Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder Philips PVR HD i dziś założyłem konwerter Quad. Ma to dac funkcje, że mogę nagrywac program i ogladac inny jednoczesnie. I gdy nagrywam to chodzą tylko niektóre (np TVN), ale np. przy HBO już nie działa. Co mam zrobic?\

Edit: Jest jeszcze jeden problem. Nie działa telegazeta (na starym dekoderze Cyfry Pioneera działała). Trzeba coś włączyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mnie jak narazie osobiscie FILIP pvr nie wyniosl na wyzyny NIESPOKOJU,

 

hd dzialaja

nagrywanie OKEY

pilot łapie w kazda strone

 

 

 

ciekawi mnie jedynie rozwiazanie DVB tv naziemnej jak to wygladac bedzie w MENU ...

 

faktycznie z ta funkcjonalnoscia zaskoczyli wszystkich :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiś uniwersalny kod PIN do odbiornika, bo nie pamiętam jaki jest a chciałbym przeprogramować listę kanałów, przy okazji nie tracąc niczego z nagrań resetując dekoder.

 

@youandi -wprowadzenie obsługi DVB-T nie jest czymś niezwykłym, bo przecież każdy posiadacz tego dekodera wiedział że fizyczny obsługuje on cyfrową telewizje naziemną (w/g napisu z pudełka), kwestią raczej było to kiedy albo czy w ogóle C+ zdecyduje sie kiedykolwiek na uaktywnienie tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]@youandi -wprowadzenie obsługi DVB-T nie jest czymś niezwykłym, bo przecież każdy posiadacz tego dekodera wiedział że fizyczny obsługuje on cyfrową telewizje naziemną (w/g napisu z pudełka), kwestią raczej było to kiedy albo czy w ogóle C+ zdecyduje sie kiedykolwiek na uaktywnienie tej funkcji.

Cyfra+ poinformowała, że odbiór naziemnej telewizji cyfrowej za pomocą ich dekoderów będzie możliwy od kwietnia br. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius - dzięki, ale właśnie pin 0000 był pierwszym który początkowo próbowałem, niestety z negatywnym skutkiem.

@james_b - jaki cel miał twój ostatni post? Przecież wiem że C+ zapowiedziała oficjalnie uruchomienie obsługi DVB-T wspominając o tym w magazynie Plus+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten tuner ma dwa wejścia antenowe sat.

Jeśli do pierwszego wejścia podłączyłbym antenę z pojedynczym konwerterem, to

czy to drugiego wejścia mógłbym podłączyć dekoder n i odbierać w takiej konfiguracji kanały na obu dekoderach (niejednocześnie)?

Czy to wej. 2 może pracować jako przelotka?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem o problemie zaprogramowanego nagrania, przy trybie "stand by" tuner nie nagrywał.

Podobny problem był z osobami, które nie mogły "ściągnąć" VOD

Na innym forum koledzy mieli podobny kłopot. Okazało się, że osoby te posiadają tak samo jak ja, lcd firmy lg podłączone kablem hdmi.

Jeden z forumowiczów (podziękowania dla niego) zasugerował aby tuner podłączyć pod trzeci port hdmi. Po przełączeniu, tuner zaczął normalnie nagrywać wcześniej zaprogramowane nagrania w "stand by"

 

@lucius - dzięki, ale właśnie pin 0000 był pierwszym który początkowo próbowałem, niestety z negatywnym skutkiem.

 

Spróbuj 9999, u mnie był taki od początku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak dalej to nie mam pojęcia, niestety - może same firmy o tym problemie nie wiedzą :?

Podzieliłem się tą informacją dlatego, że dwóch innych kolegów ma te same marki tv i ten sam kłopot, podłączenie do portu nr 3 pomogło.

Nie wiem czy to się tyczy samych lg czy również innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że problem z nienagrywaniem zaplanowanych nagrań w moim przypadku ustąpił właśnie po przełożeniu kabla hdmi do portu nr 1 lub 3 jako ciekawostke dodam że n box recorder działa zupełnie odwrotnie tj po podpięciu do portu 1 lub 3 wyskakuje komunikat problem hdcp a przy porcie nr 2 działa normalnie.

Mój tv to Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...