Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości muzyczne w tym tygodniu na VIVA PL:

Robert M – Superbomb (PREMIERA),

David Guetta ft Fergie – Getting over you,

Remady – Superstar,

Adam Lambert – Whataya want from me,

Feel – Jeśli czegoś pragniesz,

 

źródło: MTV Net. PL

 

i chyba

Agnieszka Chylyńska - Wybacz Mi będzie ale to nie potwierdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy zaczną grać kiedyś tak promowaną na Vivie Kasię Cerekwicką z nową piosenką "wszystko czego chce od ciebie" ??

Widziałem tez że Gosia Andrzejewicz kręci klip do "WOJOWNICZKI" podobno......jakiś inny od wszystkich ...

 

kawałek David Guetta ft Fergie – Getting over you SUPER :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od kilku dni viva zaczeła grać bardziej klubowo, mniej komercyjnie... wydaje mi sie, że chca podebrać niezadowolonych widzów stacji 4fun.tv, na której po zmianie dyrektora muzycznego kroluje sama komercja w postaci tokio hotel, biber, pseudo rock i paru mdłych, stonowanych typowo radiowych kawałków.. Wg mnie to jest dobry ruch ze strony VIVY :) Do tego hiphop weekend.. przydałoby sie jeszcze kilka hiphopowych kawałków na głównej playliscie dla starszych widzów wychowanych kiedyś na tej muzyce i pozycja lidera wśród kanałów muzycznych umocniona. Możemy czasem narzekać na muzyke, jaka serwuje viva, ale przynajmniej jest to stacja w całości muzyczna w przeciwieństwie do MTV i VH1, które ostatnio dzieli ramówke z Comedy Central Family..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belkę również zauważyłem, dość fajna, ale mogli by już zrobić jakiś lifting tych belek, bo jedna na 10lecie to za mało.

 

Nadaj jestem zdania, że Viva powinna wprowadzić pasma tematyczne, z dancem, muzyką klubową, hip hopem, starszymi kawałkami, itd, lub coś typu Viva Spezial jak na Viva DE na której w każdym programie leci inny gatunek.

 

Gdy dziś rano zobaczyłem jaka muzyka leciała w programie Club Charts, aż mi się odechciało :twisted: tylko Bimbera tam brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też zauważyliście że na Vivie dzwięk jest trochę za słaby?

obserwuję to już od dłuższego czasu, szczególnie porównuję to jak lecą te same klipy na 4fun lub eskatv, i słychać, że Viva ma taki "soft'owy" dzwięk, i szczególnjie brakuje basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się dowiedzieć gdzie mógłbym znaleźć piosenke, która leci na vivie z podpisem Wildboyz ft. Ameerah - The Sound Of Missing You. Wiem, że ten podpis jest błędny, bo piosenka Wildboyz ft. Ameerah - The Sound Of Missing You jest inna. A mi chodzi o tą co leci a nigdzie nie mogę jej znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta awaria to była chyba związana ze zmianą belek od podpisów do klipów na VIVIE? Te teledyski co leciały podczas awarii to nie klipy z playlisty VIVY i MTV net. PL na pewno a z MTV UK. Oni mają takiej jakosci archiwum. MTV Net. PL ma chyba osobne archiwum?

Nareszcie ujednolicili te belki we wszystkich pasmach.

Ładnie to wygląda i dopracowane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pemo: prawidłowy tytuł to "1 Day".

@pablo21: jak to ujednolicili belki do wszystkich programów? Tzn, że np. w 4 Girls Only albo Ringtone Shop są te same co w Planet Viva? Bo ja poza tą beznadziejną koroną nie widzę nic dopracowanego, poza tą samą belką non stop. I jeśli chodzi o belki to chcę też te co były zawsze. Pamiętam jak w 2004r. Viva je wprowadziła i było ich dużo więcej bo ponad 10 i Viva wybrała na stałe kilka. A czy Viva planuje zmienić grafikę? Bo jak tak to ja jestem na nie!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te nowe jubileuszowe belki się podobają. Ładnie je zrobili. Chociaż tak naprawdę to chciałbym aby wróciły te sprzed 2004 roku w kształcie loga VIVY: przezroczyste lub kolorowe :) Najbardziej pasowały i ładnie komponowały się z logiem VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z @Bytesize. Obecna grafika jest od października 2004 r. i przejadła mi się już dawno. Na początku rzeczywiście była świetna, ale od kiedy emisja przeniosła się do Londynu - wszystko się posypało - belki, czcionka itd. Nie mówiąc o częstych awariach. Jest poprawa, od kiedy zmieniono system emisji VIVY, ale to nadal nie wygląda ciekawie. Przy grach sms-owych pojawiają się po lewej stronie co jakiś czas jakieś czarne kreski. Ma to moim zdaniem związek z grafiką tych gier. Jeżeli są takie problemy, to powinni zrobić taką grafikę, aby była przystosowana do obecnego systemu emisyjnego. No, ale taka zmiana musiała by dotknąć wszystkie oddziały VIVY.

