tego dekodera czy odrazu po wymianie będe płacił 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...