Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A według mnie ostatnio na vive leci straszny [beep]. Co nie włącze, a robię to naprawdę bardzo rzadko, leci Lady Gaga albo Beyonce.

Niestety tak jest. Dlatego lepiej już włączyć Eskę czy nawet 4 fun, ale w obydwu kanałach jest masa reklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem "przyjemność" oglądać VIVĘ w weekend. Porażka na maxa. Beznadziejne teledyski, dalej błędy typu "ft". feat", "FT" itd. Justina Biebera widziałem tylko raz i to z klipem, który promowano w De w lutym i marcu ;/ Nadal nie widziałem klipów "Somebody to love", "Never Say Never" czy "Love Me". Ponadto brakuje mi klipu Ewy Farny i Kuby Molędy do filmu Camp Rock 2: The Final Jam, choć najlepiej by było jakby dali klip w oryginalnym wykonaniu czyli Demi Lovato & Joe Jonas. Mogli by też dać: Emily Osment "Let's Be Friends" albo Medina "Lonely"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ostatnio częściej zaglądam na 4 fana...ostatni weekend z Madonną bardzo udany :) A Viva........... robi weekendy ;/ Czekam na zmiany na Vivie(wieczorne pasma tematyczne ?) tylko nie w stronę MTV ...............................

 

Oprawę mogli by dodać pełną listę Jing-lów reklamowych (kto widział Vivę de to wie) i ożywić stację na jesień.

 

Jeśli chcą dance.... to może coś w stylu Club Rotation ?? Program mogli by nawiązać współpracę z jakimś większym klubem muzycznym......

 

Opcji jest mnóstwo...zobaczymy co Viva pokaże jesienią czy znów przejadłe Gagi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska ma teraz problem z literką "ź" zamiast niej jest "A"... od wczoraj od programu "Sprawdź to!"... było "SprawdA to!"

 

Btw.

Moim zdaniem każdy program powinien mieć inny 'titlebar'... a tylko parę programów ma swój własny, a reszta ten co w 'Planet VIVA'.

Na początku 2009 roku tak było, że każdy program miał swój (jeszcze przed zmianą loga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to na portalu pewnego artysty DP - ktoś napisał post

Otóż trwają prace nad nowym odcinkiem, który ukazać się ma na jesieni - Zapewniał nas Marek K. zarządca Disco Polo Charts.

Program będzie miał od 20 do 30 minut łącznie z reklamami.

Jeszcze nie wiadomo czy program będzie obejmował wszystkie gwiazdy Disco Polo, gdyż porgram może być zależny od wytwórni. - odpowiada Marek K.

Jeżeli program będzie zależny od wytwórni to bezwzględnie stawiamy na firmę Green Star, gdyż w tej firmie obecnie jest najwięcej oraz najbardziej znanych gwiazd : Boys, Akcent, Classic itp. - zapewnia.

Po tej stacji wiele nie można się spodziewać i jeżeli to się sprawdzi to ten program będzie DNEM. Coś ala' początki Disco Bandżo - nie dało się tego oglądać. Myślałem, że taka szanująca się stacja stworzy program na poziomie, a tu 20 minut z reklamami, podział na wytwórnie - czyli jeszcze gorzej niż na ITV :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy tym programie będziemy wyczekiwać reklam hehe :D

 

Post z 2007 roku z 2 strony tematu:

 

przez Fiant » 23 sie 2007, o 19:17

Świat się wali - padają propozycje Disco Polo na Vivie

Przecież to byłoby samobójstwo dla Vivy.

Ci co słuchają disco polo i tak nie oglądaliby Vivy (w sensie że ktoś wcześniej nie oglądał, a teraz zacznie to robić) (...)

 

... i ja się z tym zgadzam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech poprawią dźwięk, bo bez bassu to się tego słucha jak chińskiego radyjka. Nie wiem po co obniżają poziom bassu...

Od wczoraj zauważyłem, że poprawili to w końcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie się uspokujcie. Co wam przeszkadza pół godziny czy nawet jedna godzina w tygodniu Disco Polo. Pozostaje wam jeszcze 167 godzin w tygodniu gdzie nie będzie Disco Polo, tylko w kółko "wspaniały" pop Lady Gaga itp. Chyba wytrymacie, jeżeli nie obejrzycie sobie Vivy przez te pół godzinki, możecie w tym czasie iśc do łazienki i wziąść sobie kąpiel albo zjeść kolację lub wyjść na piwo.

Ps. Mam nadzieję, żę ten program pojawi się jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ośmieszy się. Będzie mieć gorszy program niż na Poloni 1. Myślałem, że zrobią coś na poziomie Disco Polo Live z Polsatu 2002, ale chyba ich nie stać...

Podsumowując... Albo zrobią program trwający godzinę tak jak większość innych i niezależny od wytwórni, albo niech nie robią wcale. No chyba, że to celowy zabieg stacji. Potem jak będzie dobra oglądalność(mimo wszystko innej opcji nie widzę) to rozszerzą do godziny tak jak na Tele5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...