 

@dodik pewnie masz na myśli tą belkę http://www.itizaps.net/zaps/i/vivapl-pl ... reath5.jpg Masz rację, fajnie to wymyślili, choć mi się bardziej podobała z kolorową czcionką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze 10 na 10 nudne strasznie, ale co tam następne będzie lepsze:) - w końcu jest to najlepszy program na Vivie :brawo:

The Game feat. 50 Cent “Hate It Or Love It”

Chylińska “Winna”

Melanie C. “First Day Of My Life”

DJ 600 VOLT “Wrukwione Bity”

Groove Coverage “God Is A Girl”

Craig David “Seven Days”

WWO “Damy Radę”

Amy Winehouse “Rehab”

Faithless “We Come 1”

Mezo/Tabb “Ważne”

Fragma “Toca’s Miracle” (2000)

Karmah “Just Be Good To Me”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo błagam nie pisz takich rzeczy, bo Viva zmieni jeszczę grafikę:) ta jest długo, ale nie jest taka zła, a może być gorsza, choćby taka jaka jest na MTV, albo innych stacjach. Viva zawsze miała świetną grafikę, a zwłaszcza kolorową, a to lubię. Zostało mi to po MTV z czasów świetności, kiedy to były kolorowe, czytelne napisy (1987-1998 MTV Europe i MTV Central i MTV Italy do końca 2000r.) MTV wgrywało ją w pamięć klipu, co parę lat dodawało kolory, ulepszało je, poprawiało czcionkę. Viva też przegrywała klipy i wgrywała grafikę do końca 2002r, ale potem zmienili to na automat. Ale musiało do tego dojść, bo przecież technika wcześniej tylko na to pozwalała. Ale było tego tyle plusów, że za dużo tu pisać. Zgadzam się z dodik - grafika z lat 2002-2005 była najlepsza jaką miała Viva i była zdecydowanie za krótko!!! Na szczęście mam ponad 100 klipów z nią, więc jest na co czasem popatrzeć:) a dlaczego Viva UK jest inna niż pozostałe? Pablo ty wiesz na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bytesize - Nienajgorsze to 10 na 10 dziś było: Groove coverage, The Game, Faithless :D

Ja kiedyś miałem kasety VHS z jeszcze niemieckiej Vivy z roku bodajże 1996, nagrywałem jak byłem małym [beep]iarzem :D. Miałem aż 12h teledysków z wakacji z tamtego roku, tylko niestety gdzieś mi te kasety przepadły, aż żal, takich świetnych utworów:( Pamiętam min. Squezzer - Blue Jeans, Backstreet boys - Get Down, u96 - A night to remember...i wiele, wiele innych. Brakuje na vivie programu z teledyskami z tamtego okresu niestety. Wtedy pamiętam belka do teledysków była średnio ładna - taka podłużna niebieska na początku klipu z żółtym trójkącikiem, a na końcu był tylko trójkącik i napisy piosenki bez tła. Później, już na polskiej vivie weszła belka jak logo vivy, tyle, że nie przezroczyste tylko np. zielone, niebieskie, czerwone, żółte - i pojawiało się to chyba losowo, chociaż mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dodik pamiętam :) te pierwsze belki z MTV i Vivy miały plus, że niebieskiego tła nie było na końcu i było wiadomo, że jest to koniec teledysku. Też mam mnóstwo klipów z tamtymi belkami i miło się wspomina. Zresztą mam ponad 3000 teledysków z Vivy i MTV od 93 roku i jużsam nie pamiętam co tam mam a jak czasem posłucham to sobię myślę, czego ja słuchałem :lol2: , ale częściej, że kiedyś to muzyka była genialna, a MTV i Viva to było coś!!! Dlatego Viva powinna zrobić program w stylu Greatest Hits albo So'90's (jak kiedyś na MTV), bo niby od tego jest VH1, ale każdy wie, że ta stacja swojej misji nie spełnia wogóle, zwłaszcza od miesiąca, od kiedy to puszcza od 16-24 seriale.

tak jak piszesz dodik na naszej Vivie były na początku belki kolorowe trójkąty, bo akurat takie były na niemieckiej (98-2002). Jeszcze wtedy nie pojawiały się losowo, bo były wgrane w klip (tak jak te pierwsze i przez prawie 2 lata przezroczyste trójkąty "szklane odbicia" klipu). Viva przynajmniej jak wprowadziła kolorowe trójkąty to wszystkie wcześniejsze klipy miały w pełni poprawione dane o wykonawcach, tytule i uzupełnione płyty. Obecne belki pojawiają się losowo, ale nie mogę skumać tego systemu bo chyba się nie da :), ale jak te przezroczyste trójkąty zrobili automatyczne i jak były kolorowe to kumałem system i mogłem nagrywać klipy z kolorem nazwy wykonawcy jakim chciałem. To jest chore :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...