Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W karton i do dystrybutora wymiana od ręki, powiedz to co tu napisałeś jako opis usterki. Zadzwoń wcześniej czy mają w danym punkcie pvr. Wymienić możesz w dowolnym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam problem z moim PVR a mianowicie, zdarza się ,że przestaje wyświetlać obraz i reagować na pilota ( baterie nowe) i zmian kanałów można dokonać tylko z panelu czołowego jednak nie wyświetla obrazu poza zmianą jego nr na wyświetlaczu, menu też nie działa, pomaga jedynie dłuższe pozostawienie go z wyciągniętą wtyczką zasilania. Mam go od miesiąca - czy ten typ tak ma czy trzeba go wymienić u dystybutora ?

 

Jaki soft ma twoj PVR,bo ja mam 85 ft1ready i dziala super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam soft, zaktualizowany zaraz po przyniesieniu do domu, do tej pory było wszystko ok ale od ok 4-5 dni mam problemy z jego uruchomieniem (brak reakcji na pilota - sterowanie TV Samung LE32B650 tym samym pilotem działa bez zarzutu) oczywiście wszystko połączone dobrej klasy kablem HDMI. Jak wspomniałem lekarstwem jest tylko jego odłączenie od sieci ale dziś 2 raz nawet po tym nie chciał się uruchomić więc coś z nim nie tak :(, nie reaguje też na przyciski na panelu - choć dziś w większości przypadków reagował tylko na nie a na pilota nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze macie jakis pomysl co do mojego problemu? uzytkuje plazme Samsunga q91H 42 cale i od miesiaca mam tuner pvr, z softem najnowszym. Tuner podpialem kablem HDMI (jeden z drozszych) z wejsciem 1 HDMI w TV. Dzialalo tydzien, po czym po uruchomieniu zestawu mialem czarny obraz (brak czegokolwiek wyswietlanego, czy to EPG czy obrazu, z kolei nie byl to niebieski ekran jak bez podpietego kabla). Przepialem kabel na zlacze 2 HDMI, dzialalo super 2 tygodnie. Po czym znowu pewnego ranka wlaczajac zestaw czarny ekran. Wpialem zatem kabel do 3 zlacza i poki co mam obraz, jezeli jednak podepne pod 1 i 2 nadal czarno. Zakladam ze ten tuner albo niszczy zlacza albo mam cos z TV, tyle tylko ze teraz nie mam juz 4 gniazda HDMI. Poradzcie co to moze byc? Moze ktos sie z tym spotkal?...ponadto przezylem juz zwisy, ciagle resety, zmiana hurtowa nazw nagranych audycji oraz trzy razy totalne wyczyszczenie zawartosci nagran, mimo ze dysk nie byl pelny...pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor :roll:

Hmm! Philips HD PVR to przereklamowane cudo - choć trafiają się egzemplarze delikatnie rzecz ujmując bez "skazy" Wymienić!

A nóż-widelec coś z tego będzie? I trafisz na ten bez skazy w wielkiej przenośni :wink:

No cóż! Aby tylko się nie okazało, że padło HDMI 1 i 2 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...

 

podpinam sie pod POST w kwestii HDMI przestaja dzialac

 

U mnie dzis to samo odpalam PVRa ... wlaczam TV i ZONK

 

czarna dziura ... zero obrazu reakcji ... obraz miga jakby chcial sie podlaczyc ale nie łapie ...

 

podpialem sie pod HDMI 2 i dziala jak CUKIEREK ... czyzby faktyczne PVR mielił wejscia HDMI ...

 

mam LG 32' full HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...

 

podpinam sie pod POST w kwestii HDMI przestaja dzialac

 

U mnie dzis to samo odpalam PVRa ... wlaczam TV i ZONK

 

czarna dziura ... zero obrazu reakcji ... obraz miga jakby chcial sie podlaczyc ale nie łapie ...

 

podpialem sie pod HDMI 2 i dziala jak CUKIEREK ... czyzby faktyczne PVR mielił wejscia HDMI ...

 

mam LG 32' full HD

Panowie, może sprawdźcie jakie macie źródło sygnału na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) na 100% prawidlowo wszystko robie, po prostu cyklicznie przestalo dzialac mi zlacze 1 i 2 HDMI, resetowalem PVR (wylaczalem na noc, nie znam innej metody) ale nic nie pomaga

 

klopot mam taki, ze to ostatnie zlacze jakie dziala, z kolei nie mam poki co jak sprawdzic czy inny sprzet by zadzialal, nie mam w domu nic innego. Kupilem za to inne kable i ta sama sytuacja, zlacze 1 i 2 ciemnosc, 3 odtwarza, po prostu super :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dziś czwartek jutro piatek

 

 

NOWEGO softu JAK nie ma tak NIE ma

 

jak narazie ZAKRAWA to na plotke ktora w DOBIE kryzysu ma wzbudzic ZAinteresowanie PVR by do konca kwietnia uruchomiono NOWY soft

 

tymardziej iz DZWONILA do mnie przemila pani z CENTRUM C+ z zapytaniem o wlasnie PVRa ze wzgledu na bla bla bla i NAZIEMNA TV CYFROWA

jak sie okazalo pani pomylila abonentow bo mam PVRa ale milo sie gadalo hehehe

 

 

wiec czekamy !!! potwierdzila telefonicznie ze nowy soft bedzie do konca kwietnia !!!

 

 

JAKOS NIE WIERZE :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale z tego co wiem to softy lataja od piatku do niedzieli a dziś jest czwartek,poza tym jeszcze w przyszłym tyg mają taką możliwość no ale to już początek maja za tydzień.

Itak nie mamy wpływu na to czy będzie czy nie,ja mam tylko nadzieje że nie będzie cyrków z nowym softem jak to ma miejsce z N-ka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzis mi ta LALA z info C+ powidziala ze od czwartku softy sa udostepniane ...

 

 

wiec ZNOW czekanie na ... zbawienie ...

 

 

 

a softy z N nas nie interesuja ... ONI maja tunery firmy ADB te same co INEA daje abonentom :) wiec to raczej duuuza roznica :D ale spodziewac sie mozna zawsze KASZANKI na gorsze albo i duuzo lepszej kaszanki ktora bedzie nam SMAKOWAC :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKTYCZNIE !!!!!

--- przytrzymalem klawisz wl/wyl na panelu PVRa dluzej

zresetowal sie wlaczyl sie i ... dziala hdmi 1 :) czyli MAMY przyklad ze TEN dekoder potrafi NIEZLE namieszac ...:):)

 

ciekawe, zrobilem jak pisales, bez zmian, ciemny ekran HDMI1 i 2, po przelaczeniu kabla i w menu TV dopiero na ostatnim 3 gniezdzie HDMI sygnal

przytrzymujesz jak jest wylaczony czy wlaczony?

ak dlugo trzymac przycisk wl/wyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...