Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi rwał kanały HD i na drugi dzie pojechałem do C+, sprawdziliśmy i okazało się, że dekoder uszkodzony. Wymienili na nowy od ręki i śmiga aż miło. Fajna sprawa, że można sobie nagrywać filmy, które emitują późnym wieczorem. :P

 

Kiedy można się spodziewać jakiegoś nowego softu do PVR-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplata roczna za PVR w moim przypadku to 240 zl za drugie tyle mam nagrywarke HDD . Wiec czy dla samego nagrywania filmow warto ? Niby jak ktos chce korzystac z VOD ale powiedzmy kupujac jeden film miesiecznie wyjdzie nam 20 zl + 13 zl - 33 zl przy jednym filmie :) (zastanawiam sie czy nie oddac i nie wziasc zwyklego pihlipsa hd) Cyfra za wszystko bierze pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam do odebrania pvr'a. Wiecie moze jak to jest teraz z umowa. Nie mam w niej nic o HBO digital a umowe podpisalem w grudniu czyli powinienem miec 5 miesiecy za free. Dzis zadzwonilem do c+ i powiedzialem zeby mi wszystko aktywowali (programy hd i m.in HBO digital) na co pan mi powiedzial ze o ile hd mi aktywuje to HBO digital nie mam za darmo bo taka umowe podpisalem. Pisze w niej tylko o tych orange, cinemax itd. Co robic w takiej sytuacji bo to wina punktu w ktorym kupowalem ale o ile pamietam pani nie mogla mi tego aktywowac (vod i hd) bo nie mogla mi dac dekodare hd i nie miala takiej mozliwosci w systemie. Czy teraz jak do niej pojde to da rane cos z tym zrobic?

 

 

 

Co do tych dekoderow to wlasnie tez mnie to zastanawia skad oni to biora. U mnie znajomi juz jakis rok temu kupowali te philipsy hd na podejrzanych typow z pirackimi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam do odebrania pvr'a. Wiecie moze jak to jest teraz z umowa. Nie mam w niej nic o HBO digital a umowe podpisalem w grudniu czyli powinienem miec 5 miesiecy za free. Dzis zadzwonilem do c+ i powiedzialem zeby mi wszystko aktywowali (programy hd i m.in HBO digital) na co pan mi powiedzial ze o ile hd mi aktywuje to HBO digital nie mam za darmo bo taka umowe podpisalem. Pisze w niej tylko o tych orange, cinemax itd. Co robic w takiej sytuacji bo to wina punktu w ktorym kupowalem ale o ile pamietam pani nie mogla mi tego aktywowac (vod i hd) bo nie mogla mi dac dekodare hd i nie miala takiej mozliwosci w systemie. Czy teraz jak do niej pojde to da rane cos z tym zrobic?

 

 

 

Co do tych dekoderow to wlasnie tez mnie to zastanawia skad oni to biora. U mnie znajomi juz jakis rok temu kupowali te philipsy hd na podejrzanych typow z pirackimi kartami.

Żeby mieć HBO DIGITAL i VOD musisz wziąść tuner kiedy podpisujesz umowę :> miałem ten sam problem więc dałem sobie spokój, na VOD filmy marne i drogie. Na HBO DIGITAL to woogóle nic nie ma więc sobie odpuść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zgłosiłem :D to mi powiedzieli, że nie brałem tunera od nich z HD więc nie mogę używać HBO DIGITAL ponieważ działa on tylko na tunerach PVR. Zadzwoń na infolinie i się dogaduj jak tak bardzo chcesz, ja dałem sobie spokój, a wiem, że jest to oszukiwanie klienta i nieważne czy mam dekoder PVR czy każdy inny, jeżeli coś jest za darmo to powinno być za darmo nawet jak pożyczę od kumpla tuner PVR to powinna usługa być aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne czy mam dekoder PVR czy każdy inny, jeżeli coś jest za darmo to powinno być za darmo nawet jak pożyczę od kumpla tuner PVR to powinna usługa być aktywna.

Dobre. Bierzesz swoją kartę i latasz po wszystkich dekoderach PVR w całej wsi i wszyscy mają HBO Digital z darmo. :brawo: Jak to załatwisz to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niektórzy myślą, że jak coś mają mieć za darmo to muszą mieć choćby nawet tam puszczali tylko filmy ormiańskie :D :> żenada to HBO DIGITAL jest i tyle dlatego nawet mi się nie chce latać i z nimi kłócić. Zamiast tego HBO DIGITAL lepiej niech wypuszczą nowy soft do PVR'a żeby kanały HD się nie cięły i gra gitara :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Philipsami HD bez dysku jest tak samo.

Właśnie tez mnie to ciekawi z kąd je mają, o ile w ogóle je mają.

 

Akurat dekodery HD bez dysku były sprzedawane na własność (już nie są?). O ile pamiętam 699zł kosztował i byli tacy co brali :smile: Ja z kolei mam swój na "wieczystej dzierżawie" tzn. tuner jest własnością Cyfry ale płaciłem 299zł jednorazowo i oznacza to, że po ok. 20 miesiącach używam go bezpłatnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś doprowadzony do szaleństwa oddałem swój dekoder PVR, co chwilę zatrzymywał się po wyłaczeniu, nie działał żegar przez to nie nagrywały mi się filmy trzeba było co chwilę resetować przez wyciągnięcie wtyczki to nie na moje nerwy i jeszcze za to płacić nie wspomne ze to już mój 4 PVR. Wyciągnąłem z szafy mój Philips DSR + Nagrywarka HDD i dopiero jakoś to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich szczesliwych posaiadaczy naszego kochanego pvr-ka hehe

mam taki problem. Mam pakiet prestizowy + a na moim dekoderku co rusz znikaja 3 kanaly axn, discovery, kanaly mieszy eurosportem i tvn turbo, filmboxy, czasmi mtv i pokazuje sie komunikat BRAK UPRAWNIEN DO ODBIORU TEGO KANALU :/ czy ktos sie spotkal z czyms takim ? co mam rozbic ? czy te reaktywacja karty z ica pomoze?

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem tego tunka.To już mój czwarty od C+ :DSR3201,DSR6201,Strong 6860.Jakość obrazu po łączu EURO najgorsza z wszystkich wymienionych.Nagrywać nagrywa.Nie działa Filmbox HD choć na Fergusonie 8900 działa.Pierwsze wrażenie nie najlepsze.Miałem 6201 i to była igiełka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...